Odszkodowanie po usunięciu pieprzyka.

piotrAthlonX2

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
witam, moj szwagier poszedla na operacje (zabieg) usuniecia znamia pieprzykowatego , czy nalezy mu sie jakies odszkodowanie?
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
to zależy od tego co mu się stało?? Po za tym czy wiedział o możliwych konsekwencjach a mimo to zgodził się na zabieg?? I czy stało się to z przyczyny niekompetencji lekarza??
Pozdrawiam :)
 

piotrAthlonX2

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
nie to jest tylko zabieg z jego woli, poprostu usuwa pieprzyk. niby zaden uraz itp ale czytalem gdzies ze za kazdy szew jest jakis procent , a rana po usunieciu bedzie szyta wiec dlatego pytam czy mozna wnioskowac o odszkodowanie
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
nie można:] jeśli za każdy założony szew każdy pacjent miał dostać odszkodowanie służba zdrowia czy placówka ubezpieczeniowa by zbankrutowały :] O odszkodowanie można się ubiegać wtedy kiedy operacja bądź zabieg zostały wykonane nieprawidłowo i nastąpiły przez to skutki, które przeszkadzają w normalnych funkcjonowaniu.
Pozdrawiam:)
 

TommyGun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Chce się ubiegać o odszkodowanie za usunięcie pieprzyka, który ma od urodzenia? Śmieszne...

Jak już ktoś napisał, może się ubiegać o wypłatę odszkodowania tylko i wyłącznie w wypadku gdy poniósł jakiś uszczerbek na zdrowiu w wyniku operacji. Jeżeli nić mu się nie stało, operacja przebiegła prawidłowo to, żaden normalny ubezpieczyciel nie przyzna Ci odszkodowania. Nie jest to wypadek.
 

Mnostek

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
zaskoczył mnie temat dyskusji i nie mogę się oprzeć, żeby nie dodać 3groszy. Jeśli powstanie ubezpieczyciel, który będzie dawał za każdy szew, który powstanie na ciele to ja biegnę się ubezpieczyć. Ludzie, przecież to dosyć oczywiste, że nie można się ubezpieczyć na wypadek własnej decyzji o usunięciu pieprzyka... :bijeglowe:
 
Do góry