Obóz na mazurach

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
E tam zaraz biura turystyczne :lol: Można zamieszkać w jednym z licznych olsztyńskich akademików i całymi dniami zwiedzać okoliczne wsie i miasteczka, za nocleg płacąc 10 zł (na legitymacje studencką).
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
chodzi mi o to, ze w gre nie wchodzi wyjazd samemu lub z kilkoma osobami. po prostu tylko OBOZ. dlatego pytam czy byl ktos z Was na obozie na mazurach? i z jakiego biura turystycznego? :niepewny:
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o wypoczynek to tylko "Energopol" w pasymiu. Drogo jest cholernie, ale jest tam wszystko co do szczęścia potrzebne, basen, jezioro, solarium, korty tenisowe, bary i wiele innych. Polecam :)
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
Ale przeciez z kilkoma innymi osobami tez mozna jechac na Mazury bez opieki ... to nie jest koniec swiata, tylko konkretne wojewodztwo z cywilizacja :p
WYdaje mi sie, ze biuro turystyczne to strata kasy. Zeby pojechac do Gizycka, Mikolajek, Mragowa , nad Mamry, Śniardwy etc , nie trzeba przewodnika i calej obstawy. Wystarczy wziac ze soba troche kasy na nocleg ( ew troche mniej + namiot) i spokojnie i beztrosko smigac po wschodnich terenach Polski. Tak jest moim zdaniem lepiej i ciekawiej. Jest sporo do zobaczenia ,ale efektywniej cieszyc sie tym na wlasna reke. Zawsze mozna zlapac stopa, albo poszukac polaczen kolejowych lub autobusowych.l Odleglosci sa raczej nieduze.
POgrac w siatkowke czy inne gry sportowe tez mozna na wlasna reke- tak jest taniej ;)
Z doswiadczenia wiem, ze zorganizowane wycieczki wspomina sie gorzej niz takie przygotowane samodzielnie.

Jesli chodzi jescze o miejsca godne polecenia to zdecydowanie Rezerwat Przyrody w wiosce Krutyn, nad rzeka o tej samej nazwie. Miejsce niezwykle urokliwe, nawet dla rodowitej mieszkanki Mazur :p
Dla spragnionych plywania- mozna tam wykupic splyw kajakami :)
 
Do góry