Odpowiedzcie prosze

Plastek15

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Siema słuchajcie mam 60ileś kg i 190 cm prawie wzrostu i sie boje troche że jak pójde na jakieś sztuki walki odrazu to że niedam rady albo że odrazu mnie rozłożą :( może byście mi coś poradzili podobno muay thai jest dobre i kick boxing tylko się troche boje że mnie rozłożą bo niemiałem nigdy żadnego kontaktu ze sportami walki :/
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Zacznij jeść dobrze, po za tym nie każdy kto uprawia szt. walki od razu umiał super się bić... Od tego masz te wszystkie treningi i sparingi żeby się nauczyć.
 

N_H_B

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Katowice
Idź na trening, przejdź się na jedną sekcję na drugą zobacz gdzie Ci się bardziej podoba. Nikt nie będzie Cie tłukł na pierwszym treningu, partnerów prawie zawsze dobiera się mniej więcej wagowo. Po za tym jak jesteś poczatkujący to i tak czeka Cie przeprawa przez ogólnorozwojówkę i żmudne męczenie techniki zanim złapiesz podstawy żeby sparować, przynajmniej tak w kazdej normalnej sekcji z Tobą postąpią. Nie ma się co bać śmigaj trenować.
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Lublin
Tam gdzie ja chodzę na siłownie jast pełno sztuk walki a na niekture z nich jak Kick boxing można zapisywać się tylko w parach z kolegą którego znasz i sami sobie trenujecie a trener pokazuje co i jak. A zresztą nie sądzę że na jakichkolwiek walkach będą cię tłuc! :p
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Śmiało śmigaj na zajęcia.
Przecież kiedyś musi być pierwszy raz.
Idziesz tam, żeby się uczyć, a nie na sparing. Najwyżej stwierdzisz, że to nie dla ciebie.
Najgorsze co można zrobić to nic nie robić. :D


Aha, jeszcze jedna rada.

Jak zadajesz pytanie na forum to najlepiej od razu w temacie zawrzyj o co mniej więcej chodzi. <_<
Łatwiej się wtedy poruszać po forum.
Pozdrawiam
 
Do góry