Od ilu lat

Status
Zamknięty.

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
słyszałam że są takie regiony w Polsce
u nas sąsiadów nikt nie zaprasza
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
No wlansie u mnie nigdy tak nie bylo, zeby sasiadow zapraszac.
A mojego brata dziewczyna stwierdzila, ze ona musi zaprosic sasiadow niby jedna miejscowosc a inne poglady.
Mnie sasiedzi nie zapraszaja, a ona mieszka kilka ulic dalej i na jej ulicy sasiedzi sie zapraszaja.

A moi najblizsi sasiedziz kazdej strony to rodzinka ;) Wiec musze ich zaprosic ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ciekawe......

ja w swojej miejscowości nie mam dużo rodziny
większość w Niemczech albo na drugim końcu Polski
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
ja się spotkałam z tym wielokrotnie, ale ja swoich nie planuję zapraszać... są wredni, rozsiewają jedynie ploty (na mój temat też im się zdarzyło) i naprawdę nic tam po nich <_<


U nas natomiast się prosi. A jeśli chodzi o ta młodzież to myślę że tak od 18 lat :p
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Mysle ze zapraszac z osoba towarzyszaca bliska rodzine: kuzynke, kuzyna po 16 r ż :) dalsza rodzina po 18r.z

Bez roznicy na srodki :D oczywiscie jesli ktos chce wydac 500tys na wesele, to moze i 12nastki zapraszac z osobami towarzyszacymi
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ehh...16 lat, ja dzisiaj idę na wesele bez osoby towarzyszącej (mam 15lat) a moja siostra ma 13lat i bierze osobę towarzyszącą, chłopaka w wieku 17, 18 lat... Masakra, nie??
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Sądzę, że tą granicą jest wiek 18 lat, jak już dana osoba jest pełnoletnia, to nie wypada prosić jej z rodzicami, albo bez osoby towarzyszącej, ogromny nietakt ze strony młodych, gdyby tak postąpili. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry