odżywka przed prostownicą

wielmorznik

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
74
Punkty reakcji
2
Witam wszystkich strasznie chciałbym sobie wyprostować włosy prostownicą ale tak żeby po prostowaniu prostownicą były idealnie proste i NIEZNISZCZONE. Usłyszałem dzisiaj przypadkowo rozmowę koleżanek i dowiedziałem sie że można zakupić jakiś sprey do włosów przed prostowaniem prostownicą , jak dokładnie się to nazywa?? , bo moja koleżanka ciąglee prostuje tym włosy i nie widać żeby były jakieś zniszczone ani trochę . JAK SIĘ TO NAZYWA????
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
to preparaty do prostowania, pomagają wygładzić włosy, dodają im trochę blasku no i w jakiś tam sposób również chronią strukturę włosa przed zabójczym działaniem wysokiej temperatury. tak czy siak, żaden z takowych nie ochroni włosa w 100% i nie sprawi, że w ogóle nie będą się od prostownicy niszczyły, to po prostu coś w rodzaju ukojenia przed poddaniem go prostowaniu. w drogeriach mają ich spory wybór, zapytaj ekspedientki o krem wygładzający. ceny to tak ok 20zł.
Jeżeli chcesz coś lepszego, to w salonach fryzjerskich mają profesjonalne kosmetyki, które są lepsze od tych sklepowych, ale wtedy musisz nastawić się na koszt ok 50zł, jednakże to, co u fryzjera, dostaniesz też zazwyczaj na allegro
smile.gif


ja używam tego http://allegro.pl/it..._wlosy_150.html , od ponad dwóch lat, jest bardzo wydajny, i co najważniejsze, nie obciąża włosów i nie sprawia, że się lepią.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja polecam ten >zobacz< używamy go w naszym salonie, ja również od dłuższego czasu i jestem naprawdę zadowolona.

dwufazowy lotion: faza niebieska wygładza włosy, zabezpiecza je przed negatywnymi skutkami wysokiej temperatury wytwarzanej przez prostownicę oraz zapewnia wyjątkowy połysk, faza przezroczysta zapewnia długotrwały efekt wyprostowanych włosów

Nie warto kupować tych tańszych. Zapewniam Cię, że wypróbowałam wiele produktów i żaden nie był tak dobry.

Znalazłam jeszcze coś takiego >zobacz<, serum "niby prostujące. Nie próbowałam i zastanawiam się czy nie kupić. Miał to może ktoś? Jeśli tak to dwa pytania: Czy naprawdę działa i czy jest wydajne?
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Ja osobiście używam dwa razy w tygodniu (mniej więcej tak) lotionu. Lotion prostujący włosy, firmy got2b smooth&chic.
Włosy się tak nie niszczą i prostuje się je o wiele szybciej i łatwiej. Do tego poleciłabym szampon Nivea straight&easy - nie zwiększa objętości włosów, wygładza, po paru użyciach widać efekty. Włosy są o wiele lepsze.
 

ostry66

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
wiesz no nie kazdy jest takim zapyzielcem chodzacym w koszulach w krate :))
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Wypróbuj Spraya Termoochronnego z AVONU
I baslam Wygłądzajacego do Prostowania tez z Avonu
Po umyciu użyj balasamy i wysusz a potem popsikaj i prostuj :eek:k:
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ja do prostowania włosów stosuję najpierw odżywkę przy myciu włosów, później je suszę, dalej nakładam mleczko do prostowania włosów a na koniec jeszcze traktuję je spray'em ;) Na pewno nie będę stosować już na przykład jedwabiu vbo włosy po nim wyglądały okropnie :( A teraz są błyszczące i gładkie ;)
 
M

margarita_3

Guest
W sklepach dostępne są spraye do prostowania włosów i to jest na pewno dobre rozwiązanie bo chronia włosy przed wysoka temperaturą, dodają połysku i sprawiają, że włosy sa gładkie a nie suche czy "sianowate" jak to czasem moje włosy gdy zapomnę o sprayu czy mleczku do prostownaia. Generalnie jak dla mnie najlepsze są kosmetyki z profesjonalnych linii - tutaj kilka propozycji.
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
NIo, zgodzę się z przedmówczynią ;) Najlepsze są kosmetyki, które produkowane sa specjalnie z myślą o profesjonalistach - ja na przykład jeszcze kilka lat temu takich nie stosowałam ale po wizycie u nowej fryzjerki - poleciła mi kilka fajnych kosmetyków, które sa dobre dla moich włosów i właśnie w związku z ich prostowaniem. Kupiłam więc u niej fajne mleczko do prostowania i nie dość, że ładnie pachnie to jeszcze włosy są naprawdę gładkie - a o to mi głównie chodziło :)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No to prawda. Takie kosmetyki są dużo trwalsze i zdecydowanie bardziej skuteczne. Wiem, że może są nieco droższe, ale na tej stronce, którą podał ktoś wyżej są naprawdę przyzwoite ceny. Z resztą prawda jest taka, że te kosmetyki są bardziej wydajne, więc w sumie się oszczędza.
 
Do góry