Odwiedziny w szpitalu :)

Apollo85

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Kołobrzeg
Na wstępie chciałem wszystkich powitać, ponieważ jestem tutaj nowy :)
Otóż mam pewien problem, moja dziewczyna z którą jestem od niedawna poszła właśnie do szpitala, nic groźnego, jakieś zwykłe badania, chciałem ją odwiedzić na dniach, i zastanawiam się czy nie zrobić jej jakiegoś prezentu itp.
Co o tym myślicie? może jakieś kwiatki kupić? choć to akurat uważam że nie jest najlepszy pomysł, chciałbym być oryginalny ale nic mi do głowy nie przychodzi, czy może po prostu niczego nie kupować i tylko ją odwiedzić?
 

Kathrina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
kiedyś odwiedzaliśmy kolegę w szpitalu, to dostał od nas kostkę domestosa... :D
A tak poważnie, to możesz jej dać coś do czytania, może coś słodkiego. Ja bym się z kwiatka ucieszyła;)
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
o właśnie. książka. dla mnie by to był najlepszy prezent :p zależy co ona lubi. kup róże dodaj czekoladę i buziaka :p
inwencja twórcza się kłania :p
 

Apollo85

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Kołobrzeg
Dziękuje za odpowiedzi :)
Ona nie przepada za słodyczami, ale z jakiejś czekolady na pewno się ucieszy :) Kwiatka właśnie zbytnio nie chce kupować ponieważ w szpitalach może to być troszkę nie wygodne, kombinowanie ze znalezieniem naczynia itp.
A co proponujecie ze słodyczy? coś w stylu Merci, ferero rocher, rafaello czy jakaś czekolada? (te pierwsze wydają mi sie dobre raczej na inne okazje)
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
kup piękną różę jakiś wazonik też możesz wsiąść :p Merci :p takie moje zdanie, ewentualnie rafaello
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Kwiatów chyba nie mozna miec na wszystkich oddziałach/Co do roznych innych łakoci,to tez moze byc roznie.Zwykle jak ktos jest w szpitalu,to kupuje sie owoce.Moze to oklepane,ale w takim miejscu to chyba najlepszy prezent,a zwykłe owoce tez mozna jakos fajnie zapakowac,ze uciesza oko.
Ksiazka to dobry prezent,ale kup jakąs cienką i napisz w srodku,ze taka krotka,bo dlugo nie pobedzie w szpitalu,to musi szybko przeczytac.Jak lubi krzyzowki,to ksiazeczke z krzyzowkami.Dobra rowniez byłaby maskotka.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
o.. za maskotką jestem :p
Na pewno sie ucieszy z jakiegoś słodkiego misia (ze strzykawką :lol: ) ;)
 

Apollo85

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Kołobrzeg
hehe misia ze strzykawką ciężko mi będzie znaleźć :p
hmm co do książek to w tym związku ja jestem raczej tym czytającym :p ona nie przepada za lekturą :p

Owoce i coś słodkiego to będzie najlepszy pomysł :) heh z tym że poszła do szpitala w piątek a dziś dowiedziałem się że w poniedziałek wychodzi i nie wiem czy opłaca mi się jutro to zawozić czy tylko ją odwiedzić? co sądzicie?
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Hm sądze ze jak bedzie wychodzic,to idz ja odbierz ze szpitala.Napewno sie ucieszy.A dlaczego jej nie odwiedziłes dzisiaj?
 

YogurtYagodovy

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań-Przeźmierowo
hej;*
Ja wlasnie bylam przed chwila w szpitalu u kolezanki. Podarowalam jej czekolade strasznie duza. Ogromnie się ucieszyla. Mysle ze to dobry pomysl z odwiedzinami.
 
Do góry