Odpychana.. nie akcptowana :( (wygląd) i inne sprawy.

Status
Zamknięty.

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ale ja mam te oczy po tacie mój tata ma takie same :) tak naprawde to ja z wyglądu to istna kopia mojego taty :mruga:

Tak bo to czesto dziedziczne jest.

Jednak da sie to chyba skorygować jakoś.

Nie pamietam jaki to był program, chyba o operacjach plastycznych ale wlasnie matka tej dziewczyny tez miala wytrzeszcz.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Ja tu nikogo nie pouczam tylko daje dobrą rade. Jest jak jest , nie lubie nikomu wciskać kitu.

Ona ma dopiero 12 lat, moze jeszcze wyładniec podczas dojrzewania, znam takie przypadki.

Do tego czasu niech zacisnie pośladki i nauczy sie pokory. Tyle. Co za glupie czasy ze kazdy mysli ze jest mądry i ładny i zasluguje na sympatie.

A jak nie wyladnieje sama no to wtedy moze napisać drugi uzalający sie nad soba temat i zobacze co mogę poradzić wtedy.

Moze napiszesz autorko tematu co jest z twoim wygladem nie tak? Buzia ? Za duzo tłuszczu? Wyglad da sie poprawiac w tych czasach wiec nie lamentuj!


To znaczy że ma zostawić to tak jak jest ? Bo ma dopiero 12 lat .. Ma bezczynnie czekać z nadzieją że kiedykolwiek może się to zmienić ? Tylko jak długo to potrwa ?

W tym wieku kształtuje się osobowość . Co się dzieje teraz , będzie miało duży wpływ jakie będzie miała podejście do drugiej osoby . Trudniej jej będzie się zaprzyjaźnić , bo będzie mieć obawy że ją nie zaakceptują .
Mimo , że minie od tamtej pory kilkanaście lat to zawsze będzie jej się to przypominać . Uraz pozostanie do dzisiaj ..
To nieprawda , że ludzie się zmieniają . Z biegiem czasu dorośleją , ale czy potrafią to okazywać ?
Twoje dobre rady jej wcale nie pomagają .
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
W jakim sensie powinnam się zmienic ? :)
nie mówię o wyglądzie, dbaj o siebie i na razie na los się zdaj.
mówię psychice. zrozum że jesteś lepsza od ludzkiego ścierwa, a jedyni Ci równi, to Twoi przyjaciele, ludzie na których możesz liczyć. resztą gardź, gardź tymi co Cię wyzywają. to tylko tło dla Twojej historii, wypełnienie by życie nie było puste i nudne
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Zapisz się na jakieś karate czy coś, a jak się czegoś fajnego nauczysz to np. Ktoś się z Ciebie śmieje podchodzisz do niego pod ścianę łokciem trzymasz szyję... i taki gangsterski tekst "Jeszcze raz a wszyscy skończycie piętro niżej". Na pewno Cię polubią... :D
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Tak bo to czesto dziedziczne jest.

Jednak da sie to chyba skorygować jakoś.

Nie pamietam jaki to był program, chyba o operacjach plastycznych ale wlasnie matka tej dziewczyny tez miala wytrzeszcz.


Wytrzeszcz... OMG jaki zasób słów...
Jaki wytrzeszcz człowieku ... Duże oczy czasem mogą być piękne i dodawać twarzy uroku. Ile kobiet ma duże oczy (nie wytrzeszcz :mruga: ) i jest to ich wielki atut.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Chodzi raczej o twarz bo nogi mam chude i nawet długie. No moja twarz jest mała, kwadratowa taka jagby spiczasta. No i mam bardzo wyłupiaste duże oczy. Trądzik. Musze nosic okulary i aparat na zębach. Rodzice mówią , że jestem ładna. No , ale jacy rodzice by powiedzieli dziecku ze ma coś brzydkiego w sobie ?? <_<


Też kiedyś musialam chodzić w okularach przez cala podstawowke , pamiętam jak chowałam je do kieszeni , albo do plecaka , bo nie lubilam ich nosić . Ale jak masz dobrane okulary do twarzy to podkreśla Twój wygląd .
Potem zaczełam nosić soczewki . Jest o wiele wygodniej . Może kiedyś też się nie skusisz ? A aparat na zębach ?
Kosztem tego , żebyś miala ładny zgryz warto się pomęczyć . Ile to może jeszcze potrwać ? Pare tygodnii ?
Za pare lat te wylupiaste oczy będa Twoim atutem . Ubiorem można sporo zatuszować mankamenty figury .
Podobnie z makijażem .
Ja samej siebie nie poznaje na zdjęciach jak chodzilam do podstawowki , a teraz .. Zmieniasz się . Cały czas .
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Oczy, faktycznie, jest z nimi "problem", ale tak to jesteś całkiem ładna, włosy ok, twarz też...
Współczucie, że masz takie problemy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Zdjęcia moge dac <_<

