odchudzanie

aneta.lazar

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
znacie jakies sprawdzone metody na odchudzanie? stosowalam wiele srodkow, zadne nie pomagaja:(piszcie
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Jeżeli chcesz się odchudzać, to najlepiej pójdź do dietetyka :)
Ułoży dietę dopasowaną do Twojego stylu życia :p
 

Annelka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę jedyną skuteczną metodą jest dieta połączona z wysiłkiem fizycznym, możesz sie też wspomóc na przykład jakimś spalaczem tłuszczu. Jeśli chcesz stracić więcej kilogramów to rzeczywiście przyda się pomoc fachowca, który przygotuje plan ćwiczeń i dietę dostosowaną do Twoich potrzeb.
 

bonifacja

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie ma diety cud. ważne są : racjonalizm i zdrowe podejcie do tematu. Zanim zaczniesz - przeczytaj -> http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=2&dzial2=2&n_art=693

powodzenia życzę

nie ma diety cud. ważne są : racjonalizm i zdrowe podejcie do tematu. Zanim zaczniesz - przeczytaj -> http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=2&dzial2=2&n_art=693

powodzenia życzę
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę jedyną skuteczną metodą jest dieta połączona z wysiłkiem fizycznym, możesz sie też wspomóc na przykład jakimś spalaczem tłuszczu.
Popieram:)
Sama obecnie takie połączenie stosuję: dieta+ćwiczenia+ środek wyszczuplający:)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Najlepiej po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe. I trochę się poruszać. Zapewniam, że po kilku chwilach można zobaczyć całkiem fajne efekty. Cudów nie ma, od rygorystycznych diet tylko spowolnicie sobie metabolizm. Warto też postudiować linki podawane powyżej, no i zachować rozsądek :)
 

Domka

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dolanczam sie do wypowiedzi innych forumowiczek - nie ma i nigdy istniec nie bedzie "dieta cud" a te wszystkie ozdobniki typu "super", "cud-dieta" itp. zeruja na naiwnosci osobniczek, ktore pragna w sposob bezwysilkowy stracic zbedne kilogramy. Tak to nie funkcjonuje - zmiana nawykow, ot cala filozofia. Kontrola tego co wedruje do gabki przede wszystkim, plus nieodlaczny element - regularny ruch. Nie mowie, ze trzeba sie katowac po "iles" godzin dziennie na rowerkach czy innych wynalazkach, juz 30 min joggingu da w rezultacie niesamowite efekty. Najlepiej z rana, na czczo, wtedy organizm najlepiej spala nasza tkane tluszczowa i nie musi sie rozprawiac z trawieniem wczorajszej kolacji. Warto pomyslec o odpowiednim obuwiu, bo szybko mozna nabawic sie kontuzji. Jak pisalam w innym poscie, dac sobie doradzic w profesjonalnym sklepie sportowym np. puma i chociaz takie buty do uprawiania sportu do najpiekniejszych nie naleza, to stanowia najlepsza ochorne przed kontuzja i poprawiaja komfort podczas cwiczen. Moze taki wydatek zmotywuje niejedna/-ego z nas, do ruszenia sie z kanapy i wiekszej aktwynosci?
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mi pomógł wegetarianizm, schudłam kilka kilogramów (z 56 na 51) bez wyrzeczeń(do mięsa mnie nie ciągnie po pewnym samouświadamianiu)! Próbowałam krótkich diet-cud, rzucania słodyczy, głodówek... Ale nic nie przynosiło długotrwałych efektów, teraz widzę, ze mimo jedzenia tego, co lubię (nawet słodyczy), ważę stale 50-52 kg. Chciałabym schudnę jeszcze trochę, ale chyba nie jest mi to dane :)
 
