Odblokowanie potrów na AP'ku

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Chciałabym wiedzieć jak mogę odblokować porty w utorrent, na dole programu mam czerwony wykrzyknik wciskając na niego pisze ze firewall lub router ogranicza połączenie nie wiem czy firewall mam wyłączony, bo nie wiem jak to sprawdzić! a mam tez na Access Point'cie (model WL-5054AP) podłączonego bezprzewodowo laptopa i drugi kablem komputer i zapewne w AP jest jakiś firewall, wiec chyba jakoś porty trzeba odblokować czy przekierować, czytałam na forach coś o tym. Wchodziłam w przeglądarkę wpisując Ip AP ale strona logowania nie chce sie otwierać i non stop pisze że limit czasu został przekroczony, wiec nawet nie wiedząc jak to się konfiguruję nie mogę skonfigurować:|

Jeszcze jedno jak wpisuję ipconfig/all to wyskakują mi dziwne rzeczy bo pierwszy wers to konfiguracja ip systemu windows później karta ethernet polaczenie lokalne a później dwa razy KArta tunelowa automatic tunneling interface wcześniej tego nie mialam:| screena mogę podesłać.
 

nudziarz

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Na pewno wpisujesz dobry adres ap-eka?
adres znajdziesz klikajac na ikonke monitora polaczenia netowego w systray'u > zakladka zaawansowane > brama domyslna.
jesli wpiszesz ten adres do przegladarki ( bez www!!!!| ) powinien pojawic się ekran ustawień ap-eka albo żadanie hasla, jesli to zostalo ustawione.
I wylacz firewalla .
jesli systemowy.. i jesli masz XP to: panel sterowania >zapora systemowa.
Jesli jakis inny - to jego ikonka powinna widnieć w systray'u
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Wpisywałam adres Ap-ka podany w książeczce dołączonej do programu na płycie itp. a teraz wpisałam ta bramę domyślną i na stronie pojawił mi sie komunikat HELLO WORLD i nic poza tym:| firewall wyłączyłam tj ta zaporę w Windowsie, więc nie wiem już jak mam się dostać do konfiguracji Ap-ka:(((( cholera jasna już 4 dzień z tym uporac się nie mogę:(
 
Do góry