Jeśli chcecie możecie napisac szczerze coś na temat mojego wyglądu
widziałem naprawdę nieinteresujące przypadki. klasa potrzebowała kozła ofiarnego, padło na Ciebie, a nie jest tak źle, z wiekiem to się trochę skoryguje, a masz przyjemny wyraz twarzy
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
YYy Ty niby brzydka jestes? Normalna dziewczyna, z oczami to nie wiem, jak podrosniejsz to sie sprawa powinna rozwiazac, czy to wytrzeszcz jest, ale PRAWDZIWY WYTRZESZCZ TO NIE JEST NA PEWNO.

tradziku nie widac, twarz nawet ladna a z wiekiem sie rozwiniesz bardziej.



12 lat to wsam raz zeby jakis sport uprawiac a wiadomo SPORT=WIEKSZA PEWNOSC SIEBIE

skretynienie dzieci i to bezstresowe wychowanie :/ a poj.ebani nauczyciele nic nie robia bo sie nic zlego nie dzieje. sick


musisz jakos to przezyc po prostu i tyle! i w gimnazjum wejsc z innym nastawieniem i pokazac ze jestes PEWNA SIEBIE bo jak nie to jako nowa bedziesz znowu kozlem ofiarnym.



PS:

Ci co krytykuja to "poklepywanie po plecach maja racje" podnoszenie na duchu przez internet ? :lol: duzo warte jest. Licza sie tylko konkrety
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Zdjęcia moge dac dry.gif

Jeśli chcecie możecie napisac szczerze coś na temat mojego wyglądu

No ja już myślałam, że naprawdę jest tragicznie... No ale nie jest.
Dziewczyno Ty jesteś normalna, w najgorszym wypadku przeciętna ale nie brzydka.
Jesteś jeszcze bardzo młoda, Twój wygląd się zmieni...
Jeśli Ty jesteś brzydka według klasy to ja jestem ciekawa jakimi oni są cudami...
 

Przezroczysta

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
YYy Ty niby brzydka jestes? Normalna dziewczyna, z oczami to nie wiem, jak podrosniejsz to sie sprawa powinna rozwiazac, czy to wytrzeszcz jest, ale PRAWDZIWY WYTRZESZCZ TO NIE JEST NA PEWNO.

tradziku nie widac, twarz nawet ladna a z wiekiem sie rozwiniesz bardziej.



12 lat to wsam raz zeby jakis sport uprawiac a wiadomo SPORT=WIEKSZA PEWNOSC SIEBIE

skretynienie dzieci i to bezstresowe wychowanie :/ a poj.ebani nauczyciele nic nie robia bo sie nic zlego nie dzieje. sick


musisz jakos to przezyc po prostu i tyle! i w gimnazjum wejsc z innym nastawieniem i pokazac ze jestes PEWNA SIEBIE bo jak nie to jako nowa bedziesz znowu kozlem ofiarnym.
Wiesz te oczy mi raczej zostajną bo je odziedziczyłam po tacie , a mój tata ma takie całe życie.


PS:

Ci co krytykuja to "poklepywanie po plecach maja racje" podnoszenie na duchu przez internet ? :lol: duzo warte jest. Licza sie tylko konkrety

Wiesz wydaje mi sie że te oczy m izostaną bo je odziedziczylam po tacie a moj tata ma takei cale zycie :)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Wiesz wydaje mi sie że te oczy m izostaną bo je odziedziczylam po tacie a moj tata ma takei cale zycie :)


Ale z tymi oczami nie jest źle .. ;)

Nawet mój mąż stał obok i zerknął więc zapytałam :] I powiedział ,że jesteś normalną dziewczyną i wcale nie jesteś brzydka
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie są takie złe, nie przejmuj się, są 3 powody by się za Ciebie nie brać 1 internet, to mnie nie bawi, 2 jestem już kimś zainteresowany 3 dzieckiem jesteś, a ja z dwa razy starszy od Ciebie :)
problem tkwi nie w Tobie a w otoczeniu, ludzie z natury są podli, nawet nie wiesz jak bardzo. też jestem podły od czasu do czasu, i sprawia mi to wielką przyjemność. zrozumieć musisz, że tu nie chodzi o Twoje oczy ale o ich uciechę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry