Obóz kompurterowy

kitka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z komputera
Na wakacje planuje wyjechać na obóz komputerowy. Mam 17 lat. Może byście mi powiedzieli jak tam jest, jak wrazenia, itd... oczywiście jak już ktoś był.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Hmm... nie chciało by mi się w słoneczne dni siedzieć przed kompem, chociaż to lubię, to w słoneczne dni wychodzę na dwór.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Witam!
Z chęcią dowiem się czegoś więcej na temat tego obozu. Wszystkie informację pisz w temacie, albo prześlij mi na PW.
Pozdrawiam!
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
J@ress, skoro dla Ciebie komputer kojarzy się z GG i Tibią to nie mamy o czym gadać. Uczę się programować, więc czas spędzony przed komputerem nie jest dla mnie zmarnowany.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
J@ress, skoro dla Ciebie komputer kojarzy się z GG i Tibią to nie mamy o czym gadać
Stary <_< co ty sobie myślisz ze ja przed tibią siedzę calymi dniami i nabijam lvl, oraz swiata po za tym nie widze? Prawda jest taka, że nigdy z ta grą nie maiłem doczynienia, bo wiem jakiego oszołoma ona z człowieka potrafi zrobić. Tak się składa że i ja również nie marnuje czasu na bezmyślnych gierkach, które go dosłownie kradną. Uczęszczam do technikum Informatycznego , gdzie przede mną trudny egzamin (zdawalność 80%)Do nauki pozostały mi jescze 2 lata, tak że nia mam czasu na takie cos jak tibia.

Czas który przed komputerem spędzam nie uważam za zmarnowany.W wakację człowiek powinien zrobić przerwę i odbiec trochę od tej monotonność. Tak ja uwazam.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
J@ress, a to przepraszam, aczkolwiek ja z miłą chęcią wyruszyłbym na taki obóz. Wakacje wakacjami, jednak ja ich nie czuje. Podczas ich trwania dorabiam sobie na samochód oraz jakiś nowy sprzęcik do komputera. Więc z chęcią wybrałbym się na taki obóz "podszkolić się" w dziedzinie IT, ponieważ wiążę przyszłość z tym kierunkiem.
 

j@ress

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
265
Punkty reakcji
0
No spokaa BB) , nie czuje urazy. Każdy ma prawo decydować o tym co robić będzie w wakacje.
 

Mati91

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sławno
:cenzura:a ludzie opanujcie się. Chce jechac to niech jedzie. To nie temat " co robicie w wakacje" tylko napisał to po to aby mu pomoc.
 
Do góry