Oceny

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja na przykład jestem z fizyki totalne nemo nic nie jarze a cały rok jechałam na gotowacach i miałam 3 na koniec :)
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Heh....
Większość też zależy od nauczycieli....
Jeśli są luźni i nie pytają, tylko robią spr, co jakiś czas- zawsze można zgapić...
Gorzej jest jak nagle zapyta;/
Ja z flizy- tylko teoria, reszta to czarna magia....
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja wlasnie zawsze z odpowiedzi mam najgorsze oceny bo nie ucze sie systematycznie z lekcji na lekcje tylko na sprawdziany
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Najczęściej tak jest :p
Jak nie wiesz czy będzie pytać, najczęściej olewasz naukę, a jeśli już się uczysz to niedokładnie…Za to jak jest spr. kujesz pół dnia :D
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
może zdradzisz nam jakieś sekrety :p :>?
najlepiej na samym początku roku lub zaraz po sprawdzianie zgłosić się do odpowiedzi (wtedy jest mało materiału do nauki) a potem ma się spokój na jakiś czas...
u mnie w klasie mieliśmy też taką umowę, że na każdą lekcję (z niektórych przedmiotów) zgłaszały się do odpowiedzi chętne osoby dzięki czemu inne osoby miały "wolne"...
poza tym najlepiej zgłaszać się do referatów - w ten sposób łapie się ocenki i profesorowie gnębią tych nieaktywnych :]
jeżeli nie chcieliśmy mieć pytania na lekcji to chłopaki zagadywali nauczycielki (dziewczyny nauczycieli) na różne tematy problemowe dzięki czemu dla nauczycieli "rozwiązanie" jakiego zadania było sprawą honoru, a lekcja sobie leciała...
warto też porozmawiać ze starszymi kolegami ze szkoły na temat obyczajów - u nas było tak że pewna profesorka (od przedmiotu nie profilowanego) lubiła czytać gazety na sprawdzianach (oczywiście gazetki jakieś droższe), ale dzięki temu ci co mogli to ściągali ;) to była taka niepisana umowa :)
to chyba byłoby na tyle :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja zawsze biore na logike czy mnie zapyta czy nie :p bo ja mam nr w dzienniku 9 a osób mama w klasie 26 i jak np pytała kogos z przedziału od 1-10 to mnie nie zapyta bo idzie tam na dół i pyta tamtych i to się sprawdza :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja szczerze mówiac to też nie kuję....
Jadę na szczęściu i dobrych ściągach.... no ale z niektórych przedmiotów trzeba się pouczyć trosze :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja dzis w szkole nie byłam i sobie spałam do 11:00 ha! I zaoszczędziłam sobie tego stresu dzis może jutro też...
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
uczę sie mało albo w ogóle. przez dwa ostatnie lata nie zrobiłam nic, a mimo to wychodziłam zawsze z dobrymi średnimi :) nie wiem czy to wrodzona inteligencja <ach, ta moja skromność> czy też nadmiar szczęścia w życiu... nigdy się nad tym nie zastanawiałam, było i już. mi to wcale nie przeszkadza. w tym roku jednak, matura... do czegoś to zobowiązuje... więc trochę się pouczę ;)
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
Ja to w życiu 2 nie miałem. Serio, tak się jakoś złożyło że nie udało mi sie złapać. 1 było pare razy, ale nie więcej niż 10 w moich doświadczeniach szkolnych. Najczęściej to 4 i 5 choć 3 też się trafi. A ten rok zacząłem z grubej rury. narazie dwie 6, sześc 5, jedno +4, i jedna pała. Hehe to ostatnie to z polskiego (gramatyka). Ale ni ma źle.
 

n62

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja tam 2 klasa od 3 do 6 ... najczęściej 6 :):) ja to mam fajowo...
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja mimo ze prywanta szkola to cienko lece w tym roku... :( az nie chce myslec o wywiadowce... ;(
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
A ja dzisiaj dostałem 1 z polaka, tylko jeszce nie wiem za co :l ale mam nadzieje, że w najbliżyszym czasie sie downiem :)
 

Wilku_POL

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
W liceum nie jest juz tak łatwo jak w gimnazjum, zdecydowanie wiecej nauki :/ W gim dostawało sie same 3, 4 czy nawet 5 a zdarzaly sie i 6 i to bez dlugiego i nadmiernego uczenia się. Teraz mimo tego że się ucze (ponad norme, potrafie z 5 godzin dziennie i więcej) oceny sa już gorsze. Z maty moge sie pochwalic dorobkiem 4 kap na czysto kttóre dostałem własciwie "za nic" niestety nie trafił sie nauczyciel. No ale licze na to ze najgorszy jest ten pierwszy rok w liceum a później bedzie juz lżej :)
 
Do góry