O czym po sexie?

Asia_alex

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam takie pytanie o czym romawiacie po sexie? Ja lubie pomilczeć w silnym uścisku ale później zawsze mi jakoś ciężko zarzucić temat o byle czym... Pochwalcie sie o czym gadacie :]
 

jedrek85

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
a wiesz tak po sexie to jakoś wkręca się tamat przyszłości prynajmniej mnie i mojej lasce :)
 

i_love_her

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Ja zawsze przytulam swoje Słoneczko i tak leżymy delikatnie się pieszcząc.....

A z tą rozmową to chyba jest mały problem, bo my aż tak daleko w przyszłośc nie patrzymy- jak poprzednicy :), więc po takim milusim wtuleniu szczepczemy sobie coś słodkiego i po jakimś czasie wracamy do normalnego funkcjonowania :D:D:D

PS: DATNER widocznie jeszcze nie wiesz, do czego kobieta sie moze przydać nawet po seksie :p
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Ja zawsze przytulam swoje Słoneczko i tak leżymy delikatnie się pieszcząc.....

A z tą rozmową to chyba jest mały problem, bo my aż tak daleko w przyszłośc nie patrzymy- jak poprzednicy :), więc po takim milusim wtuleniu szczepczemy sobie coś słodkiego i po jakimś czasie wracamy do normalnego funkcjonowania :D:D:D

PS: DATNER widocznie jeszcze nie wiesz, do czego kobieta sie moze przydać nawet po seksie :p

Oj bracie, widać żeś zakochany..czyli w stanie odmiennej logiki..

No cóż..odkąd wynaleźli telewizor z pilotem, to ta przydatność drastycznie spadla :D
 

jedrek85

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
dominisia u mnie jest dokładnie to samo, co będzie jak będziemy mieć własny domek :)
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Tiaaaaaaa.. temat o przyszłości..

Dziewczyna myśli o domku z ogródkiem, a facet o przyszłości bliższej..np że ma ochotę zapalić..albo że rano znowy trzeba wstać o świcie :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Po seksie?? nie potzreba rozmów.. wystarczy przytulić,, pokazać lub powiedzieć ze seks byłok ok.. e ta wsio ;) kto wie ten wie ...


hehe.. ja uwielbiam jak facet po seksie poprostu mnie przytuli ... tylko to.. noo ewentualnie taki słodki buziaczek w uszko.. ;)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
Tiaaaaaaa.. temat o przyszłości..

Dziewczyna myśli o domku z ogródkiem, a facet o przyszłości bliższej..np że ma ochotę zapalić..albo że rano znowy trzeba wstać o świcie :D

skad ty mozesz wiedziec jak u nas jest. Zreszta widac ze jestes zrazony zyciem i jak komus sie dobrze uklada to nie mozesz tego zniesc
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
skad ty mozesz wiedziec jak u nas jest. Zreszta widac ze jestes zrazony zyciem i jak komus sie dobrze uklada to nie mozesz tego zniesc

Hahaha! Genialna diagnoza Pani Doktor :lol:

Uwielbiam życie i wogóle mi nie przeszkadza, że układa się u Was tak cukierkowo, chociaż nie mogę tego wiedzieć jak sama napisałaś bo skąd..? Więc nawet gdybym nie mógł tego znieść, że układa Wam się tak fantastycznie, to nie przejąłbym się specjalnie, skoro nie mogę wiedzieć czy tak jest :papa:
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
Hahaha! Genialna diagnoza Pani Doktor :lol:

Uwielbiam życie i wogóle mi nie przeszkadza, że układa się u Was tak cukierkowo, chociaż nie mogę tego wiedzieć jak sama napisałaś bo skąd..? Więc nawet gdybym nie mógł tego znieść, że układa Wam się tak fantastycznie, to nie przejąłbym się specjalnie, skoro nie mogę wiedzieć czy tak jest :papa:

to po co takie glupoty piszesz???
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
to po co takie glupoty piszesz???

Dlaczego uważasz, że to są głupoty..?

Przekaz głupi to niezwiązany z tematem, nielogiczny, niemożliwy do udowodnienia, ewntualnie nieprawdopodobny..Nie podobają Ci się moje posty to z nimi polemizuj, udowodnij ich nędzną wartość, zmiażdż niezbitą logiką..a nie wystawiaj im nierzetelnej oceny :)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
Dlaczego uważasz, że to są głupoty..?

Przekaz głupi to niezwiązany z tematem, nielogiczny, niemożliwy do udowodnienia, ewntualnie nieprawdopodobny..Nie podobają Ci się moje posty to z nimi polemizuj, udowodnij ich nędzną wartość, zmiażdż niezbitą logiką..a nie wystawiaj im nierzetelnej oceny :)
ja tez cie lubie :lol:
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
a raczej nie wiedziała co odpisać Ci na tego posta...


~ a co do tematu
dodał bym jeszcze, rozmowę o tym jak było i co zmienić itp...
 
Do góry