Odpychana.. nie akcptowana :( (wygląd) i inne sprawy.

Status
Zamknięty.

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
A co mam innego napisać? Takie bzdury jak ty? Albo typu "nie martw sie bedzie dobrze"

Ja jej napisalem prawde a ty chcesz ją okłamywać.


To nie są bzdury! Przeżyłam coś podobnego i dla niej w tej chwili to jest tragedia. Dorośnie będzie się z tego śmiała takie jest życie . Staram się jej dać dobre rady żeby jej jakoś pomóc ułatwić...

nuworld jeśli można wiedzieć ile masz lat ?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
To nie są bzdury! Przeżyłam coś podobnego i dla niej w tej chwili to jest tragedia. Dorośnie będzie się z tego śmiała takie jest życie . Staram się jej dać dobre rady żeby jej jakoś pomóc ułatwić...

Przeciez ja jej dalem rade tylko nie raczylas zacytowac bo przyczepiłaś sie do zdania które takze ciebie ubodło, no tak typowa kobieca obluda, lepiej sie samej oklamywać i dorabiac ideologie do tego, niz rzeczywiscie poprawić swój wygląd i los.


nuworld jeśli można wiedzieć ile masz lat ?

Nie mozna, w kazdym razie sporo wiecej od ciebie.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak macie zamiar sobie podyskutować to może zmieńcie strone ?

Dziewczyna potrzebuje wsparcia na duchu , bo nie wie co ma zrobić ,spotkalo ją coś przykrego .
Więc skupcie się na jej problemie a nie na własnych..
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Jak macie zamiar sobie podyskutować to może zmieńcie strone ?

Dziewczyna potrzebuje wsparcia na duchu , bo nie wie co ma zrobić ,spotkalo ją coś przykrego .
Więc skupcie się na jej problemie a nie na własnych..

Ok będę mądrzejsza i to skończę ;)


Nie mozna, w kazdym razie sporo wiecej od ciebie.

Nie wiesz ile mam lat :/
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Jak macie zamiar sobie podyskutować to może zmieńcie strone ?

Dziewczyna potrzebuje wsparcia na duchu , bo nie wie co ma zrobić ,spotkalo ją coś przykrego .
Więc skupcie się na jej problemie a nie na własnych..

Hahahaha kolejna "inteligetna" hahaha

Przeciez forum sluzy do dyskusji, przeciez wsparłem to biedne dziewcze na duchu

Spamujesz to tylko ty swoimi idiotycznymi pouczeniami

I co powiesz jej? Ze ci co sie smieją są glupi a ona jest fajna? Że tak naprawde jest ladna bo przeciez wszyscy są ładni?

Ahahahaha boze ze tez na kazdym forum musi sie znaleść taka rzesza tumanów głównie wśród dziewczyn.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Hahahaha kolejna "inteligetna" hahaha

Przeciez forum sluzy do dyskusji, przeciez wsparłem to biedne dziewcze na duchu

Spamujesz to tylko ty swoimi idiotycznymi pouczeniami

I co powiesz jej? Ze ci co sie smieją są glupi a ona jest fajna? Że tak naprawde jest ladna bo przeciez wszyscy są ładni?

Ahahahaha boze ze tez na kazdym forum musi sie znaleść taka rzesza tumanów głównie wśród dziewczyn.


Dziewczyna miała na myśli ,że robimy OFF TOP ! I miała racje ...żal normalnie
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Pomóc jej? nie da się! będzie zdołowana póki będzie chciała być lubiana! nie może liczyć na ich zmianę, musi sama się zmienić!
 

