O.S.T.R. ! ! !

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
witam

Słucha ktoś OSTR'ego ? Ma ktoś może jakieś jego płytki na sprzedaż ? Jestem bardzo zainteresowany !

Proszę o kontakt :)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja slucham czeem i amm dwie płytki "jazzurekcja" i "7" :)
 

Radas

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
z chmury
No trochę płytek Ostrego mam, ale raczej nie chciałbym się ich pozbyć...
Jeśli chcesz kupić jakieś jego albumy to na allegro trochę się tego znajdzie...
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
No tak na allegro jest. ALe chodzi mi np o płytkę "30 minut z życia - 100% freestyle" a z tym ciężko ;)
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Dlaczego chcesz od kogoś odkupic, skoro mozesz w sklepie kupić i wesprzeć cały fonograficzny LEGALNY przemysł muzyki polskiej...
Mam wszystkie, wszyskie prosto ze sklepu.. wspierajmy prawdziwy hh
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
Jak już pisałem ciężko jest dostać niektóre płyty. Chodzi mi o "30 minut z życia". W sklepach już dawno tego nie ma.
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
poszukaj w sklepach internetowych merlin.pl lub fan.pl widzialem tam kiedyś ten album do kupienia
 
1

1990Murzyn

Guest
Jak już pisałem ciężko jest dostać niektóre płyty. Chodzi mi o "30 minut z życia". W sklepach już dawno tego nie ma.

Jeśli chodzi o tą płytkę to mam wszystkie płytki prócz Saturatora(nielegal) bo ma ją chyba tylko O.S.T.R. a 30 min z życia to było ok 500 sztuk a cena płyty figuruje na najwyższym poziomie, kiedyś była jedna naallegro za 380zł. (i kaseta za 69 pewnie dlatego że kasety są już niepopularne) Pozdro...
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
ja mam cała dskografie tez szukalem 30min z zycia dołapałem na aukcji za 111 zł :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Nowa płyta w drodze...

"27 lutego ukaże się jubileuszowy, dziesiąty album O.S.T.R. zatytułowany "O.C.B.". Już w ten piątek w Radio Asfalt (www.asfalt.pl) premiera internetowego singla "Po drodze do nieba" promującego album. Na płycie jak zwykle DJ Haem oraz goście z USA: Keith Murray, Beneficence (solowa płyta na bitach O.S.T.R. jeszcze w tym roku), Main Flow, Kaze, Torae, a także raper, którego featuring póki co pozostanie tajemnicą. Oto okładka płyty autorstwa www.projektowanie.org."
Asfalt.pl
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
czytałem o tym:) już dostepna jest pierwsza piosenka z płytki. mam nadzieje, a raczej jestem pewny:), że płytka bedzie super! dajesz adam!
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
czekam na nową płytę. może nawet kupię ..
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Złapałem w miarę dość dawno dodatkowe informacje, oraz ścieżkę dźwiękową:

Premiera najnowszego, dziesiątego w karierze dzieła O.S.T.R.-a, zbliża się wielkimi krokami. Poznaliście już pierwszy singiel i częściową listę gości. Ale jako, że do 27. lutego już niedługo, to mamy więcej informacji o płycie, którą obejmiemy spinnerowym patronatem.

Asfalt podał bowiem spis numerów, które pojawią się na krążku a tym samym odkrył "tajemniczego gościa", który pojawi się na płycie obok takich ksywek, jak Keith Murray czy Torae. Kim jest ów osobnik?

Okazuje się, że to członek Dilated Peoples - Evidence! Słynny Mr. Slow Flow ubarwi więc swoim niepowtarzalnym stylem jubileuszowe wydawnictwo łodzianina. Info prasowe głosi "Nie ma wątpliwości, że album O.C.B. zajmie znaczące miejsce w dyskografii Ostrego, nie tylko ze względu na chronologię" i wypada się z tym bezwzględnie zgodzić.

Tracklista:
01. "Strach"
02. "Zobacz Co Mówią"
03. "Miłości Nie Ma Dziś"
04. "Dom"
05. "Karma"
06. "Flow Virus" (feat. Torae)
07. "Dlaczego Mamy Dać"
08. "Bez Zasięgu"
09. "Po Drodze Do Nieba"
10. "Synu"
11. "Nigdy Kiedy Piszę" (feat. Main Flow, Kaze)
12. "To Pozostaje We Krwi"
13. "Real Game" (feat. Evidence)
14. "Sam To Nazwij"
15. "Nie Każdy"
16. "O.C.B."
17. "Cultivation" (feat. Keith Murray, Kochan)
18. "Live My Life" (feat. Beneficence)
19. "Dla Wszystkich Co Wierzą"
20. "Bez Outra"
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Evidence hoho, nie tak źle, no i Kochan coś nagrał w końcu :D
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Po premierze poprzedniego krążka Adam wspomniał, że ma zamiar nagrać utwór z Afrontem Skład, który ukaże się na następnym albumie. Jakoś nie mogę dostrzec tego.
 

phunk

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Po premierze poprzedniego krążka Adam wspomniał, że ma zamiar nagrać utwór z Afrontem Skład, który ukaże się na następnym albumie. Jakoś nie mogę dostrzec tego.

... tutaj nie chodzi o jeden utwór ale o cały album jako LWC. osobiście mam nadzieję że ta płytka pojawi się jeszcze w tym roku. Afront-y to mega ekipa. Po tym linkiem jest fragment jednego z najnowszych koncertów z ŁDZ: http://www.youtube.com/watch?v=t4WApBoRkow&fmt=18 ...
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
no to dzisiaj premiera, wieczorkiem ide do empiku i kupuję:) płytka na pewno bezie super.

a za miesiąc w warszawskiej Stodole koncercik OSTRego, bileciki już mam hehe. OSTRO
 

Noisy

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Katowice Tauzen
Tak słucham OSTR'ego tyle że płytek nie mam . Może w sklepie poszukaj albo na stronie typu allegro.pl
 
Do góry