Odwołanie się od punktów rekrutacyjnych

arbuz19855

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hejka
Mam pytanko jak napisać podanie o odwołanie się od punktów rekrutacyjnych do szkoły średniej jest taki problem bo nie dostałem się do technikum i została mi zawodówka a wiem ze mam większe możliwości niestety źle poszły mi testy. Wiec proszę o pomoc żeby napisać takie podanie żeby jednak dostać się do tego technikum.
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Nie wiem czy coś Ci da odwołanie,nikt przecież nie odebrał Ci punktów.
Jednak można spróbować :p
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
to raczej nie powinno być odwołanie, a prośba o ponowne rozpatrzenie. Wiesz nie jest pewne, że wszyscy pójdą, może zrezygnują jakieś osoby :) Piszesz pismo z prośbą i zawieźć jak najszybciej do szkoły.
 

arbuz19855

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
no chodzi mi o takie podanie ze tam stać mnie na więcej ze jest np. zła sytuacja w rodzinie, ze stresowałem się na testach bo siedziałem w pierwszej ławce było do napisania wypracowanie które nie było przerabiane to znaczy się lektura, jestem zainteresowany tym kierunkiem, dobrze się uczę ale ten rok mi źle poszedł z powodu złej sytuacji w rodzinie
napisze mi ktos takie podanko bede bardzo wdzięczny sam nie potrafie

chodzi mi o ponowne rozpatrzenie mojej decyzji z takich powodów jak wyżej wymieniłem
 

Kaka Demona

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
1
Nie widzę u ciebie większych możliwości, skoro oblałeś testy polegające w 90% na logicznym myśleniu. Zawsze jednak możesz napisać podanie do swojej szkoły, żeby spróbowali cię wcisnąć na jakieś wolne miejsce.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
w sierpniu chyba powinna być rekrutacja uzupełniająca... wtedy warto spróbować

ewentualnie na początku roku można się przenieść :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
czyli zostałeś przyjęty do jakiejkolwiek szkoły ? jeśli nie, to zawsze jest ponowna rekrutacja (u nas np. 4 lipca)
a jeśli zostałeś przyjęty do innej szkoły (zawodówki z tego co zrozumiałam) może warto poczekać na sierpniową rekrutację uzupełniającą ? progi punktowe na pewno zostaną obniżone, więc jest duże prawdopodobieństwo że się dostaniesz ;)
 
Do góry