Obozy/kolonie

annulla

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś myśli o obozach językowych w Anglii to polecam ofertę www.egida.com.pl. Przystępne cenowo i naaprawdę fajne. Byłam i się wybieram jeszcze raz :)
 
D

Dorka123

Guest
Obozy językowe to nie tylko Anglia, jeśli ktoś chce podszkolić język w innym miejscu to warto zajrzeć tutaj: http://www.kochamwakacje.pl/obozy/index.php?co=szukaj&kraj=&region=&wiek=&typ=3&transport=&szukaj=szukaj
wybór krajów i miast spory, jak widać :)
 

Aggulek

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku jadę na obóz do Grecji od 12 lipca:

http://www.obozymlodziezowe.pl/oferty/obozgrecjahotel-dias_obozy-mlodziezowe_5069.html?label=396

Kto ZOSTAWI MAMĘ i pojedzie ze mną? :)
 

rudzik89

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Aggulek, hotel wyglada rewelacyjnie!:) poza tym funclub podobno jest swietnym organizatorem obozow mlodziezowych. Niestety za czasow mojej mlodosci nie bylo zbyt wiele mozliwosci takich zagranicznych wyjazdow, a jak byly to nieziemsko drogie. Obecnie jedynie korzystam z obozow studenckich i tez funclubu. Jezeli tak samo rewelacyjnie organizuja mlodziezowki, jak i studenckie wakacje, to nie wahac mi sie ani chwili!! - tych wakacji nie zapomnicie nigdy:)
 

kasparhauser

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Sprawdźcie oferty w Chorwacji, jest bardzo tanio, a warunki i pogoda na najwyższym poziomie. Naprawdę warto chwilę się rozejrzeć, koszta nie są tak wysokie jak może się wydawać. Szczerze polecam stronkę www.dochorwacji.pl, tam znajdziecie pełen wykaz ośrodków wczasowych, pensjonatów,
a także sporo ciekawostek dotyczących samego pobytu.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Widziałam w ofercie Biura BUT, że mają też wyjazdy kolonijne dla dzieci od 5 roku życia np taka: http://www.kochamwakacje.pl/kolonie/index.php?co=oferta_opis&id=123
pod hasłem "witajcie w naszej bajce"
dla niektórych rodziców puszczenie dziecka w takim wieku na kilkanaście dni to nie lasa wyzwanie.. sama się zastanawiam czy bym dała radę... ale z drugiej strony wydaje mi się że taki wiek, taka forma izolacji od rodziców w sporym stopniu może nauczyć dzieci ich samodzielności... co myślicie?
 
D

Dorka123

Guest
Podejrzewam, że dla ludzi z Warszawy to idealne miejsce na pierwsze kolonie, bo dziecko jest stosunkowo blisko domu i w razie czego zawsze można "interweniować". Ale patrząc na mojego pięciolatka, obawiam się się, że to ja bardziej bym chciała tego kontaktu niż on ;)
Nie macie takiego wrażenia, że to rodzice bardziej przeżywają pierwsze samodzielne wyjazdy dziecka? Pamiętam jak się wściekałam na moich rodziców, kiedy mnie kontrolowali, wiecznie sprawdzali czy wszystko ok (nie na koloniach, ale tak ogólnie), strasznie mnie to denerwowało i uważałam to za brak zaufania i swobody, a teraz, kiedy sama mam dziecko to jakoś punkt widzenia mi się zmienił. Wiem, że na koloniach są opiekunowie, rówieśnicy, masa atrakcji, młody na pewno by się nie nudził, ale gdzieś tam kołacze się myśl, że to przecież "moje maleństwo" :D
 
D

Dorka123

Guest
Dlatego te kolonie dla pięciolatków są tak blisko domu. Dzieci są różne, rodzice chyba najlepiej wiedzą czy dziecko jest już gotowe czy nie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
dokładnie. ja żałuję bardzo że BUT nie ma takich kolonii gdzieś blisko mnie... mam 5 latka w domu i wydaje mi się, że na takie 5 dni byłby w stanie pojechać. Jest bardzo społeczny, kontaktowy a jak czytałam to kadra w biurze But jest na wysokim poziomie, ludzie wykształceni i z dobrym podejściem do dzieci.
 
D

Dorka123

Guest
to idealny "materiał" na kolonie :) Moim zdaniem dziecko właśnie powinno być kontaktowe, samodzielne i nie uzależnione od rodziców. Wtedy wiek na prawdę nie gra roli.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
No ale wielkim plusem napewno jest to, że kolonie są w fajnych miejscach gdzie spokojnie rodzice mogą być blisko dziecka, tam w ramach kontroli i swojego dobrego samopoczucia.
Myślę, że napewno wiek nie gra roli ale mnie zaskoczyło że już takie 5 latki mogą jechać na swoją pierwszą kolonię :D no i napewno jak patrzyłam w programie biura BUT nie sa to już kolonie pod hasłem błogie leniuchowanie ale jednak czysta aktywność i kreatywność :D
 
D

Dorka123

Guest
no i dzięki bogu, bo ja nie widzę swojego dziecka leniuchującego na plaży, to nie ten wiek ;) ja mając kilka lat tez nie mogłam usiedzieć na miejscu, wiec lepiej, ze zapewniają dzieciom atrakcje i spędzają aktywnie czas
 

Grac_ja

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Fantastyczne wycieczki ma Biuro Podróży Antavia. Moja córka z nimi jeździ i jest zachwycona. Ona wyjeżdża do Włoch ja do Hiszpanii
 
Do góry