Obcisłe rurki - co o tym sądzicie?

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Wiem, że to ten sam fason buta tylko w innych kolorach, pokazałem Ci tylko różne kolory, bo każdemu podoba się co innego, no ale jak to nie Twój gust to nie ma tematu, a z tych co pokazałeś hmmm kurczę no ja nie widzę ich jakoś do rurek. Moim zdaniem te buty będą Ci się "gryzły" z rurkami.
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
Kupiłem sobie takie. Chociaż nie było w Deichmanie tych co chciałem, więc w CCC znalazłem coś co mi się spodobało. ...a tak w ogóle to bardzo słaby wybór tych rozmiarów w okresie przedświątecznym - wszystko "rozkupione".
Powiedzcie zatem jak z nogawką - wkładać do środka czy niech "lata" na zewnątrz? Bo już sam nie wiem.
Czy zależy to od szerokości nogawki? Zapewne tak. Ale gdzie est ta granica?
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Wcale nie kupiłeś ładniejszych, niż te co pokazywał Male World.
Chociaż tu może zbyt bardzo kieruję się własnym gustem (lub jego brakiem ;) ) bo ja bym takich co Ty kupiłeś nie kupił.
Mają za dużo szyć i całość jakaś taka dziwna. Ale może to tylko kwestia zdjęcia.

Te spodnie są jakieś dziwne, bo mocno opięte w udach, a w łydkach 'wiszą' i jak włożysz do buta to tak się brzydko zawijają. Jak spodnie nałożysz na buty to wygląda jakbyś miał pantofle... I tak źle, i tak niedobrze.
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o spodnie, to są to te same pary co na wcześniejszych zdjęciach, które zamieściłem.
A co do butów, to już sam nie wiem czy mi się podobają czy nie. ...no ale przecież ich nie wyrzucę. :)
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Chodź w nich jak ci sie podobają, kupiłes je przeciez, nie zapłaciłbys za nie jeżeli nie chciałbys w nich wyjśc na ulice :) Chyba że czegos nie rozumiem.
Moim trzecie foto, nogawki na butach z tych wszystkich wygladają najbardziej ludzko.

// ogólnie ja w tym roku kupiłem sobie 2 pary zimówek w zalezności z czym ubieram:
http://allegro.pl/buty-trekkingowe-garmont-tundra-gtx-rozmiar-43-i2876547159.html
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershkasales/160501/1335066/Buty%2Bz%C2%A0%C5%82%C4%85czonymi%2Bmateria%C5%82ami%2Bwe%C5%82nianymi
 

slim_fit

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
0
Kupiłem, kupiłe :) ale sam nie umiem powiedzieć co mnie podkusiło. ...chyba chęć posiadania wyższych butów.
Powoli trochę zaczynam żałować, że nie kupiłem takich http://www.deichmann...kie-buty-meskie
albo bardzo do nich podobnych, bo cena coś za niska - tamte co przymierzałem były za 250, lub nawet troche więcej.
Ale cóż... teraz to już po ptakach.

edit:
Te pierwsze nawet fajne. Ale strasznie drogie. :)
 

Cyborg_max

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Lublin
Też za młody chodziłem w luźnych ubraniach. Co prawda rurki może nie są moim faworytem jeśli chodzi o spodnie bo wydają mi się zbyt opinające że się tak wyrażę ale ubrania dopasowane i slim fity jak najbardziej na tak ;)
 

darkoo23

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Co myślicie o tym połączeniu tych ubrań czy pasuje na mnie ten styl?
 

Attachments

  • 9.jpg
    9.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 4
  • 10.jpg
    10.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 6
  • 11.jpg
    11.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 4
  • zdj5.jpg
    zdj5.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 4
  • zdj4.jpg
    zdj4.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 4

Fabri

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
127
Punkty reakcji
8
ciężko jest cokolwiek wywnioskować po takich fotach, przede wszystkim do tego zestawu musisz mieć dopasowane buty, możesz również pomyśleć o pasku, na pierwszy rzut oka to trochę wszystko się zlewa, ale nie mówię 'nie', ponieważ dodatki mogą tu sporo dać ;)
a te rękawy bluzki nie są przypadkiem trochę przykrótkie na Ciebie, czy mi się tak tylko wydaje ? ;>
 

darkoo23

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
fotki zmienie jak aparat z naprawy odbiore a rekawy są podciagniete lekko,głównie chodzi mi czy nie wyglądam w tych ciuchach jak dziewczyna a co do butow to myślałem takie za kostke ale niewiem jeszcze
 
3

3but_zbanowany

Guest
Na zdjęciach widać,że nie są aż tak bardzo obcisłe,więc moim zdaniem możesz śmiało chodzić. Tym bardziej w czarnych,fajnie się prezentują,tylko jak słusznie piszą Przedmówcy: podstawa to odpowiednio dopasowane buty,bez tego ani rusz.
 

Strangelove

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Trzeba mieć jaja żeby je założyć i jednocześnie ich nie mieć by je nosić.
Nie nie nie, rurki pozostawiam hydraulikom. Tak wiem, zaściankowość i ciasny umysł.. za ciasny na ciasne spodnie
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Co myślicie o tym połączeniu tych ubrań czy pasuje na mnie ten styl?

Nie podoba mi się. Ale to nie tyle co samo połączenie a ogólnie te ubrania.
Do tego pozujesz w bardzo dziwny sposób, że zamiast skupić się na ubraniach to skupiłem się na pozach i zacząłem się śmiać (tak, wiem- nie powinienem)
Nic szczególnego nie masz na sobie, nie wiem też czemu miałbyś wyglądać jak dziewczyna przez te ubrania.
A styl nie powinien pasować na Ciebie, tylko do Ciebie. Tak mi się zdaje...

Tak wiem, zaściankowość i ciasny umysł.. za ciasny na ciasne spodnie

Dobrze, że jesteś tego świadomy :)
 
Do góry