Obawiać Sie Czy Nie?

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
Chodze z swoim chlopakiem juz 6miesiecy. Jest nam bardzo ze soba dobrze. Bardzo sie kochamy. Jak kazda pary przeszlismy pare klutni nio ale delikatnych. Moj chlopak mial jechac do Francji do pracy, ale co sie okazalo, nie pojechal z czego bardzo sie ciesze. 2tygodnie temu zostalam zaproszona przez ciotke do niemiec, jade tam na odwiedziny no i troche popracowac jak w kazde wakacje. Mam jednak obawy ze jak pojade to moze sie cos zmienic po miedzy nami. On sie boi ze pojade i znajde sobie tam kogos innego co napewno sie nie stanie bo za bardzo go kocham i taka nie jestem bo zazwyczaj jest na odwrot. Te obawy wyplywaja z tego ze w tam tym roku jak mialam chlopaka tez pojechalam do pracy gdy jednak po miesiacy przyjechalam do Polski i pierwsze co zrobilam to zadzwonilam do niego a jego pierwsze slowa to"ah to ty". Teraz sie boje ze jak przyjade po miesiacu to moj dotychczasowy chlopak przestanie mnie kochac badz w jakims stopniu zmieni do mnie nastawienie no nie wiem.....moje historie lubia sie powtarzac. Moze jednak nie mam do niego zaufanie i dlatego mam takie obawy....?moze sie boje ze moge przezyc to samo co tam tego roku...? :(
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Obawy zawsze będziesz miała, ale jeśli twój chłopak tak postąpi to znaczy, że nie był ciebie wart i nie umiał poczekać na ciebie miesiąca. a co by było jakby on wyjechał? Zaufaj mu, powiedz o swoich obawach, niech się dowie o tym. Niczego nie ukrywaj bo to może coś pogorszyć.
 

Anulkas

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Jeżeli bardzo się kochacie, jak sama piszesz, to napewno nic się nie zmieni. Troche więcej zaufania do chłopaka. Nie każdy facet jest taki jak Twój były. Porozmawiajcie szczerze o swoich obawach.
Napewno wszystko bedzie dobrze.
Trzymam kciuki :eek:k:
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Z tego co piszesz wynika,że oboje nie macie do siebie dużego zaufania.Ty obawiasz się,że on Cię zostawi.Twój partner z kolei obawia się,że Ty się zmienisz.Skąd takie myśli?Zastanów sie co jest powodem Waszego wzajemnego (niskiego)zaufania?Czy coś się stało pomiędzy Wami że przestaliście sobie tak bardzo wierzyć a może za krótko sie znacie?Nie chcę być nie miła ale pół roku to nie jest aż tak wiele.

Obawy mogą wynikać jeszcze z tego,że jesteś ważna dla swojego chłopaka.Daje Ci do zrozumienia,że nie chce Cię stracić.Boi się,że to co jest pomiędzy Wami dobrego zepsuje się kiedy wyjedziesz.Być może Wasze stsunki mogłyby się ochłodzić i tego Twój chłopak się boi.Porozmawiaj z nim.Daj mu do zrozumienia,że jest dla Ciebie kimś ważnym.Myślę,że szczera rozmowa pomoże rozwiązać Wam ten problem.

Ściskam mocno
 
Do góry