Odłupane szkliwo?

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Mam od bardzo bardzo dawna na wielu dolnych zębach od środka uzębienia patrząc jakby odprysknięte szkliwo na bokach "korony" zęba. U dentysty byłem też bardzo dawno temu, miałem to już wtedy, sprawdzał mi gruntownie przed operacją całe uzębienie i nie powiedział nic na to. Nic się z tym nie dzieje, jedynie jakby się mocniej dotknął czymś w to to poczuję wiecie, taki nie miły dreszcz ale tak jest wporządku podczas jedzenia, mycia się a myję się conajmniej 2 razy dziennie. Co to jest i czemu w takim razie dentysta nie zareagował?
 
K

kinga_sc

Guest
Masz na wierzchu nerwy, kup sobie dobrą pastę z ziołami na delikatne dziąsła i zęby. Zmień lekarza, ja jak poszłam to mi nadlał na szczerbione szkliwo.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Kupuję całe życie Blend a med za 10zł, myję się jeśli naprawdę nie ma mnie w domu długo to raz dziennie, ale to rzadko bo normalnie z 2,3 razy po głównych posiłkach, zawsze miałem zdrowe zęby ale niestety żadne pasty, które nadają bieli nie sprawdziły się w moim przypadku. Więc dziwię się z czego tyle tych "odprysków". Ta pasta jaką mi proponujesz jest na to lekarstwem?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Śmiało :) , pisz w każdym dziale i pod każdym moim postem komentarze na miarę zakompleksionego nastolatka, który musi wylądować żale i złość w sieci względem kogoś z kim możesz jedyne dyskutować na poziomie jaki przedstawiasz powyższym postem, ja się cieszę, ponieważ im więcej osób (a i tak całe forum z moich informacji wie i ma o tobie jednoznaczną opinię) widzi twój podpis i twoje kolejne posty zwłaszcza w odniesieniu do moich coraz więcej ludzi wie z kim ma do czynienia, nawet administracja forum i moderatorzy znają doskonalę twoją sprawę i to co robisz. Chciało ci się tu zaglądać? Myślałem, że tylko zawsze jedną linijkę czytasz bo reszty ci się nie chce tak ja kiedy na privie dziś uciekałeś jak zając przez pole od odpowiedzialności za słowa, którymi poniżasz wszystkich forumowiczów niejednokrotnie a zwłaszcza mnie? Jak zwykle bogaty komentarz podobnie jak ten powyższy, masz niesamowitą umiejętność, ja potrafię pisać całe strony a ty w jednym zdaniu ujmujesz wszystko, to niebywale rozwinięty mechanizm dyskutowania osób, które nie potrafią stanąć prawdzie w oczy i rozmawiać z kimś znajdującym się o kilka poziomów wyżej.
 
D

Drad

Guest
masz niesamowitą umiejętność, ja potrafię pisać całe strony a ty w jednym zdaniu ujmujesz wszystko, to niebywale rozwinięty mechanizm dyskutowania osób, które nie potrafią stanąć prawdzie w oczy i rozmawiać z kimś znajdującym się o kilka poziomów wyżej.
Stanąć raczej nie - może prędzej spojrzeć.

Wiesz, jak nazywa się ta "niesamowita umiejętność"..? Inteligencja.
To bardzo przydatna cecha, polecam :)

PS. Tak, wiem, zapadam się coraz bardziej - już tylko głowa wystaje :D
 
K

kinga_sc

Guest
Skoro bolą cię zęby to kupuj pasty sensitive, bo jakoś tam chronią szkliwo i dziąsła przez zimnem, ciepłem i tak nie boli. Może zrezygnuj z past wybielających, mogą być zbyt mocne i stąd te odpryski?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Nie, boleć nie bolą, ale jak się czymś twardszym dotknie tych miejsc to czuć nieprzyjemne "kopnięcie prądem" :p
No i czasem też jak zjem cukierki, które się rozpuszczają, przyklejaną do zębów to występuje podobny efekt.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
No tak, logiczna porada, tylko, że 2 lata temu dentysta każdy ząb jak wspomniałem przeglądał mi i nawet nie odezwał się...Spróbuję z tą pastą jaką mi zaproponowałaś.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Zasugerowałaś, że pasy jakich dotąd używam mogą wręcz negatywnie wpływać na moje szkliwo i stąd te odpryski?
 
Do góry