Obywatele RP i Marsz Niepodległości czy czego w TVP nie pokażą

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
pan k napisał:
Bezbożnictwo powinno spotkać bezwzględna kara .
I wegetarianizm.

pan k napisał:
Naszym kraju za burdy w Kościele Spotkało ją tylko wyrzucenie z Kościoła .
Ten przypadek pokazuje że bezbożnictwo powinno się spotkać surowymi karami.
Sakramenty są dla osób które traktują je poważnie .
Brak obrony własnej religii oznacza upadek własnego państwa .
Obraza uczuć religijnych jest jak najbardziej karalna. http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-5/63492,Obraza-uczuc-religijnych-art-196.html
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ideały lepiej jego trzymają na powierzchni niż tratwa
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Pan K już Nas przyzwyczaił do tego że "pisze co myśli" a nie "myśli co pisze". Ale akurat w tym temacie nastąpił wybuch "supernowej".
Każdy normalny człowiek gdyby wybierał się na Marsz Niepodległości to poszedłby nie dlatego tylko aby piwa się napić. Po zakończeniu Marszu piwo tez istnieć będzie . Każdy normalny człowiek idący na taki marsz nie przychodzi wstawiony żeby potem po Alejach szczać
Normalny człowiek stosuje się do pewnych zasad kultury, dobrego wychowania nie mówiąc już o prawie. Jeżeli więc na krytykę takich zachowań jakie wcześniej tu wymieniłem ktoś reaguje że "oni by pierwsi za broń chwycili w przypadku wojny" to czy przypadkiem nie stawia ich ponad prawem , czy nie dowodzi że im "wolno więcej" czy nie twierdzi że mogą mieć "poniżej pleców" kulturę dobre wychowanie itp? Czy ktoś "z marszu" potrafi napisać większa głupotę bo ja bym się musiał w tym celu zastanowić a i tak nie wiem czy by mi się udało. Taką to moim zdaniem "potęgą intelektualną" popisał się forumowicz biorący takie żałosne zachowania w obronę. Tak swoją drogą jeśli ktoś szczał na chodniku podczas marszu jeszcze przed Nowym Światem to ile razy jeszcze ten "patriotyczny czyn" powtarzał przed zakończeniem marszu a to jest jakieś 2 godziny? To jest kultura i dobre wychowanie tych pajaców.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz problem jest w tym że weszliśmy w etap kultu idei, tylko to się liczy. Kultura osobista jest nieistotna jeśli się służy tej idei
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Kiedy idei zaczną służyć pedały to oni też ich będą popierać? Są granice po przekroczeniu których każda idea staje się żałosna.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a dlaczego nie ? jeśli będzie służyć idei to się doskonale wybieli

zauważ co zrobiono z ambasadorem RP w Berlinie, każdy inny na jego miejscu były już wywalony za współpracę, ale w jego przypadku IPN dokonał wirtuozerii żeby go wybielić, ale w końcu jego żona to ważny element dobrej zmiany

i tak samo można w przypadku tego marszu, jeśli by pracownik TVN pił piwo nad Wisłą to byłby od razu alkoholikiem a popijający na marszu to polski patriota
 
Do góry