Obiektywizm Wybiórczej

mario.bros

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Od kilku dni czytam teksty w dziale Publicystka na Gazecie i nie mogę się nadziwić, że od kilku dni systematycznie dziennikarze promują, jak tylko mogą Amazona, który podobno ma wejść do Polski. Rozumiem, że dziennikarskich obiektywizm to już raczej przeszłość, ale jak czytam np. TAKI TEKST, to się łapię za głowę i nie mogę uwierzyć, że ktoś ma czelność w taki manipulancki sposób wciskać ludziom który e-czytnik jest najlepszy nie pisząc, przy tym, że korzyści ma z tego i Gazeta i Amazon. Pada zasadnicze pytanie, gdzie w takich momentach jest Rada Etyki Mediów? Przecież Gazeta w ogóle nie szanuje czytelnika, tylko dba o swój własny interes...
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Każdy normalny człowiek dobrze wie, że Gazeta Wyborcza, gadzinówka, nie jest obiektywna, jest lewacka, zakłamana. Dziennikarze tejże gazety szukają tanich sensacji, robią nagonkę na patriotów, szukają faszystów w każdym człowieku. W sumie czego się spodziewać po redaktorze naczelnym - Adamie Michniku, którego brat Stefan Michnik był kapitanem Ludowego Wojska Polskiego oskarżonym o zbrodnie stalinowskie. Po co zająć się bratem komunistą jak można zająć się oskarżaniem niewinnych ludzi o faszyzm (m.in por. Stanisława Turskiego)?
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Każdy normalny człowiek dobrze wie, że Gazeta Wyborcza, gadzinówka, nie jest obiektywna, jest lewacka, zakłamana. Dziennikarze tejże gazety szukają tanich sensacji, robią nagonkę na patriotów, szukają faszystów w każdym człowieku. W sumie czego się spodziewać po redaktorze naczelnym - Adamie Michniku, którego brat Stefan Michnik był kapitanem Ludowego Wojska Polskiego oskarżonym o zbrodnie stalinowskie.

Święta prawda.
W ciągu ostatnich kilku lat sprzedaż (nie mylić z nakładem) GW spadła uśredniając o jakiś 25%. Co wskazuje że oprócz biedy i rośnie nam w kraju odsetek myślących samodzielnie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
MarnE SzansE na rozwinięcie, bo kto czyta, ten z niej rad. A kto nierad ten nie czyta. Wiec kto miałby podać przykłady?
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Wilk można się zmusić do przeczytania. :D
Z innego tematu. Poznałeś Kostka G. osobiście czy to było tak ogólnie? Ja poznałam i niestety nie mam najlepszego zadania.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
M. Noc jest do spania. Warto się tej wersji trzymać. Co bym chciał od Wyborczej? Żeby mierzyła nas swoją miarą, czyli nie miała za złe innym tego, co sama robi
Kornel Sulla
 
S

serwor

Guest
M. Noc jest do spania. Warto się tej wersji trzymać. Co bym chciał od Wyborczej? Żeby mierzyła nas swoją miarą, czyli nie miała za złe innym tego, co sama robi
Kornel Sulla

Niemozliwe, po prostu my Goje nie mamy takich praw jak lud wybrany.
Goja mozna oszukac , okrasc itd bezkarnie i bez grzechu.
Goj to bydlo z ktorym Zyd moze zrobic to co chce ,mowi o tym talmud.

Każdy normalny człowiek dobrze wie, że Gazeta Wyborcza, gadzinówka, nie jest obiektywna, jest lewacka, zakłamana

GW nie jest lewacka ,jest liberalna ,gospodarczo i obyczajowo.
Cos w rodzaju Ruchu Palikota.
 
Do góry