Odkurzacz robot - kupić?

D

Dosiek77

Guest
Nie wiem czy w małym mieszkaniu to się sprawdzi? To chyba dobre rozwiązanie do dużych powierzchni
 

Ajta

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeśli się już naprawdę zdecydujesz, to warto zainwestować w porządny.
Na rynku są dostepne przeróżne, z tego co wiem dobrą opinię mają Carneo oraz AGAiT.

Powodzenia w zakupach, jak kupisz, zdaj relacje jak sie sprawuje i czy opłacalny zakup :D
 

dizzio

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
moja znajoma ma taki i chwali sobie, niestety jak dla mnie jego cena jest zawrotna ;/
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Taki Robojet musi kosztować skoro sam ma sprzątać ;) A tak na serio moim zdaniem cena wcale nie jest wygórowana, teraz są spore rabaty na zakup takiego Robojeta więc może to dobry czas żeby pomyśleć o jego zakupie.
 

oldej

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
A u nas w domku sprawdza się jak najlepiej taki robojet! Już chyba z rok go mamy, jeździ sobie po mieszkaniu i sprząta, przynajmniej wreszcie żona nie każe mi odkurzać :) Tak po za tym to naprawdę, radzi sobie sprawnie, polecam jak najbardziej.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Zastanawiałam się nad zakupem,ale mam wątpliwości czy sprząta dokładnie-co z kątami,miejsca trudno dostępne.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Hmhm co z kątami?Jeśli nie masz odsuniętej szafy,bądż jakiegoś innego mebla to może pewnie tam się nie dostać.Ale sprząta dokładnie z tego co wiem.A trudno dostępne miejsce w razie czego możesz ogarnąć sama:) Ale i tak taki Robojet fajna sprawa...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chyba sobie daruję na razie-może jak kupimy większe mieszkanie,w obecnym tych zakamarków gdzie by nie dotarł jest za dużo.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kurcze teraz to nie wiem -może kupię mojemu kotkowi taką zabawkę?
 

kubekczekolady

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! Ja mogę polecić mopa parowego. Kupiłam kilka miesięcy temu i genialne sprawdza się przy sprzątaniu mieszkania.
 

Monia9

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to dobra opcja pod warunkiem, że ktoś ma dużo kasy i duże mieszkanie, bo do małej kawalerki to bez sensu. Pewnie by się obijał taki robot od ścian cały czas :)
 

poli6

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy czyści dokładnie czy nie, ale chętnie chciałabym spróbować a najlepiej gdybym dostała w prezencie taki odkurzacz bo na razie mnie na niego nie stać
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ja na pewno bym chciała najpierw przetestować ale pewnie działa to całkiem fajnie :)
 

anika77

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ajta napisał:
Na rynku są dostepne przeróżne, z tego co wiem dobrą opinię mają Carneo oraz AGAiT.

Powodzenia w zakupach, jak kupisz, zdaj relacje jak sie sprawuje i czy opłacalny zakup :D
ceny mocno spadły, i się zdecydowałam na zakup i juz od kilu dni mam w domu i testuję "Agatę", którą co tu duzo mówić bardzo sobie chwalę, po prostu udany zakup, działa rewelacyjnie: sprząta sierść, okryszki i kurz kiedy wychodzę do domu.
( kupiłam na allegro w licytacji za niecałe 500 zł )
 
Do góry