Odstające uszy

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
To jets koszmar nie mam bardo odstających uszu ale jednak trche odstają czy jest jakiś sposób kiedys za pare lat jestem pewien an 100 % ze ide na operaacje plastyczna ale moze maciejakis sposob ja chodzilem w opasce od siostry przez 2 tyg ale to nic nie dalo czy jest jak i kolwiek sposob?? wytez macie takie problemy??
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Też uważam, że mam ciut odstające uszy, a wszyscy dookoła mówią, że przesadzam. Możliwe, ale mimo to chowam je po prostu pod odpowiednią fryzurą. Kiedy są zakryte po prostu o tym nie myślę, może takie rozwiązanie byłoby ok.
 

fuckin'666

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Opole
Takie rozwiązanie droga koleżanko jest dobre dla Pań... a co z męską częścią? Pozostaje fryzura w stylu Emo kid? Może ciężkie kolce do uszu? Sprawią że uszy oklapną..
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
ja swoje sobie podciąłem, weterynarz mi ten pomysł podrzucił, trochę gorzej teraz słyszę, ale za to jaka wygoda i zero śmiechu ze strony ludzi...

tak na serio... hmm... żadne opaski tu nie pomogą, bo to tak jakbyś chciał, żeby Ci się kolano zginało w drugą stronę, nie da się...po prostu tak już jest, do operacji musisz pokochać swoje uszy takie jakimi są.
 
Do góry