Ochrona i inżynieria środowiska na SGGW - łatwo się dostać?

takinick

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jak to jest z tymi kierunkami na tej uczelni? Czy z podstawowym polskim, matmą, biologią, geografią i rozszerzonym niemieckim jest szansa na dostanie się w trybie dziennym?
 

fishionelka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Np. tutaj masz progi punktowe (chociaż średnio aktualne):
sggw.warszawa.pl/progi-punktowe

Tutaj masz więcej danych:
rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php

Przelicz sobie, ile punktów udałoby Ci się zdobyć w poprzednich latach (mniej-więcej na podstawie przewidywanych wyników) i zobacz, czy by Ci się wtedy udało.

Rzecz jasna zdajesz sobie sprawę z różnic między OŚ i IŚ?
 

takinick

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
fishionelka napisał:
Np. tutaj masz progi punktowe (chociaż średnio aktualne):
sggw.warszawa.pl/progi-punktowe

Tutaj masz więcej danych:
rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php

Przelicz sobie, ile punktów udałoby Ci się zdobyć w poprzednich latach (mniej-więcej na podstawie przewidywanych wyników) i zobacz, czy by Ci się wtedy udało.

Rzecz jasna zdajesz sobie sprawę z różnic między OŚ i IŚ?
Na inżynierii środowiska jest dużo więcej matematyki. Na ochronie matematyka jako przedmiot jest tylko na pierwszym roku, a na inżynierii środowiska 3 lata. A czy Ty może chodzić na któryś z tych kierunków? Możesz coś o nich powiedzieć? ;)
 

szczesliwyx

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
takinick napisał:
Np. tutaj masz progi punktowe (chociaż średnio aktualne):
sggw.warszawa.pl/progi-punktowe

Tutaj masz więcej danych:
rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php

Przelicz sobie, ile punktów udałoby Ci się zdobyć w poprzednich latach (mniej-więcej na podstawie przewidywanych wyników) i zobacz, czy by Ci się wtedy udało.

Rzecz jasna zdajesz sobie sprawę z różnic między OŚ i IŚ?
Na inżynierii środowiska jest dużo więcej matematyki. Na ochronie matematyka jako przedmiot jest tylko na pierwszym roku, a na inżynierii środowiska 3 lata. A czy Ty może chodzić na któryś z tych kierunków? Możesz coś o nich powiedzieć? ;)
Ja jestem na Inżynierii Środowiska. Trzeba się nastawić, szczególnie na początku na dużo matmy i fizyki. Dużo jest osób, które myślą, że to bardzo podobne kierunki, ale jest zupełnie inaczej. U nas na uczelnie wykładowcy mówią, że niektórzy chyba pomylili IŚ z OŚ i myślą, że na tym kierunku to "motylki się łapie" :D . Nie chodzi mi teraz o to, żeby w jakikolwiek sposób obrażać ludzi z OŚ, bo to też być może równie ciekawy kierunek. Nazwa kierunku być może jest niepozorna, ale nie jest tak super łatwo. No, ale jak się przyłoży człowiek to nie ma większego problemu, żeby zdać. Ja byłam po podstawie z matmy, w 3 kl LO fizyki w ogóle nie miała, ale da się wszystko nadrobić. Ja jestem podjarana tym kierunkiem i będę zawsze go polecać :)
 
Do góry