Odchudzanie Na Siłe?

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
Cześc , chciałabym poznac wasze zdanie na temat, dziewczyn, które odchudzają się na siłę, mimo ,że naprawdę są szczupłe, moim zdaniem to jest przesada.... jak wy myslicie?
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tak zaczyna sie anoreksja... ja wogle nie wiem o co im chodzi, no ale coz...to chyba jest choroba
 

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
Qrcze, a może one poprostu nie potrafia sobie uświadomić tego,że tak naprawde sa szczupłe, stają rano przed lustrem i mówią sobie "o jeny jak ja wyglądam.." itd... to naprawde dołuje... znam to po sobie!!
Kobitki ale trezba pamiętac ,że lepiej jest pęknać niż sie złamać:p<taki głupi żart>
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
ja tam nie rozumiem takich dziewczyn :/
kobieta powinna mieć jakieś zachowane kształty :p
a nie wyglądać jak wieszak na ubrania :D
a takie odchudzanie się na siłę to pierwszy krok do anoreksji :eek:k:
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Trzeba ćwiczyć a nie się głodzić!!! Przecież to głupota, odchudzające się laski wyglądają jak szkielet naciągnięty skóra, ćwiczenia chociaż rzeźbią sylwetkę... Ech...
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Dużo osób się odchudza nie wiedząc jakie będą tego konsekwencje. Anoreksja to punkt pierwszy... :/. Ale możliwy jest też efekt jo-jo no i niszczymy przez to swój wygląd, bo brak witamin powoduje wypadanie włosów i lamanie się paznokci... :/
Stanowczo odradzam
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
większosc dziewczyn jest i tak zapatrzona w siebie i uważaja ze wyglądaja dobrze. odchudzają sie tylko na dworze zeby ludzie wiedzieli ze o siebie dbają. pojdą do domu i wpie***laja "as im sie usy tsynsą" jak nikt nie widzi i wcale nie uważają sie za grube (i tak w rzeczywistości jest... poprostu na ulicy trzeba pokazać ze sie o siebie dba).
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
to prowadzi do anoreksji moja koleżanka ma 178cm waży przy tym 55 kilogramów i ciągle mówi ze jest gróba i musi sie odchudzać bo zaraz w nic się nie zmieści ona nie tylko ma zły przez to chumor ale takze psuje go innym dziewczyną które są od niej grubsze bo skoro ona jest gróba to jak jest reszta :) a poza tym męski ideał jes 20% gróbszy niz sie nam wydaje nie wszystko kręci sie wokół nich
 
K

kfiatushekk

Guest
To wszytsko zaczyna sie od telewzji i czasopism..Nastolatki z uwielbieniem wpatrzone są na modelki na wybiegach.. Sama skóra i kości.. Nic pięknego..Niedawno była moda na bycie super szczuplym.. teraz wydaje mi się, że jest troche lepiej.. Ja rozumiem jak osoba, która rzeczywiscie jest troszke grubsza chce zaczac dbac o linie.. ale nie rozumiem jak można się na siłe głodzić.Tak samo jest ze szczupłymi osobami
 

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
qrcze wiecie co... ja chyba własnie uswiadomiłam sobie.że napisałam ten temat, bo w rzeczywistości sama na siłę chcę zmienić swój wizerunek... nie wiem to chyba moja obsesja!!! jestem porabana i tyle.. no ale nie umiem siebie jakoś zaakceptować!! nie wiem!!! ehhh co jest!!
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
jesli ta todochodzi do pewngo stopnia anoreksji ja tez jestem szczupla ale nie chcem sie odchudzac wrecz przeciwnie tylko tyle ze mi to nie wychodzi :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Każda sadzi ze jest za gruba.Moj wskaznik BMI wynosi niecale 21 czyli w normie.Ale ideal kobiety wykreowany przez TV jest calkiem inny.Same kosci obleczone skora...Nastolatki patrzac na ten wizerunek staraja sie upodobnic do nich i popadaja w te wszystkie choroby...Dla mnie to jest chore.Dziewczyna ktora nie ma nic tluszczyku nie ma tez piersi i okraglej fogury.A co to za kobioeta bez piersi i wciecia w talii??
 

agattkaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sobótka koło Wrocka
moim zdaniem część takich dziewczyn chce się popisać, ja sama jestem bardzo gruba z tego powodu mnie troszke przezywają i probuje sie odchudzac ale wie o tym tylko moja psiapsiola bo ja jestem otwarta ale jesli ktos naprawde jest gruby to jest to dla kazdego choć troche krenpujące. Np. dziewczyna z mojej klasy wazy 37 kg. ma 161 cm. wzrostu i mowi ze musi sie odchudzac bo ostatnio zauwazyla ze jej sie robią boczki :/ ehhhhhh.....to jest żałosne. :skrzywiony:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja sie odchudzam cale zycie, z checia bym to wszystko rzucila, ale niestety mam skolonnosci do tycia i caly czas walcze z kilogramami, ale co zrobie, musze jakos wygladac mimo ze do szczuplych osob nie naleze
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Oby nie przesadzić, ale poprawianie siebie jeśli się chce to nic złego
 
Do góry