O snach...

rosaires

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dalekooo...
Witam!Moze nie jest to odpowiednie miejsce i kategoria na to pytanie,ale prosze wyrazcie swoje opinie....otóż czym WASZYM zdaniem są SNY,czy sprawdzają się w waszym życiu,po co one są...Przez ostatni tydzień,CO NOC sni mi sie ze mój chłopak ze mną zrywa i wogole czy to tylko moja wyobraznia,która nic nie znaczy,czy jakas przepowiedz...bo podobno"SNY SIE NIE SPRAWDZAJA"czekam na wasze odpowiedzi i opinie...
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
sny czasem mogą być prorocze ale myślę, że zazwyczaj można to odczytać na płaszczyźnie symbolicznej, z drugiej strony (tak bywa u mnie) często ukazują lęki. Zastanów się czy to nie jest coś czego się boisz, chociażby podświadomie - utraty tej bliskiej sobie osoby...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
sny czasem mogą być prorocze ale myślę, że zazwyczaj można to odczytać na płaszczyźnie symbolicznej, z drugiej strony (tak bywa u mnie) często ukazują lęki.

dokładnie.
u mnie też sny ukazują moje lęki.
a czasami jeszcze skryte pragnienia.
 

anuleczka_87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
z mojego miasta;)
Powiem Ci że ten sen o tym że Twój chłopak zrywa z Tobą musisz odczytać na odwrót.
Czyli Cie bardzo kocha i zależy mu na Tobie.
U mnie tego typu sen pojawia się jak mam się spotkać ze swoim chłopakiem i wtedy on mi wyznaje taką szczerą miłość:)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Sęk w tym, że każdy człowiek powinien miec swój własny "sennik". Nie sądzę by wszyscy pasowali do jednego schematu. Ale na pewno nie odczytywałabym tego snu dosłownie. Swoją droga to musi być bardzo ważne skoro powtórzyło się tyle razy.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
właśnie to jest zastanawiające, że to się tyle razy powtórzyło.
ale to może jakiś twój podświadomy lęk.
że mógłby cię zostawić...
 

rosaires

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dalekooo...
wlasnie od niedawna jak juz pisalam we wczesniejszych postach moj chlopak milczy i nie wiem czemu nie daje zadnego znaku ze jeszcze cos do mnie czuje(no chyba ze przestal)dlatego tez boje sie jego odejscia,tego ze ze mna zerwie...mozliwe ze to stad sie biora te sny...ale czy oby napewno one sie nie spełniaja?Tylko jest na odwrót:(w tymch snach tak bardzo płakałam,najpierw probowalam wyciagnac z niego prawde czy nadal mnie kocha,potwierdzal a potem nagle wyznal mi za ktoryms razem ze chce juz ze mna skonczyc:(:(nie wiem jak to odczytac,albo tez inne sny mam w ktorych on jest taki obojetny wobec mnie...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Sny prorocze zdarzają się jeden na milion. Sny to po prostu ułatwienie mózgowi układanie wspomnień, regeneracja itp. Po prostu wytwór mózgu, zbieranina tego, co widzieliśmy, co chcielibyśmy zobaczyć i przeżyć. Nie przywiązuję do snów takiej wagi.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
jeśli cały czas sie boisz o to ze on z toba zerwie i nawet przed zasnieciem o tym myslisz to pozniej ci sie to sni czesto jest tak ze o czym pomyslisz przed zasnieciem to to bedzie tematem twojego snu
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy to normalne czy mam zdolnosci paranormalne :) ale w 80% potrawie zapanowac nad tym o czym bede snic :) jest to zwiazane z tym ze dlugo zasypiam i wtedy zwyczajowo mysle o jednej rzeczy i wlasnie ona mi sie sni :) a reszte 20% snow sa to takie glupoty ze musial bym isc za sentencja "badzmy realistami, rzadajmy niemozliwego" :) hmmm wiesz co ale kiedys mialem proroczy sen a raczej snilo mi sie prawie ze doslownie to co sie zdazylo kilka dni pozniej... ale sen przypomnialem sobie dopiero po fakcie jak to sie stalo :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
naiwny - wydaje mi sie że wiele osób tak ma hehe ale kto wie może Twoje zdolności są lepsze :)
ja ostatnio wiele przeżywałam , wczoraj zerwał ze mną chłopak , śniła mi sie jazda na rowerze przez las.
sprawdziłam las oznacza koniec jakiegoś związku/przyjaźni...i to prawda... a rower oznacza wypadek uliczny co jeszcze mnie nie spotkało :(
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Wspominacie tutaj o jakichś sennikach... o jakichś snach proroczych... tak że aż mnie to zanudziło i nie przeczytałem całego :) myślę, że wybaczycie. Co do tych snów... w moim przypadku nauczyłem się je kontrolować i mam je bardzo, i to bardzo rzadko. Lecz gdy je mam, sam nimi steruje i je sobie układam. Sen jest fazą beta (ten kto nie wie o co chodzi niech poszuka na temat stanów alfa, beta, delta i theta).... jest on zazwyczaj uczyciem przyjemnym, powinien nam dać odpocząć, jesli jest przyjemny, jednak gdy śnią nam się koszmary lub jakieś niemiłe rzeczy to właśnie przez takie sny tracimy najwięcej energii. Myślimy, że to tylko sen, a jednak w takim wypadku wysysa on z nas bardzo dużą ilość energi, i czasami nie możemy odróżnić czy to był tylko on, czy to było naprawdę. Są różne odmiany snów/śnienia... zainteresuje się tym bardziej (niekoniecznie w jakiś tam sennikach)...

