Ochrona środowiska. Segregacja śmieci

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Segregowanie śmieci to to co my, każde z nas ,może zrobić w ramach swojej własnej pomocy w odśmieceniu Ziemi.
W miastach są duże, krągłe i kolorowe kubły. oczywista opisane i oczywista tak mało, że trzeba mieć szczęście, żeby się do nich nie nachodzić z powodzeniem zastępując tak mały trening.
Za mało, wręcz tragicznie mało, jakby na pokaż...
I nic się nie robi...aaaaa opłaty za wywóz są już wręcz nieprzyzwoite.
Macie pomysły..
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
U mnie na osiedlu trochę jest, ale też uważam, że ich ilość jest śmieszna. Podobno te u mnie wywożone są za darmochę, w przeciwieństwie do niesegregowanych, co, rzecz jasna, ma zachęcić mieszkańców do segregowania. Moja rodzinka segreguje. Nie zawsze, zdarzy nam sie zapomnieć, ale generalnie tak.
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Pomysł jest dobry,ale u mnie na osiedlu takich koszy nie ma.Och,żeby to było tak jak w Niemczech...
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Chyba nie, a co?
Może warto się zaczaić?
Alf:"przystając pod cudzym oknem można wiele się dowiedzieć", oczywiście Alf, serialowy kosmita czasem bezczelny był. ale fajny :mruga:

"Pomysł jest dobry,ale u mnie na osiedlu takich koszy nie ma.Och,żeby to było tak jak w Niemczech..
u nas na obszar ponad 20 tys. ludzi są 2 komplety. :/
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
U mnie na osiedlu też nie ma odpowiednich pojemników, ale raz w miesiącu przywożą worki odpowiednie do segregacji i raz w miesiącu pełne worki zabierają. Myślę, że to jest lepsze rozwiązanie niż pojemniki, za worki nic się nie płaci. A całe osiedle śmieci segreguje. :]
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
U mnie na osiedlu też nie ma odpowiednich pojemników, ale raz w miesiącu przywożą worki odpowiednie do segregacji i raz w miesiącu pełne worki zabierają. Myślę, że to jest lepsze rozwiązanie niż pojemniki, za worki nic się nie płaci. A całe osiedle śmieci segreguje. :]
Też bym tak chciał, nasze kubły przesypują się po 2 tyg.
 
Do góry