Odbudowa złamanego zęba.

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Mam do Was pytanie. A mianowicie, wczoraj wieczorem wypiłem parę piwek i tak sie stało, że w pewien sposób złamałem zęba... Bym się nie przejmował, gdyby to nie była "jedynka" . Czy dentysta może zapełnic tą lukę? Ile to będzie kosztowac? Koszty muszę pokryc sam ponieważ rodzice powiedzieli że nie będą płacic za moją głupotę :p Naprawdę proszę o pomoc, bowiem zbliża się rok szkolny, a ja nie chce iśc do nowej szkoły z takim wyglądem :D Z góry dzięki!
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Tak, dentysta może to zrobić. Oczywiście będzie to widać. Ale zawsze lepiej tak niż inaczej.
Nie wiem ile to może kosztować. Najlepiej idź i się spytaj po prostu.

A ile Ci się tego zęba ukruszyło?
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wiesz co ja mam to samo z 2-ką ;/
Oczywiście dentysta może to zrobić (u mnie kosztowało to 60zł), ale jest to słaby 'zabieg'.
Mi się bardzo często ukrusza to nadlanie zęba i robiłam to już chyba 5 razy (i to u różnych dentystów) ;/
Ostatnio byłam jakiś tydzień temu i dentystka powiedziała, że nie ma sensu już tego naprawiać, bo i tak z powrotem będzie to samo ;0
Módl się żeby u Ciebie było dobrze, bo ja mam chyba jakieś feralne te zęby!
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
ja wybiłem sobie jedynkę w II klasie SP czyli prawie 10 lat temu, miałem od razu u dobrego dentysty wstawione dwa małe tzw. 'ćwieki' też w jedynce, zakryte białą mazią, nie wiem jak to nazwać:p prawie nic nie widać, co jakiś czas dokleja mi odrobinkę bo wiadomo że to musi się spiłować i nie ma problemu. Ceny nie pamiętam bo rodzice płacili :p a za doklejanie gdzieś 50 zeta...
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
miała ten sam problem, mi dentystka zrobiła za darmo i trzyma i uu..już z 3 , 4 lata :) Aha i tego w ogóle nie widać ;)
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
No ja mam nadzieję :p Dzięki za pomoc, ale jak ktoś jeszcze miał taki problem to niech się wypowiada ;)
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
mój kolega gdy kręciliśmy film na studniówkę wybił sobie jedynkę na lodowisku. wstawiła mu dentystka bardzo ładnego zęba za około 100 złotych. nie widać nawet różnicy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
mam połowe złamanej jedynki. byłem idiotą i chciałem pokazać ze jestem kozak. jednak nie jestem.

gdy to sie stało 1 raz zapłaciłem 180 zł. za drugim razem (tym razem to był wypadek - ząb jest duzo słabszy i odłamała mi się doklejona część) 120 zł.

ale tak jak mówie... 1/2 zęba... a od spodu to nawet więcej bo tak po skosie mam złamany.
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miejmy nadzieję że mi wytrzyma ;) W koncu to nie połowa zęba ale kawałeczek :p
 
R

rusalka_lesna

Guest
Widzę, ze watek trochę zamarł, a tak się składa, że chciałabym znaleźć dobrego stomatologa, który miałby wprawę w naprawianiu złamanego zęba. Czy znacie może kogoś z Krakowa i okolić? Będę wdzięczna za namiary.
 
Do góry