Amonaria

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja tez niemiło wspominam podstawówke poniewaz tez byłam tam kozłem ofiarnym. Chodziłam do małej szkoły ( były nas 2 klasy) w 1 i 2 klasie podstawówki przyjażniłam sie z pewna dziewczyna która mówiła tak przekonujaco ze cokolwiek powiedziała wszyscy jej wierzyli ( tak jest do dzisiaj) i gdy do naszej klasy przyszła nowa koleżanka zaczełam z nia rozmawiac to ona poczuła sie zazdrosna i mówiła o mnie różne rzeczy , dreczyła mnie. Do klas 4-6 przeniosłam sie do klasy b w do której chodził Wojtek i ze wzgledu na moja wade zgryzu nazwał mnie zombik , tez miałam jak ty jedna przyjaciółke która była równiez niezbyt lubiana i tak było przez cała klase 4 i 5. W klasie 6 nauczycielka polskiego przesiadła Wojtka i Mateusza tak ze siedzieli za mna i właśnie wtedy zorientowałam sie że jest jeszcze jedna osoba w klasie która mnie nie przezywa i jest nia Mateusz . Wtedy zaczeło sie pomaganie w lekcjach, pracach domowych i wystarczyło że mateusz powiedział że ja jestem fajna i cała klasa przestała mnie wyzywac bo liczyła sie z jego zdaniem . W takich sytuacjach mówienie wychowawczyni i pedagogowi nic nie pomoze poniewaz koledzy/koleznaki z klasy nie licza sie z ich zdaniem i tylko smieja sie z ich upomnien i wezwan rodziców do szkoły. Najlepiej nie zwracac na ich wyzwiska uwagi poniewaz to ich jeszcze bardziej napędza.A tak jak już niektóre osoby ci radziły zacznij gimnazjum jak nowe zycie. Mam nadzieje że niektorzy ludzie jeszcze miło cie w tym roku zaskocza.
Pozdrawiam!
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Hahahaha kolejna "inteligetna" hahaha

Przeciez forum sluzy do dyskusji, przeciez wsparłem to biedne dziewcze na duchu

Spamujesz to tylko ty swoimi idiotycznymi pouczeniami

I co powiesz jej? Ze ci co sie smieją są glupi a ona jest fajna? Że tak naprawde jest ladna bo przeciez wszyscy są ładni?

Ahahahaha boze ze tez na kazdym forum musi sie znaleść taka rzesza tumanów głównie wśród dziewczyn.


Za to Twoje pouczenia są bardzo podbudujące ..
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
nuworld, ale ty bzdury piszesz, aż się czytać tego nie chce.
Mam do ciebie pytanie, czy ty przeżyłeś w swoim życiu jakieś długotrwałe upokorzenia?
Mogę się założyć że nie, ba, śmiem twierdzić że w tym prostackim wieku, zachowywałeś się tak jak teraz koledzy i koleżanki z klasy Przezroczystej. Ciekawym jest w ogóle fakt że tacy ludzie jak ty próbują kogoś pouczać w tej sprawie, nie mając pojęcia o tym, co ofiara upokorzeń przeżywa.
Nietrudno się nawet domyślić co ty najchętniej byś zrobił z takimi "brzydkimi paszczurami" biorąc pod uwagę twoje poglądy na problem rodzenia się dzieci upośledzonych i w jakiś inny sposób negatywnie doświadczonych przez naturę.
Skopałeś leżące dziewczę i jeszcze śmiesz twierdzić że dodałeś jej otuchy. Takie rady jak twoje to ona może usłyszeć codziennie w szkole, a ty możesz sobie je wsadzić, Guru.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Za to Twoje pouczenia są bardzo podbudujące ..

Ja tu nikogo nie pouczam tylko daje dobrą rade. Jest jak jest , nie lubie nikomu wciskać kitu.

Ona ma dopiero 12 lat, moze jeszcze wyładniec podczas dojrzewania, znam takie przypadki.

Do tego czasu niech zacisnie pośladki i nauczy sie pokory. Tyle. Co za glupie czasy ze kazdy mysli ze jest mądry i ładny i zasluguje na sympatie.

A jak nie wyladnieje sama no to wtedy moze napisać drugi uzalający sie nad soba temat i zobacze co mogę poradzić wtedy.

