Odchudzenie twarzy

woltar

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 16 lat, 170 cm wzrostu i 75 kg wagi. Mam problem bo chciałbym schudnąć na twarzy. Proszę o pomoc. Ćwiczenia, jedzenie, treningi itp.
 

woltar

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Odchudzić twarz. A to pierwsze też by się przydało.
 

karolciaaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
wrosławek
tez mi się marzy odchudzić moja twarz. Od zawsez miałam okragłe policzki- nie znosze ich. ale rady na to nie mam...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Samej twarzy inaczej niż operacyjnie nie da się odchudzić.
Gdy schudnie ciało najprawdopodobniej z buzi też trochę spadnie :)
 
M

Mia

Guest
ja zawsze po przepiciu mam strasznioe chudą twarz. ale nie polecam alkoholizmu. syf równy ed
 

karolciaaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
wrosławek
wiem że jak sie schudnie to twarz automatycznie szczupleje. ja mam teak , że jak przybiore na wadze,np dwa dni zjem więcej- to od razu na twarzy to widac. policzki się robią okragłe i nie mam na to rady:p
 
M

Mia

Guest
wiem że jak sie schudnie to twarz automatycznie szczupleje. ja mam teak , że jak przybiore na wadze,np dwa dni zjem więcej- to od razu na twarzy to widac. policzki się robią okragłe i nie mam na to rady:p

to nie tyj.
po twarzy widac najbardziej. potem spadają pierci, raniona, dopiero w koncowej fazie róznice widac nizej.
jest jeszcze jedna ewentualnosc. wymiotujesz?
 

karolciaaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
wrosławek
do mnie to pytanko? jak tak to nie, nie wymiotuję:)



najgorsze jest to że jak sie schudnie to najpierw nam znika z biustu. Kiedyś jak schudłam 8 kilo to byłam prawie płaska. a jak przytyłam- to mam czym oddychać:p ale wiadomo, większe piersi to większa twarz, większa ja he:p ;)
 
M

Mia

Guest
do mnie to pytanko? jak tak to nie, nie wymiotuję:)
najgorsze jest to że jak sie schudnie to najpierw nam znika z biustu. Kiedyś jak schudłam 8 kilo to byłam prawie płaska. a jak przytyłam- to mam czym oddychać:p ale wiadomo, większe piersi to większa twarz, większa ja he:p ;)

tak to do ciebie było. bo bulimiczki czesto ten problem mają- twarz puchnie- konkretniej ślinianki
 
E

esflores

Guest
Istnieją specjalne ćwiczenia na mięśnie twarzy , które maja ja modelowac i wzmacniać, osobiście polecam masaż klasyczny albo kosmetyczny, oba są bardzo podobne jednakże masaż leczniczy klasyczny jest bardziej dokładny i znakomicie uelastycznia twarz, rozbija tkanke tłuszczowa , która jest niemal natychmiast odprowadzana do organizmu.
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Polecam Ci książkę: Masaż liftingujący twarzy / Kundan Mehta
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
No w zeszłym roku schudłam 10 kg i twarz automatycznie zeszczuplała razem z moim ciałem. Teraz przy wzroście 173 cm ważę sobie 60 kg i według mnie wyglądam w sam raz (zarówno na twarzy jak i reszcie ciała).
 

Izmael

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie da sie odchudzic samej twarzy, chyba że sposobem chirurgicznym. Tłuszcz spala sie z całego ciała równomiernie, dlatego proponuje Ci lekka diete redukcyjna, bieganie i ćwiczenia siłowe 3x w tygodniu, a na pewno schudniesz i to w dodatku zdrowo ;]
pzdr.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Jejku jak mi sie podobaja pełne policzki zawsze takei chciałam mieć. Słyszałam że sie policzki odchudza poprzez tak jakby wdychanie powietrza tzn tak jakbys układała usta do całowania:)
 
Do góry