odblokowanie

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
dobra ok Bossy.. ale zeby zaraz raporcik.. <_<
watrobka ? wiem wiem.. tylko delikatnie i przede wszystkim osłonki.. wydaje mi sie ze nei powienienem narobic szkod sobie.. ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
za ostrzeżenia się nie umiera- koniec dyskusji na ten temat.

Po jednym takim cyklu i przy dobrej profilaktyce spustoszenia praktycznie wielkiego nie będzie w organizmie.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
a tak miewam sie dobrze..
wszystko delikatnie i przede wszystkim z rozsadkiem a powinno byc dobrze..
mam nadzieje ze tylko jakos zdobede ten clomid, bo bez tego nie ruszam nawet. a jaka jest jego dokładna apteczna nazwa..?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
clomiphene citrate
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
dzieki.. tu mi pomogłes.. :eek:k:
teraz jeszcze pytanie jak długo po zakonczeniu cyklu trzeba wszamac kreatynke zeby nie było widocznych spadkow..?
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
profilaktycznie z miesiąc, glutamine, hmb tez nie zaszkodzi. i DIETA !!
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
powstał problem z ta recepta.. :/ nie wypisana <_<
i druga sprawa, patrze ze m drol poleciał słono w gore..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a nie możesz gdzieś ty " środków profilaktycznych" załatwić na lewo? przejdź się na poważniejsza siłownie, i tam co drugi załatwi ci sterydy i środki profilaktyczne potrzebne do tego.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
to byłoby wyjscie tyle ze własnie w mojej okolicy nie ma takiej powazniejszej siłowni.. <_<
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
na drobniejszej też pewnie ma ktoś jakieś dojście.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
ale to tez trzeba wiedziec kogo pytac... a tak to tylko nieporzebne komentarze powstana.. mi zalezy na tym zeby własnie nikt sie nie zorientował co jest grane.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Patrz na siłowni kto jest bardziej dotyrany i zagadaj z nim czy go asekuruj i podpytaj pół żartem może coś się dowiesz :eek:k:
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
dotyrany :lol: pomysle nad tym.. jak sobie postanowiłem ze to zdobede to zdobede.. albo i nie :mruga:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
sam sobie tylko stwarzasz problem ;)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
A mi się wydaje ze po prostu się napaliłeś na cykl ale się wahasz/boisz bo zwlekasz już 3 miechy.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
nie nie, ani sie nie boje ani nie zwlekam.. ja powiedziałęm ze zaczne jak sie ociepli bo gdzie ja bede w taki mroz na dwor na siłownie latał..
takze wczesniej tylko proponowałem co i jak a teraz probuje jakos to wszystko zdobyc.. jak sie uda ładnie to powinieniem niedlugo wystartowac.. ;)

spojrzałem teraz ale jednak nie wspomniałem o tym.. ale to juz napisałem teraz w woli wyjasniania zeby rozwiac wszelkie watpliwosci.. :p
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
O ja :cenzura:ie ja myślałem ze ty regularnie na siłkę chodzisz i chcesz bombkę odpalić a ty jesteś po prostu sezonowiec no tego się nie spodziewałem :(

Zacznij od diety i treningu siłowego a potem łap się za coś mocniejszego. Już wiem czemu mówiłeś ze na siłowni nie idzie towaru dostać :lol:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja tam na własnej siłowni ćwiczę, nawet przy -20 C gdzie żelazo tak w dłonie piecze od zimna że nie wiem. Piecyk gazowy na czas treningu załączam, i miedzy seriami jakoś sie ogrzewam.

Więcej werwy człowieku ;)
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
a i tu Cie mam..;) ha chodze cały czas..;) tyle ze u siebie ogłem sobie pozwolic na wiecej i czesciej (miałem 4 treniingi w tyg) a teraz tylko 2 razy w tyg w szkole..;) i tez nie jest zle , niezle styrany jestem zawsze.. tyle ze mowie bedzie cielej to wracam do poprzedniego układu.. :p
a i byłbym zapomniał, plus do tego pompki w domu plus porecze, i hantle mam w domu... takze zastojow nie ma..
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
witam ponownie.. mdrol juz mam w domu.. ale odbloku nie dam rady zdobyc, moze jakos pomozecie?
 
Do góry