Moze napiszesz autorko tematu co jest z twoim wygladem nie tak? Buzia ? Za duzo tłuszczu? Wyglad da sie poprawiac w tych czasach wiec nie lamentuj!
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
nuworld, ale ty bzdury piszesz, aż się czytać tego nie chce.
Mam do ciebie pytanie, czy ty przeżyłeś w swoim życiu jakieś długotrwałe upokorzenia?
Mogę się założyć że nie, ba, śmiem twierdzić że w tym prostackim wieku, zachowywałeś się tak jak teraz koledzy i koleżanki z klasy Przezroczystej. Ciekawym jest w ogóle fakt że tacy ludzie jak ty próbują kogoś pouczać w tej sprawie, nie mając pojęcia o tym, co ofiara upokorzeń przeżywa.
Nietrudno się nawet domyślić co ty najchętniej byś zrobił z takimi "brzydkimi paszczurami" biorąc pod uwagę twoje poglądy na problem rodzenia się dzieci upośledzonych i w jakiś inny sposób negatywnie doświadczonych przez naturę.
Skopałeś leżące dziewczę i jeszcze śmiesz twierdzić że dodałeś jej otuchy. Takie rady jak twoje to ona może usłyszeć codziennie w szkole, a ty możesz sobie je wsadzić, Guru.

Hahahaha typowy tuman i do tego psycholog wannabe, to takie typowe na takich forach, ludzie skąd wy sie bierzecie?

Dlatego pisze głownie tylko w 2-3 dzialach, bo inaczej ten wszechogarniajacy debilizm wrórny by mnie za bardzo dołował :bag:

Tak. Żydzi w oboazach też mogli się nauczyć pokory. Zastanów się zanim znów zaczniesz pieprzyć.

Ano mogli, ale sie nie nauczyli i nadal są bydlakami.
 

Przezroczysta

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja tu nikogo nie pouczam tylko daje dobrą rade. Jest jak jest , nie lubie nikomu wciskać kitu.

Ona ma dopiero 12 lat, moze jeszcze wyładniec podczas dojrzewania, znam takie przypadki.

Do tego czasu niech zacisnie pośladki i nauczy sie pokory. Tyle. Co za glupie czasy ze kazdy mysli ze jest mądry i ładny i zasluguje na sympatie.

A jak nie wyladnieje sama no to wtedy moze napisać drugi uzalający sie nad soba temat i zobacze co mogę poradzić wtedy.

Moze napiszesz autorko tematu co jest z twoim wygladem nie tak? Buzia ? Za duzo tłuszczu? Wyglad da sie poprawiac w tych czasach wiec nie lamentuj!

Chodzi raczej o twarz bo nogi mam chude i nawet długie. No moja twarz jest mała, kwadratowa taka jagby spiczasta. No i mam bardzo wyłupiaste duże oczy. Trądzik. Musze nosic okulary i aparat na zębach. Rodzice mówią , że jestem ładna. No , ale jacy rodzice by powiedzieli dziecku ze ma coś brzydkiego w sobie ?? <_<
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Chodzi raczej o twarz bo nogi mam chude i nawet długie. No moja twarz jest mała, kwadratowa taka jagby spiczasta. No i mam bardzo wyłupiaste duże oczy. Trądzik. Musze nosic okulary i aparat na zębach. Rodzice mówią , że jestem ładna. No , ale jacy rodzice by powiedzieli dziecku ze ma coś brzydkiego w sobie ?? <_<


Hmm wiec rzeczywisty problem masz tylko z wyłupiastymi oczami. Moze zacznij o tym czytać, interesowac sie, moze to jest wytrszeszcz który da sie skorygować. Kiedyś oglądałem program o takiej dziewczynce i miała to dlatego ze naciskała na te oczy za bardzo jakaś kość czaszki.
 

Przezroczysta

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Hmm wiec rzeczywisty problem masz tylko z wyłupiastymi oczami. Moze zacznij o tym czytać, interesowac sie, moze to jest wytrszeszcz który da sie skorygować. Kiedyś oglądałem program o takiej dziewczynce i miała to dlatego ze naciskała na te oczy za bardzo jakaś kość czaszki.
Ale ja mam te oczy po tacie mój tata ma takie same :) tak naprawde to ja z wyglądu to istna kopia mojego taty :mruga:
 
Z

Zerek

Guest
jestem realistą i powiem jedną rzecz gimnazjum to najgorszy okres w życiu młodego człowieka
na dowód tego mały arcik.
PRECZ Z GIMNAZJUM

W edukacji chcą zmieniać ministra. Zmienia się również system nauczania i w najbliższym czasie decydenci wyślą sześciolatki do szkoły. To równie poroniony pomysł jak gimnazjum. Z wykształcenia między innymi jestem pedagogiem, ale gdy patrzę na wyczyny naszych edukatorów, to tak sobie myślę, że Roman wcale nie odszedł tylko zmienił twarz.