A

ann han

Guest
Moim zdaniem dobrym sposobem na odchudzanie jest dieta, sport i w razie potrzeby suplement diety. Jeśli nie wiesz co może ci pomóc w odchudzaniu polecam odwiedzenie strony www.hellhound.pl. Sklep ten ma bardzo duży wybór suplementów, które mogą ci pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Polecam gorąco:) Jeśli zaczniesz ćwiczyć nie powinnaś mieć problemów z nadwagą:) Tylko pamiętaj żeby się nie zrażać bo na początku może być ciężko:)
 

krynio

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
najlepiej to o połowe mnniej jesc i wziąć sie za robote
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Jeśli chodzi o zdrowe odchudzanie, no to jak najbardziej zdrowa żywność w stosownych ilościach oraz ćwiczenia.
Można również dopełniać tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Oczywiście od razu odradzam głodówkę !
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja znam jeden niezawodny sposób na odchudzanie - ćwiczenia, odpowiednia dieta i wytrwałość. I nie mówię tu o drakońskiej diecie, na której będąc głodzimy się. Nasz organizm potrzebuje odpowiedniej liczby kalorii dziennie do normalnego funkcjonowania i tego żeby dostarczać mu odpowiednich składników odżywczych. Rozmawiając z jednym z lekarzy z centrum medycznego Vimed (zajmują się leczeniem nadwagi) dowiedziałam się, że nie trzeba przechodzić na żadną głodówkę żeby schudnąć. Wystarczy wyeliminować z naszej diety składniki, których nasz organizm nie przyswaja, a zastąpić je takimi, które są mu potrzebne. Okazuje się bowiem, że każdy człowiek ma swój indywidualny fenotyp i to co jest dobre np. dla mnie, niekoniecznie musi być dobre dla mojej koleżanki.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Myślę, że jak się chce walczyć z kilogramami to przede wszystkim trzeba zacząć od diety no i ćwiczenia fizyczne, dużo ruchu też jest wskazana. jak już ktoś zacznie stosować dietę i ćwiczyć może też się wspomagać suplementami diety. Z tego co wiem, bardzo skutecznym środkiem jest taki http://www.hellhound.pl/cla-zielona-herbata-lkarnityna-p-3475.html i bezpiecznym. Ale nie ma co liczyć na to, że herbatki, czy suplementy same podziałają. Musi to być całość, czyli dieta + ruch + suplementy. Wtedy można liczyć na efekty, które nas zadowolą ;)
 

Agnieszka_f

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dokładnie tak, tylko wszystko na raz (dieta, wysilek fizyczny, suplementacja) da najlepsze efekty. Kobiety są o tyle w komfortowej sytuacji, że mogą się odchudzać przez wyrzeczenia (ruch nie jest niezbędny, aczkolwiek bez niego nie ma dobrych efektów, wiotczeje skóra itp), tj zmniejszenie podaży kalorii. Natomiast mężczyźni muszą ćwiczyć, żeby dobrze wyglądać (dla nich nie dieta a ruch jest podstawą).
 

arkasza86

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jest wiele sposobów na zdrowe odchudzanie ale jeden jest sprawdzony od 30 lat!
Więcej informacji na http://www.arek86.mojawaga.pl
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Moja ciocia schudła przed ślubem dzięki temu, że całkowicie odstawiła słodycze. Moja koleżanka z kolei nie jada po 18 00 i wcześniej je więcej małych porcji. Słyszałam też, że można oszukać glód jedząc na małym talerzu, najlepiej w kolorze niebieskim, a bezpośrednio po posiłku nie pić, ponieważ picie wzmaga apetyt.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiecie jeśli chodzi o moje zdanie na temat diet i tego, jak pozbyć się zbędnych kilogramów. To myślę, że dobrze by było się z kimś w tej kwestii skonsultować. Przede wszystkim dlatego, żeby dieta była skuteczna, ale też dlatego, żeby nie zrobiła spustoszenia w naszym organizmie. Wiem, pewnie i wy to wiecie, że każdy człowiek jest inny dlatego na niektórych ludzi działają określone diety, a na innych nie. Dlatego myślę, że podczas gubienia zbędnych kilogramów dobrze by było się udać do specjalisty, jak na przykład dietetykami ze wspomnianej wyżej klinice Vimed.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Dietetyk to moim zdaniem podstawa. Nie warto ustalać sobie diety samemu, indywidualnie, bo możemy sobie zaszkodzić, a niewiele osób zdaje sobie chociażby z tego sprawę! Organizm każdego z nas jest inny więc też inne składniki odżywcze są potrzebne każdemu organizmowi. I zgadzam się również w kwestii wysiłku fizycznego - żeby dieta przyniosła najlepsze i oczekiwane efekty należy połączyć ją z ćwiczeniami i wysiłkiem fizycznym
 
Do góry