O.S.T.R - 1980 [singiel]

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
ostr_1980.jpg


"Singiel Ostrego promujący nadchodzący w lutym nowy album "Ja tu tylko sprzątam". Na singlu oprócz utworu "1980", jeszcze jeden numer z płyty (z gościnnym udziałem Sadata X z Brand Nubian) oraz trzeci bonusowy numer, który nie znajdzie się na płycie. Pełna lista utworów: 1. "1980", 2. "Keep It Classy" feat. Sadat X & Cadillac Dale, 3. bonus track, 4. "1980", 5. "Keep It Classy" feat. Sadat X & Cadillac Dale, 6. bonus track instrumental"

O.S.T.R zaprezentowal nam calkiem nowy styl tworzenia bitow.

"Połączył jazzowo-funkowe sample z mocnym brzmieniem bębnów oraz analogowym brzmieniem klawiszy i skrzypiec."

Dla mnie b.dobr. :eek:k2:
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
No dobre dobre. Najlepsze jego kawałki od czasu jazzu w wolnych chwilach. :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wazne jest to ze kazda inna!
slyszalem rowniez opinie za kazda jest taka sama :mruga: ... bardzo dziwne, ja po kilkunastu sekundach "bitu" (kilku moze nawet) moga latwo poznac z jakiego pochodzi krazka...
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Jeśli płyta będzie na poziomie tego singla, to mamy płyte 2008 roku.
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Spokojnie. w tym roku jeszcze dużo płyt wyjdzie :)  Równie dobra moze być być EPka Pezeta i Ajrona lub też płyta 3W chociaz to będą zupełnie inne klimaty. No i Pih chyba w koncu wyjdzie nie? I jeszcze teraz o Kajmanie mi się przypomniało :)  Też może namieszać :)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
"1980" - świetny bit,a już vocal sampel to w ogóle odlot , "Keep it classy" - funky ;) , klasyka , tekst Ostrego tym bardziej , ojj cos przeczuwam , ze jka młodzi ludzie z undergroundu nie będa mieli pomysłu na bit to se wezma instrumentale :D , bo są warte wziecia...
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
@RAMZE$, możesz uzasadnić swoją wypowiedź ??

Jak dla mnie singiel mistrzostwo, tylko zaostrza apetyt na ''Ja tu tylko sprzątam". Takich bitów w Polsce jeszcze nie słyszałem bez kitu. Jak kiedyś przeczytałem o OSTRym przy okazji recenzji którejś z płyty: talent krajowy - poziom światowy. Dokładnie tak. Popatrzcie jaki u niego jest progres od czasu "Masz to jak w banku" do choćby "HollyŁódź". Teraz co do tego co znajduje się na singlu: "1980" - ten kawałek mi się najbardziej podoba, super podkład, lubię sobie posłuchać instrumentala z tego. Co do tekstu można zarzucić OSTRemu to, że takie opowiadanie o życiu już było powielane wiele razy, ale mimo tego super mi się słucha tego kawałka. "Keep it classy" świadczy o tym, że OSTR jest naprawdę w czołówce nie tylko polskiego ale i światowego rapu.. A bonus track hmm.. dobrze, że jest, ciekawe słowa pod ciekawy bit, gdyby nie było nie narzekałbym :) Jeszcze flow Adama - bez niespodzianki, przyzwyczaił mnie, że z każdą płytą przerasta.. hmmm... w sumie to sam siebie.. To tyle ode mnie na temat tego singla.
 
Do góry