ochrona organizmu

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
kup sobie lepiej cos na ochrone mózgu
Jeżeli cos cię uraziło to nie powod zeby odnosić się w taki sposób do kogoś. To jest forum , a nie sąd czy ktoś cos robi dobrze czy źle. :] Narazie tylko ostrzeżenie słowne.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
... a może to poprostu zakamuflowana reklama produktu na allegro? :)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
jak mnie wkurzaja tacy ludzie... a moze ty jesteś gejem.... (bez obrazy) sorry ale nie powinenes /as kogos o cos osadzac jezeli nie jestes tego pewny /a...

po za tym. ile allegro mialo by zysku jezeli ktos by to kupil ? :| . wez przestan. napewno allegro nie ma co robic tylko reklamować swoich klientow ( czy jakby to nazwać :p)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
ehh testosterolu to bierz 100 tabs dziennie i tak gwarantuje ze jedyne co potym osiagniesz to spadek wagi portfela...
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
jak mnie wkurzaja tacy ludzie... a moze ty jesteś gejem.... (bez obrazy) sorry ale nie powinenes /as kogos o cos osadzac jezeli nie jestes tego pewny /a...

po za tym. ile allegro mialo by zysku jezeli ktos by to kupil ? :| . wez przestan. napewno allegro nie ma co robic tylko reklamować swoich klientow ( czy jakby to nazwać :p)

1 nie jestem gejem - zapewniam :)
2 czytaj uważniej nie pisałem ze allegro ma korzyści a raczej osoba wystawiajać dany produkt
3 to był poszlaka a raczej żart :)
4 łatwo widać ciebie wkużyć
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Przyznam .. ano widzocznie :) ale nikt nie jest dokonały głowa do góry :)
 

Cajmerek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak oczywsice kup sobie testosterola , jedyne co to wydasz te 20zł i chu** wiecej . Myslisz , ze za taką cene nabierzesz masy i sily? Hah duzo chleba
 
Do góry