Pozdrawiam, NL
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
wątpie żeby sny się spełniały, zazwyczaj śnimy o tym o czym ciągle myślimy, no ale nie zawsze tak jest
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
hhmm ... z moimi snami jest tak że nieraz sni mi się to co przezylam w dzień :mruga: a nieraz sny mi sie sprawdzaja ale to rzadko.. tylko te sny prorocze kryja sie pod innymi rzeczami jakie ci sie snia dlatego zawsze korzystam z sennika internetowego gdzie sprawdzam swoje sny co one oznaczają ... :p mojej mamie nawet czesto zdażają sie sny ktorego potem sie sprawdzaja dlatego az sie nieraz sama moja mama ich boi i zrywa sie w nocy :/ no ale cóz ..... nic sie na to nie poradzi
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Wspominacie tutaj o jakichś sennikach... o jakichś snach proroczych... tak że aż mnie to zanudziło i nie przeczytałem całego myślę, że wybaczycie. Co do tych snów... w moim przypadku nauczyłem się je kontrolować i mam je bardzo, i to bardzo rzadko. Lecz gdy je mam, sam nimi steruje i je sobie układam. Sen jest fazą beta (ten kto nie wie o co chodzi niech poszuka na temat stanów alfa, beta, delta i theta).... jest on zazwyczaj uczyciem przyjemnym, powinien nam dać odpocząć, jesli jest przyjemny, jednak gdy śnią nam się koszmary lub jakieś niemiłe rzeczy to właśnie przez takie sny tracimy najwięcej energii. Myślimy, że to tylko sen, a jednak w takim wypadku wysysa on z nas bardzo dużą ilość energi, i czasami nie możemy odróżnić czy to był tylko on, czy to było naprawdę. Są różne odmiany snów/śnienia... zainteresuje się tym bardziej (niekoniecznie w jakiś tam sennikach)...
Next Level,
Witam w gronie przyszłych psychologów... :eek:k: ...

wracając do tematu...

Do tej pory 3 moje sny były odzwierciedleniem przyszłych wydarzeń (sprawdziły się w 100%)

Generalnie sen to "resztki dnia", mózg odpoczywa i układa sobie wszystko, a podczas tego procesu z podświadomości wyciekają nasze ukryte pragnienia, wydarzenia z dnia, bardzo rzadko wydarzenia z przyszłości...

Mojej starszej, kiedyś sprawdził się sen, śniło jej się, "że była ze mną w szpitalu (oddział chirurgia), a ja byłem na wózku inwalidzkim, w szpitalu przestały działać windy. Mój lekarz był trochę łysy i miał długą brodę."

Na drugi dzień co się okazało? Spadłem z dużej wysokości, prawie złamałem kręgosłup, wylądowałem na chirurgii w szpitalu, była awaria prądu - przestały działać windy, a mój chirurg był lekko łysy i miał długą brodę. Wszystko się sprawdziło.

Senniki... nie będę komentował tej głupoty, polecam jeszcze przeczytać horoskop i pójść do wróżki...

Nie wiem czy to normalne czy mam zdolnosci paranormalne ale w 80% potrawie zapanowac nad tym o czym bede snic
to nic nadzwyczajnego, to po prostu świadomy sen
ja też potrafię decydować o tym co mi się przyśni i potrafię kontrolować mój sen
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Ja tak czasem mam że w nocy ''niby nic' mi się nie śniło, ale podczas dnia, jest jakaś sytuacja i nagle przypominam sobie że to mi się w nocy śniło! Nagle zdaje sobie sprawe ze kurcze, przecież śniło mi się to w nocy! I za cholere nie mogę pojąć jak to jest możliwe :wow:
 

nextlevel

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Pruszków
Mojemu tacie, śniła się smierć syna mojej cioci.... wszystko co do konca... wiedział z kim bedzie rozmawiał... co bedzie mowil.... dokładnie tak samo jak i we śnie. Zdawał sobie sprawe z tego ale nikomu o tym nie mowil. Pamietał jak go trzymał... heh.... ja mam dość czesto deja vu... i mam tez pewien sposob bycia w OBE.

Pozdrawiam, NL
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
ja stanowczo stawiam na rozwój duchowy...

spanie w stylu chińczyków, elastyczny materac na podłodze, bez poduszek (super wygodnie się śpi)
zdrowa dieta, aktywność fizyczna, oobe, medytacja, świadome sny, wschodnie sztuki walki - takie żyie jest wyrąbane w kosmos... :eek:k:

a wracając do tematu...

A mi sie prawie nigdy nic nie śni
nie możliwe... każdy ma sny, jeżeli ich nie masz to widać masz bardzo uporządkowane życie...

wątpie żeby sny się spełniały, zazwyczaj śnimy o tym o czym ciągle myślimy

gumas masz rację, ale czasami sny się sprawdzają w 100% i są odzwierciedleniem wydarzeń z przyszłości... nie wiadomo jak to możliwe, że podczas snu (rzadko ale jednak) poznajemy wydarzenia z przyszłości...

Ktoś znany powiedział: przyszłość już się wydarzyła, my ją tylko odtwarzamy (odtwarzamy już nakręcony film, scenariusz już jest, ale my gramy)

Podczas snu czasami "reżyser" ujawnia nam kawałek tego scenariusza...
 
Do góry