Odżywki do włosów

nomoreplastikk

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej. ;) Znacie może jakąś działającą odżywkę do włosów, która je zregeneruje? Historia moich włosów jest mniej więcej taka - farbowane raz na 2 miesiące, codziennie myte i suszone, raz kiedyś prostowane. Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale w sumie każda odżywka jest do innego rodzaju włosów. Moje są dość wysuszone i strasznie zniszczone przez co nie chcą rosnąć, a bardzo zależy mi na tym aby mieć długie i zdrowe włosy. Z góry dziękuje za propozycje. Mam nadzieje, że ktoś pomoże ; )
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja od 1,5 roku używam masek regenerujących na bazie wosków. Zazwyczaj Biovaxa, ostatnio próbuję Beauty Face. Są czasochłonne, ale jak dotąd nic lepszego nie miałam :123: Moja fryzjerka nawet mi nie proponuje zabiegów regenerujących i nie może wyjść z podziwu, że mimo domowego farbowania, codziennego suszenia i stosunkowo częstego prostowania mam włosy w takiej kondycji.
 

KiciaKociaczka

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Linia Radical też jest dobra. Albo różnego rodzaju silikony np biosilk na końcówki włosów. I skrócić końcóweczki, wystarczy w domu samodzielnie albo przy czyjejś pomocy około 2-4 mm. co jakiś czas.. tak żeby poobcinać te rozdwojone.
Ja szukam jakichś domowych (bądź nie) sposobów aby włosy byly lśniące i odżywione w przybliżeniu tak jak po zabiegach kosmetycznych. Konkretniej, wybieram się na wesele i chciałabym aby w tym dniu moje włosy wyglądały super. Mam bardzo długie blond włosy, nieco zniszczone na końcówkach, objętościową są nawet okey, tylko zależy mi na tym aby mi się nie elektryzowały i aby były błyszczące ;)
P.S. Idę w rozpuszczonych włosach ;)
 

nomoreplastikk

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja od 1,5 roku używam masek regenerujących na bazie wosków. Zazwyczaj Biovaxa, ostatnio próbuję Beauty Face. Są czasochłonne, ale jak dotąd nic lepszego nie miałam :123: Moja fryzjerka nawet mi nie proponuje zabiegów regenerujących i nie może wyjść z podziwu, że mimo domowego farbowania, codziennego suszenia i stosunkowo częstego prostowania mam włosy w takiej kondycji.

Mogłabym się dowiedzieć ile kosztuje biovax i beaty face i gdzie mogę to dostać ? ; )
 

NataliaSałuk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Bierutów
Linia Radical też jest dobra. Albo różnego rodzaju silikony np biosilk na końcówki włosów. I skrócić końcóweczki, wystarczy w domu samodzielnie albo przy czyjejś pomocy około 2-4 mm. co jakiś czas.. tak żeby poobcinać te rozdwojone.
Ja szukam jakichś domowych (bądź nie) sposobów aby włosy byly lśniące i odżywione w przybliżeniu tak jak po zabiegach kosmetycznych. Konkretniej, wybieram się na wesele i chciałabym aby w tym dniu moje włosy wyglądały super. Mam bardzo długie blond włosy, nieco zniszczone na końcówkach, objętościową są nawet okey, tylko zależy mi na tym aby mi się nie elektryzowały i aby były błyszczące ;)
P.S. Idę w rozpuszczonych włosach ;)


jak cie interesują domowe sposoby to ci pomoge :) weź zrób maseczke z jajek i piwa ( w zależności od długości włosów proporcia 1 jajko i ok 2 łyżki piwa) nakładasz na włosy, owijasz foliowym czepkiem (ja to używam zwykłej reklamówki ;) ) i dalej owijasz ręcznikiem (pod wpływem ciepła lepiej sie wchłania) wiadomo musisz potem dobrze umyć włosy. Po takim zabiegu włosy naprawde sie staja mocne i nawet nie widać że są zniszczone. a dodatko jak masz blond włosy to możesz stosować płukanki z rumianku, które dodatkowo rozjaśnią włosy.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Hej. ;) Znacie może jakąś działającą odżywkę do włosów, która je zregeneruje? Historia moich włosów jest mniej więcej taka - farbowane raz na 2 miesiące, codziennie myte i suszone, raz kiedyś prostowane. Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale w sumie każda odżywka jest do innego rodzaju włosów. Moje są dość wysuszone i strasznie zniszczone przez co nie chcą rosnąć, a bardzo zależy mi na tym aby mieć długie i zdrowe włosy. Z góry dziękuje za propozycje. Mam nadzieje, że ktoś pomoże ; )
Olejowanie pomaga w ekspresowym tempie! Wystarczy tydzień codziennego olejowania i włosy są już nie do poznania
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Stosuję różne maseczki na włosy. Czasami nawet w salonie fryzjerskim takie odżywcze kompresy proponują. Z natury moje włosy są suche, a że farba robi swoje, to w ten sposób rekompensuję im utratę wilgotności. Jeśli przy włosach suchych o takiej można pisać heheh. Z tym odżywianiem jednak tez trzeba uważać. Gdybym u siebie chciała przedobrzyć, to mam zaraz loki. Ponoć tego typu włosy tak mają :) Najlepiej zasięgnąć porady fryzjera czy nawet dermatologa. Oni dopasują zestaw kosmetyków do rodzaju włosów, albo samemu eksperymentować, gdyż to, co polecają inni, niekoniecznie sprawdza się u nas.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Próbowałaś może wzmocnić dodatkowo włosy od wewnątrz? Myślę że od tego powinno się zacząć bo co z tego że włosy będą odżywione jak nowe będą rosły osłabione. Spróbuj plussz lady na włosy i paznokcie. Zawiera wyciąg ze skrzypu, L-cystyne i kwas pantotenowy czyli to czego osłabione włosy potrzebują najbardziej.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Niedawno kupiłam sobie Tony&Guy do regeneracji (koszt 39,90) i jestem strasznie zadowolona! :)
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
maseczki są bardzo fajne, ale moje włosy tak się już przyzwyczaiły że co chwila eksperymentuję z różnymi innymi odżywkami... super jest goldwell ultra rich care, pod warunkiem że potrzymacie ją na włosach te 7 minut, nie spłuczecie za wcześnie ;)

A ostatnio fryzjerka poleciła mi taką Expression - 14 złotych a efekt naprawde widoczny
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Przedewszystkim przed suszeniem używaj odżywek chroniących przed wysoką temperaturą.
I zakup sobie odżywki nawilżające.
Indywidualnie bo każda odżywka musi być dobrana pod Twoją strukturę włosa.
 
Do góry