O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

B

Blancos

Guest
Życie życiem innych osób to jest masakra.
Powiem tak - im dłużej Cię czytam, tym bardziej podejrzewam, że nie jesteś w 100% kobietą i masz w sobie jakieś męskie geny :D Oczywiście bez urazy:)

Masz tu oczywiście rację - zwyczajna rozmowa o kimś przy kawie czy ciastku to nic złego, ale zdarzają się ludzie - często starsze kobiety, które siedzą cały dzień w oknie i zbierają wywiad strategiczny. Skąd to się wzięło - nie wiem, ale wiem, że to zabawne:)
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
często starsze kobiety, które siedzą cały dzień w oknie i zbierają wywiad strategiczny.

Haha. :D wybacz, ale nie mogłam się powstrzymać... Mój wujek nazywa te kobietki (które, u niego przed blokiem akurat siedzą na ławce) klubem szalonych dziewic. :D
 
B

Blancos

Guest
Mój wujek nazywa te kobietki (które, u niego przed blokiem akurat siedzą na ławce) klubem szalonych dziewic.
Moja pani profesor od anatomii porównała do nich międzymózgowie. Tak, wiem, nie jest to śmieszne, ale jak ktoś jest w temacie:) W każdym razie - międzymózgowie służy do tego, aby zbierać sygnały z całego działa i przekazywać dalej. Te kobity robią to samo:) dzięki temu nigdy nie zapomnę:)

Choć, określenie Twojego ojca też dobre:)
 

LalkaBezUczuc

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
110
Punkty reakcji
7
Hmm. Mnie u kobiet nie podoba się to że w każdej innej.. która wydaje się im być ładniejsza od nich samych.. widzą rywalkę.. i zaraz chcą wbijać szpile :/
Nie mówię że wszystkie takie są.. lecz jednak.
Czasem zastanawiam się czy nie jest to w naszej kobiecej naturze. ;-)

W sobie zaś czasem nie lubię.. mojej upartości, wiecznego narzekania że nie mam w co się ubrać. i moich porannych humorków . O!
 

ciemnowłosa92

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja miałam taką w domu Nic nieprzyjemnego. Jeszcze życzyła sobie, żeby jej meldować co się na wsi dzieje.

Ja dzięki takim paniom i ich gadaniu po spotkaniach z kolegami , lub jakiś czas po byłam podejrzewana, że w ciąży jestem. Paranoja,żeby spotkanie z kolegami, przyjaciółmi czy spacer był kwalifikowany w takich kategoriach.

Smutne.
 
S

Spamerski

Guest
Hmm. Mnie u kobiet nie podoba się to że w każdej innej.. która wydaje się im być ładniejsza od nich samych.. widzą rywalkę.. i zaraz chcą wbijać szpile :/
Nie mówię że wszystkie takie są.. lecz jednak.
Czasem zastanawiam się czy nie jest to w naszej kobiecej naturze. ;-)

Jeśli kobieta czuje strach na samą myśl, że inna kobieta może zabrać jej partnera, to nie nazywałbym tego czymś naturalnym, gdyż jest to nieuzasadniona obawa.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Naczytałam się ciekawych informacji o naszej płci.
Zdziwiło mnie to, że najgorzej mówimy same o sobie.
To jest nielojalność i to mnie drażni.

Mam kilka przyjaciółek i ...tak zazdroszczę.
Jednej - pięknych, gęstych włosów i mówię to przy każdym spotkaniu.
Innej - niezwykłej pamięci do nazwisk i bez skrupułów wykorzystuję to.

Aby nie mieć pokus w kierunku ich facetów, nauczyłam się nie widzieć w nich facetów i oni o tym wiedzą.
To jest możliwe, bezpieczne i bardzo pożyteczne. Dzięki temu mam zaufanego elektryka, mechanika samochodowego itp.(bo faceci sporo potrafią).
Dla równowagi pamiętam o ich imieninach, nawet urodzinach. I jest ok.

Jednak najbardziej wkurza mnie w kobiecie (czyt. we mnie) niemożność powstrzymania łez wylewanych (o zgrozo) w czasie słuchania hymnu.
Mam z tym poważny problem.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
to jest jedno o czym napomykaja :) a drugie to jest to czego Ci nie mowia. bo i tak sie zdarza.
Możliwe, ale skoro nie mówią, a ja niczego nie wyczuwam, to nie ma sprawy.
Nie powstają w mojej głowie żadne podejrzenia, bo i po co?!
Życie jest wystarczająco absorbujące i nie ma potrzeby zajmować myśli "ewentualnymi" problemami.
 
0

03092010

Guest
Możliwe, ale skoro nie mówią, a ja niczego nie wyczuwam, to nie ma sprawy.
Nie powstają w mojej głowie żadne podejrzenia, bo i po co?!
Życie jest wystarczająco absorbujące i nie ma potrzeby zajmować myśli "ewentualnymi" problemami.

ale ja wcale nigdzie nie powiedzialam, ze to czego Ci po cichu zazdroszcza, to problem :) no ale moze Ty tak wiele odbierasz..
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
So Dawmn Hot
Faceci powiedzieliby "dzielą włos na czworo", nie możemy na to pozwolić.
My, kobiety musimy się wspierać i starać rozumieć.
Jeśli czegoś nie zrozumiałam - sory.
Pozdrawiam:)
 
0

03092010

Guest
So Dawmn Hot
Faceci powiedzieliby "dzielą włos na czworo", nie możemy na to pozwolić.
My, kobiety musimy się wspierać i starać rozumieć.
Jeśli czegoś nie zrozumiałam - sory.
Pozdrawiam:)

to forum slynie z dzielenia wlosa na czworo wiec sie dostosowuje :D
jesli bedziesz chciala, wytlumacze na priv.
pozdrawiam i ja.
 
S

sigurr

Guest
A co myślicie o stronach typu slampa.pl
Korzystacie czy uważacie, że to gwałt na kobiecie i brak godności?

Co jak co, ale strony tego typu mają wzięcie
 
Do góry