O Której Godz. Robicie Swoje Zadania Domowe?

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ja.. kiedy wrocem ze szkoly, zeby pozniej miec woly czas i nie kolowac na lekcji... ze zeszytu zapomnialam, czy cos :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja roznie zalezy ile mam! jak duzo to kolo 16 a jak malo to o 18 ;) polgodzinki max i koniec :D chyba ze spr mam to wiecej...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Że co? Że odrabianie lekcji? A co to jest?
No dobra, na serio :p
Ja różnie. Przeważnie o żadnej :p Ale jak już robię to tak ok. 22. Na spr. się raczej nie uczę nic, no chyba że przez 10 minut przejrzę zeszyt. Jedyne przedmioty, z których się uczę niecałą godzinkę przed snem to: historia (moja mama jej uczy...) i biologia (nauka jej sprawia mi przyjemność). A reszta to jakoś leci :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ja prace domowe odrabiam na lekcjach - matma na bio, geo na religii itd.
co do spr. to przeważnie ściągi robie, choć to tez zależy od przedmiotu. w domu ucze sie tylko historii,bo mi problemy sprawia :/ a reszta to jakoś ujdzie...

jeszcze dodam że dzięki tym sposobom od 3 lat mam średnią poyżej 5 :p
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja staram się odrabiać zadanie przed 21:00, jeśli tego nie zrobię piszę przed telewizorkiem oglądając "Na wspólnej":p
Co do nauki na lekcje... ostatnio się opuściłam i mi się nie chce (przedświąteczne rozleniwienie), ale dzisiaj koniecznie nauczę się na historię. Muszę powrócić do dawnych zwyczajów!
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
u mnie to zalezy kiedy najdzie mnie wena, ale zadko sie zdaza zebym miala cos zadane...
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
ja robie tak gdzięs około 16,17 lub 18 :p czasem też o 21 ale to są tylko wyjątki
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
hmmmm prace domowe..jak narazie to odrabiam na przerwie przed lekcją spisuje sobie a z angola to na lekcji :p
A ucze sie ok 23 i po przeczytaniu 1 słowa śpie ...xD

Ale zdarza mi się że ucze się cały wieczór np z historii a na drugi dzień i tak nic nie umiem ...:/
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
zazwyczaj po Cenie marzeń czyli około 16-17.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
zazwyczaj po Cenie marzeń czyli około 16-17.
Zazwyczaj robie je na okienkach w szkole (mam sporo), a w domu to hm... po 21. Chyba, że naprawdę mam dużo. Ale lepiej mi się pracuje późno. Jestem jak sowa; )
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Ja lekcje robie o różnych porach... zazwyczaj to gdzieś koło 18:00 i czasami uda mi się do 20:00 wyrobić i oglądnąć film, a nieraz siedzę nad nimi do 21- 22 :/ A potem w szkole chodze po ścianach... :) Najczęściej mówię sobie, że od razu zrobię lekcje, a i tak wychodzi na to, że robię na ostatnią chwilę :D I co tydzień robię sobie postanowienie, iż nie będę się w piatek i sobotę obijać, tylko zrobię zaległe zadania... I takie są efekty: piątek 16:40 popołudniu, a ja siedzę przed kompem, zamiast robić lekcje :p Moje postanienia zawsze tak wygladaja :D
 
Do góry