Odstawanie Penisa...

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Witam :papa:
Zauwazyłem ze przy wzwodzie moj penis odstaje bardzie do gory niez inne...
u innych zwykle jest jakby taki kat 90 stopni miedzy brzuchem na narzedziem... U mnie jest jakby 45 i wyglada bardziej odchylony do gory niz w przod... :niepewny:
Punkt kulminacyjny;
Czy tak zawsze zostanie czy zawsze bedzie mi tak odstawal czy to moze sie jakos "naciagnie albo cos"
Czy kiedys moze mi to przeszkadzac? (przy blizszych stosunkach :sexy: )
Jak jest z tym u was?
Kobiety niech sie tez wypowiadajak jak mialy do czynienia z czyms takim...
Z gory dzieki, pozdro :papa:
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
mój jest za to skierowany jakies 30 stopni w dół, mojej dziewczynie to w niczym nie przeszkadza, zadowalam ją tym :p
 

Trinny

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Miasto
PoLaNd :)
Mój chłopak też ma takiego zadartego do góry, podczas wzwodu stoi prawie pionowo, ale w niczym to nie przeszkadza, uwierz mi! Można się normalnie z tym kochać we wszystkich pozycjach, nie boli go ani nic, mnie także nie, więc nie ma się czym przejmować bo pewnie wielu facetów tak ma!
 

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
to się ciesz - mój jest właśnie zadarty w dół (trochę, nie 90 stopni o_O) ale i tak przez jego kształt trochę głupio się czuję gdy jest obnażony :/
 
B

basic30

Guest
to się ciesz - mój jest właśnie zadarty w dół (trochę, nie 90 stopni o_O) ale i tak przez jego kształt trochę głupio się czuję gdy jest obnażony :/

To całkiem normalne. Z wiekiem nieco opadnie.
Więcej porad na www.masturbacja.xaa.pl
 

Cooba_muzyk

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
też tak mam i tak samo się zastanawialem nad tym czemu nie inaczej.TO ZUPEŁNIE NATURALNE Ale taka fizjologia. To tak samo jak jeden jest blondynem a inny brunetem:) .. Może to od grupy krwi zależy? ;p
 
Do góry