Obama prezydentem

Status
Zamknięty.

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Co sądzicie o wyborze Obamy na prezydenta USA:)? ;)
 

Wredna Egoistka

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
POLAND
czarni skaczą z radości.
teraz pewnie będą mieć jakieś przywileje.
i obama zrobi tak, że bedzie im sie lepiej żyło.
nie wiem
tak mi sie wydaje
ze względu na kolor skury
;]
 

Exent^^

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
nie z dala lBN :P LOP
ZA !! :)
Jestem bardzo ciekaw co teraz będzie sie działo, pierwszy raz w historii USA się takie coś wydarzyło i i jestem ciekaw jakie teraz tego będą skutki sądzę że wszystko pójdzie w dobrą stronę ;)
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
czarni też ludzie
Ku Klux Klan pewnie umiera ze wscieklosci :p
 
G

Go To Klop

Guest
Teraz w USA będzie kilka przewrotów politycznych
Rasiści sie rozstrzeliwują z wściekłości.
A u nas i tak to niewiele zmieni...
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Hah, rozbawiałem się, czytając wasze odpowiedzi. Macie rację, czarni będą rządzić w tym kraju, wszystkie przywileje;]



Teraz odniosę się do tego postu:
Teraz w USA będzie kilka przewrotów politycznych
Rasiści sie rozstrzeliwują z wściekłości.
A u nas i tak to niewiele zmieni...

Po 1, tak Fbi będzie miało pełne ręce roboty, chroniąc Obamę. Po 2, mylisz się, u nas może wiele zmienić. Przykład prosty! Tarcza antyrakietowa... Może cofną plany:D
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Ja jestem zadolwolona.Nie przepadam za konserwatystami.

ale przepadasz za politykami, którzy mają zerowe doświadczenie plus ich obietnice wyborcze z grubsza można określić slowem "change" bez zagłebiania się co kryje się za tą "obietnica".
czarni skaczą z radości.
teraz pewnie będą mieć jakieś przywileje.
i obama zrobi tak, że bedzie im sie lepiej żyło.
nie wiem
tak mi sie wydaje
ze względu na kolor skóry
;]
a to oni nie mają jeszcze przywilei? wyobraź sobie że jesteś żółta nazywasz białego białasem, czarnego czarnuchem-> za obrażenie kogo poniesiesz konsekwencje? uniwersytety w usa muszą przyjmować 10% murzynów na uczelniach nawet jeżeli żaden z nich nie ma w połowie tak dobrych wyników jak biały->muszą wyrobić normę. można mnożyć takie przykłady, teraz to oni dostaną to o czym marzą od lat 60-władzę, a wszystko dzięki amerykanom karmionym przez medialną papkę.

Ku Klux Klan pewnie umiera ze wscieklosci jezyk.gif
KKK umiera ze wstydu, że czarny jest przywódcą ich kraju. zresztą kogo obchodzi KKKK- to postać z opowieści którą straszy się małe murzyńskie dzieci, żeby były grzeczne- z 2mln członków zdegradowane do zaledwie 2tys.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Rasiści sie rozstrzeliwują z wściekłości.
Czyżbyś sugerował, że tylko biali są rasistami ?

Cieszę się, że nie jestem obywatelem USA bo miałbym dylemat. Polityka Obamy podoba mi się pod względem społecznym jednak jeśli chodzi o gospodarkę to odpada. U Mccaina z gospodarką lepiej ale ten jego konserwatyzm <_< Chociaż myślę, że w związku z kryzysem lepszy byłby Mccain. W przypadku Obamy może być to samo co u nas z Tuskiem, naobiecywał się chłopak, zyskał etykiete liberał, a jak się dorwał do koryta to nic nie robie. Czysty populizm.
Pożyjemy, zobaczymy jak sobie Obama poradzi (jeśli go nikt nie kropnie jak Kennedy'ego)

Ps. Wiedzie ile jąder ma Obama ?

Odp. Oba ma :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Pewnie Obama zahamuje panoszenie się Amerykanów po świecie. To niedobrze, bo inne mocarstwa nie śpią, a przynajmniej Amerykanie byli do nas pokojowo nastawieni o_O

Wszystko fajnie. O ile go nie zabiją nacjonaliści jak Narutowicza w Polsce.
No przecież w zamachach zginęło czterech ich prezydentów, a jeden cudem przeżył, więc ostro jest :O
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Panuje zasada: Nie ważne jaki kto ma program wyborczy, ważne jak kto umie się sprzedać, a to lepiej wyszło Obamie:).
Zobaczymy, jak to będzie. Na pewno obecny prezydent nie będzie miał łatwego życia...
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
jestem zadowolony z tego wyboru!!!!
teraz przynajmniej wiem, że po upływie jego kadencji(byle go tylko nie zabili, bo nimb męczennika mógł by mu tylko pomóc) czarny,przez kilka pokoleń i nieco krócej, ale tez przez jakiś czas w ogóle demokrata prezydentem USA nie zostanie!!
Amerykanie się jakoś przemęcza przez te 4 lata, burdel na świecie ,miejmy nadzieję, da się później sprzątnąć.
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
jestem zdziwiona nieco, myslalam jednak ze uprzedzenia wygraja... mam jednak nadzieje ze wyjdzie to wszystkim na dobre:) w niedlugim czasie zapewne sie przekonamy...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jeśli wszyscy to homosie, feministki co chcą aborcji i czarni, to tak, wyjdzie na dobre.
 
Status
Zamknięty.
Do góry