Odmówienie rozmowy kwalifikacyjnej

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Witam.

Jestem obecnie na stażu z urzędu pracy. Wcześniej jak byłem na bezrobociu to rozsyłałem i roznosiłem CV po różnych firmach, aż w końcu dostałem staż i chwilowo zaniechałem poszukiwań. W ostatnim tygodniu odezwały się do mnie 3 firmy, które chciały przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Niestety musiałem im odmówić, gdyż jest teraz okres urlopowy i ja jako stażysta, który ma parę dni wolnego pozostałem jako jeden z dwóch pracowników w firmie i krótko mówiąc mam zapieprz. Wyjaśniałem to telefonicznie z sekretarkami, które narzucały termin rozmowy, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni nie dam rady, bo nie dadzą mi urlopu z powodu napiętej sytuacji w firmie, ewentualnie mogę umówić się na rano albo po 16 i spotykałem się z odpowiedziami w stylu, to my się jeszcze odezwiemy w razie potrzeby z wyczuwalnym podtekstem "Oszz ty".

Teraz kończy się u mnie w firmie ów gorący okres i mam taki zapytunek, czy mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w którejś z tych firm? Zapisałem sobie numery telefonów z których do mnie dzwoniono i mam zamiar oddzwonić i powiedzieć, że mam teraz możliwość umówienia się na rozmowę. Czy może jest to nie w porządku, że teraz będę do nich wydzwaniał jak jakiś nachalny typ?

:)
 
I

immanentne

Guest
moim zdaniem musisz spróbowac swoich sił, bo tak na prawdę przez telefon nikt Cię nie zje :) a może akurat będe potrzebowac rąk do pracy
 
Do góry