obkręty w tańcu

crazyonaaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
............................................
mam pewien problem... lubię tańczyć ale.. nie wychodzą mi obkręty. chodzi mi o taniec disco. ogolnie jak mi wiadomo to ladnie tancze ale z chlopakiem i te obkrety sa okropne! nie kumam ich... czasem nawet nie wiem o co chodzi chłopakowi gdy chce mi zrobic jakis dziwny obkret :( jak to się robi?? skad mam wiedzieć kiedy sie obkrecic??? ps. z jednym gosciem mi to wychodzi a z drugim juz nie. chodzi mi o to ze poznalam ostatnio takiego goscia który tanczy no tak extra a ja co?? nic.. nawet sie smial i dawal mi rady :mruga: :mruga: :mruga: tyle ze ja potrafie przyjmowac ze smiechem jak i ktos sie smieje.. pomocy please
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
he he :) to sie czuje :p tak rączkę musi ci podnieś troszeczkę do góry i okręcić :p

wpisz na youtube "disco fox" :p
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
och ... przede wszystkim pelen LUZ!

wiekszosc dziewczyn ma problem zeby dac sie prowadzic,
trzymaja sztywno reke i przez to nie da sie nimi kierowac,

partner moze miec reke na 3 wysokosciach:

najwyzej, robisz obkret,
nizej, pol obkretu (wtedy jestescie blisko siebie)
najnizej przechodzicie obok siebie,

najlepiej podejdz do niego, powiedz wprost ze chcialabys sie nauczyc i jechane :)
nie ma sie czego wstydzic, gwarantuje ze 1-2h i wszystko bedziesz miala w paluszku :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
facet prowadzi, Ty się do tego porządkujesz, jak nie wychodzi zazwyczaj jest jego wina....
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
A nie przyszło wam do głowy, że się stresują ?
Ja np. nie mam problemu z tańcem z chłopakiem, chyba , że jest baaaardzo wysoki... ;/ wtedy obrót jest już trudniejszy.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
sorry ale to co to ma byc???

rozumiem ze nie kazdy umie tanczyc kazdy ma swoj styl i tanczy wedlug siebie

w parze niby jest gorzej ale jak sie idzie na impreze to sie nie stresuje sie tym ze sie nie umie sie tanczyc

najwazniejsza moja zasada w takich imprezach to ma byc wesolo i ja tez wiele tancow nie potrafie ale chetnie potancze coz podepcze ale jest fajnie i smiesznie

przed wszystkim luz, chcesz sie pokazac jak najlepszej strony i pokazujesz nie siebie tylko obca osobe wiec jest sztucznosc

ma byc luz i naturalizm a jak nie wyjdzie to zazartuj z tego przeciez nie musisz wszytkiego umiec

szkoda ze ja takich problemow nie mam <_<
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
hehe ja np mam problemy z tańcem w parze z moim facetem :] On ma jakieś skrzywione poczucie rytmu :] ale na dyskotece po kilku tańcach juz potrafimy się zgrać :] może u nas problem w tym że ja mam trochę inny styl a On akurat nie potrafi tak tańczyć. ale za to z jednym moim kolegą to można by tańczyć i tańczyć i tańczyć :]
 

crazyonaaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
............................................
hehe zapomnialam nawet ze ja zaczelam takie temat:p troche czasu mineło i wiecie co??? teraz to taki spoxik jest ze tancze jak trzeba. normalnie czasem to i krolowa parkietu xD a to powiem tak trening czyni mistrza;P a jak byla na poczatku jakas wpadka to ja w smiech i on tez ale ok wlasnie naj jest to zeby moc sie samej z siebie smiac:p pozdrawiam
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
hehe zapomnialam nawet ze ja zaczelam takie temat:p troche czasu mineło i wiecie co??? teraz to taki spoxik jest ze tancze jak trzeba. normalnie czasem to i krolowa parkietu xD a to powiem tak trening czyni mistrza;P a jak byla na poczatku jakas wpadka to ja w smiech i on tez ale ok wlasnie naj jest to zeby moc sie samej z siebie smiac:p pozdrawiam

no nareszcie

chcialbym cie widziec w akcji;-)))
ciekawe czy mi dalabys rady;-)

:sexy:
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Najskuteczniejszy sposób na naukę - zapisać się na kurs tańca towarzyskiego. Mnie pomogło i teraz tańczy mi się o niebo lepiej.
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
eeej, zabrali mi sugestię o prośbę o naukę. Jedyne co mi pozostało to to, że życzę Ci powodzenia. Trening czyni mistrza...
 
Do góry