GIMNAZJALIŚCI
Co dało nam utworzenie gimnazjów? Moim skromnym zdaniem wiele:

- zabrano dzieciom dzieciństwo;

- na siłę poddano młodzieżowej socjalizacji dzieci psychicznie do niej nie przygotowane;

- wprowadzono w „pseudo dorosłość” dzieciaki, które w normalnych warunkach jeszcze bawiłyby się lalkami i samochodami;

- nauczono 12 i 13 latków pić, palić i bzykać się.

Na jakim etapie rozwoju osobniczego jest 13 i 16 latek? Na różnym i to zdecydowanie różnym. Stworzenie gimnazjów spowodowało to, że młodsze dzieci psychicznie nie dostosowane do bycia młodzieżą na siłę są uszczęśliwiono byciem nią. Gimnazja odebrały dzieciom beztroskę i dzieciństwo.

Trzynastoletnie dziewczęta przedwcześnie dojrzewają kreując się na kogoś kim nie są. Próbują dorównać swoim starszym koleżankom z trzecich klas gimnazjum, które już malują się, palą, piją i doskonale wiedzą, że penis służy nie tylko do sikania. To, że trzynastolatki wiedzą do czego służy penis, nie jest zasługą edukacji seksualnej serwowanej przez szkołę, bo taka edukacja nie istnieje, ale edukacji podwórkowej swoich koleżanek.

Trzynastoletni młodzieńcy nie są już zainteresowani tylko papierosami, oni sięgają po marychę, dragi i wódę, bo piwo za słabo kręci, a papierosy pali się w podstawówce.

Czy przedstawiam apokaliptyczny obraz 13 – 15.-latków? Być może, ale obserwuję, co się dzieje. Całkiem niedawno miałem możliwość opracowywania danych odnośnie spożywania alkoholu i środków odurzających wśród młodzieży w wieku 10 – 18 lat i fakty są zatrważające. W ciągu dziesięciu lat próg inicjacji alkoholowej obniżył się o 2 lata, z 15 do 13 roku życia, a narkotykowej nawet o 3 z 17 do 14.

Gdzie upatruję przyczynę takiego stanu rzeczy? Upatruję ją właśnie w stworzeniu gimnazjów. W wymuszonym dorośleniu dzieciaków w wieku 12 – 14 lat, które kiedyś uczyły się w podstawówkach i miały bardziej utrudniony dostęp do starszej młodzieży. Stworzenie trójetapowego cyklu edukacyjnego spowodowało sztuczne wygenerowanie trzech grup społecznych: dzieci (do 12 roku życia), młodzieży młodszej (13 -15 lat) i młodzieży starszej (16 – 18 lat). Tworząc osobną grupę młodzieży młodszej nadano im status młodzieży, a więc już nie dzieci. Razem z tym statusem wzrosły potrzeby naśladownictwa. Kogo? Oczywiście starszych. Czy naśladownictwa dobrych wzorców? Niekoniecznie.

Gimnazjalistki chcą od jutra być już dorosłe, gimnazjaliści również. Jak stać się dorosłym? Najprostszy sposób to robić to, co robią starsi, a wrzucenie dzieciaków do gimnazjów im to ułatwia. Dlatego jestem przeciwny gimnazjom. Precz z gimnazjami!!!​

jest to prywatna wypowiedź z pewnego blogu którą w zupełności popieram a od siebie dodam że nie ma praktycznie gimnazjum nad którym pedagodzy mieliby faktyczną kontrolę także dla dziewczyny nie widze tu jakichś wielkich perspektyw tym bardziej że z jej klasy może przenieść się nawet kilka osób które nastawią przeciw niej całą klase
a gimnazjum nawet bez gnojenia drugiego człowieka to ciężki kawałek chleba...

jedyne co można radzić to
1bądź twarda nie dawaj się uważasz że inni są wredni wobec Ciebie... bądź gorsza
2jakby się w gimnazjum nie udało pamiętaj jedno życie na szkole się nie kończy
 
Status
Zamknięty.
Do góry