O czym marzą mężczyźni?czyli..panowie jaka jest wasza wymarz

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Wlasciwie, to ze swojego doswiadczenia wiem, ze za ideal Kobiety uwazam Ta, ktora aktualnie mi sie podoba. A rwczej tak bylo, gdy bylem mlodszy. Teraz raczej szukam partnerki, ktora ma pewne cechy, ktore bardzo cenie. Np teraz jestem zabujany w pewnej osobniczce. I jej osobowosc wydaje mi sie na prawde cudowna. Wiem, ze idealu czlowieka nie ma, ani meszczyzny, ani Kobiety wiec wogole na to nie licze. Cechy ktore cenie w Dziewczynie, bez wzgledu na to czy ma je moja aktualna faworytka to:
- Pewnosc siebie;
- Madrosc;
- Umiejetnos wyrazania swoich mysli, uczuc;
- NIE ukrywanie swoich problemow, smutkow przede mna, chyba, ze jest smutna przeze mnie - wtedy rozumiem, ze moze byc obrazona i niechce ze mna rozmawiac, dla tego nigdy do tego nie dopuszcze;
- Slodkosc;
- Tajemniczosc, ale nie niesmialosc, bo to by przeczylo punktowi pierwszemu;
- Pomyslowosc;
- Zawsze ma swoje zdanie;

Ogolnie duzo moge jeszcze wymieniac. Sa jeszcze cechy wygladu:

- Murzynka;
- Wysoka;
- NIE chuda;
- NIE gruba;
- Wyprostowana, ubierajaca sie z klasa, ale nie zawsze. Tzn czasami bardziej Slodko.
- hmm... otoczona dobrym towarzystwem.

Wiem, ze to jest bardzo maly procent cech ktore cenie, ale jestem dosc elastyczny i szybko zmieniam wymagania, jak podobaja mi sie One w realnej osobie jakiejs. NIe lubie tylko, jak Dziewczyna jest mala, chyda, z podkreslonymi intymnymi czesciami ciala, chuda, itp. NIe lubie jak jest wredna i dokuczliwa.


Pozdrawiam
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
aa ja nie lubie duzych dziewczyn, takich postawnych :). Sam nie jestem za wielki. Ale jak dziewczyna jest taka duza to sie jej boje :/. Glupie troche ale tak jest. Ostatnio jak rozmawialem z siatkarka, bo u nas graly. Spytalem sie, Jaki klimat jest tam na gorze :). Wole takie mniejsze dziewczyny :D, najlepiej mniejsze odemnie (haha). Nie chodzi mi o niskie, chude. tylko o postawe. :). I lubie brunetki z burza wlosow na glowie :D haha, lub wyprostowanymi.
Ale tak ogolnie to kocham wszystkie kobiety :*
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tym jakie ma mieć cechy charakteru? Jeśli ją spotkam i będę wiedział,że to ta...to zaakceptuję ją taką,jaka będzie.
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
Hem... :)
-Piękny uśmiech na którego widok jestem szczęśliwy
-Zabawna ( nie zadużo? : )
-Szalona ( nie aż tak jak ja... )
-Wyrozumiała
- "Kochająca"
-Sprytna :p
-Miła
-z Kulturą
-Poczucie humorku..
-żeby miała ładne oczy :p
Bardziej zbliżam ku ideałowi więc już nie pisze :D
 
T

T-o-M-i

Guest
hmmm ja lubie jak dziewczyna jest:
-szczera!!!
-wierna
-wrazliwa
-uczuciowa
-z natury spokojna, ale potrafiąca sie tez dobrze bawic
-ktora nie zyje ciaglym imprezowaniem
-ułozona
-romantyczka


no coz... nie znam takiej :)
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
- też uważam, że ciekawe, pozytywnie nas zaskoczono zdradź, kto jest twoim faworytem?

Może konkretny nie, ale podobają mi się odpowiedzi (jest ich niewiele) kiedy nie wymienia sie cech dziewczyn, kiedy sie kogoś pozna i pokocha to automatycznie kocha się każdą cechę, nic nie jest ważne, a parę takich wypowiedzi znalazłam.
 

Eemil333

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiesz co bedzie... ???
ja juz poznalem taka z cechami ktor mi odpowiadaja :) hihi
ale niestety ona nie jest dla mnie :((( hihi ale wiem ze mozna znalesc to czego sie szuka :) hihi
 

BaRtX

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
...srebrna chmurka na złotym niebie...
Te cechy, które wcześnie wymieniłem...tam gdzieś są =P Mam/miałem to szczęście spotkać Ją... Jak to się potoczy dalej zobaczymy... Czy romantyk ?? Nie lubię tego określenia. W dzisiejszym świecie "taki" nie ma szans... Staram się ukryć...
Pozdrówka BB)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Romantyk nie ma szans? To chyba zależy wyłącznie od nastawienia danej osoby...
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Hmmm ja jakoś nie mam wzorca osobowości, tak samo jak nie mam wzorca wyglądu.
Akceptuję ludzi takimi jakimi są. Mam duży sentyment do dzieci, każdą kandydatkę na drugą połówkę oceniam pod tym względem. To jeden z ważniejszych elementów. Gdyby się stało coś złego mi czy "naszemu związkowi" wolał bym mieć pewność że z dzieckiem będzie ok.
Chciałbym równeż aby ta druga połówka miała swój własny "świat". Może to być czytanie gazet, jakiś sport, hobby, sentyment do zwierząt, towarzyskość, co kolwiek. Ja np lubie tkwić w świecie marzeń, czy MMORPG, pisać jakieś teksty, oglądać k.romantyczne, przeglądać fora (to też jakies hobby) i pare innych.
Spędzać czas w małych grupach lub poprostu we 2 :)

a i co najważniejsze była zorientowana na ludzi - nie na zadania a już wogole na siebie... <-- to już chyba świadczy o tym jakie cechyb powinna posiadać
 

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tym jakie ma mieć cechy charakteru? Jeśli ją spotkam i będę wiedział,że to ta...to zaakceptuję ją taką,jaka będzie.

W sumie to masz calkowita racje. Jestem z reszta pewien, ze kazdy, kto tu wymienia jakies cechy, pisze tak na prawde o osobie w ktorej aktualnie jest Zakochany\Zauroczony. Czesto ludzie sami siebie sie oklamuja, ze trafili na ideal. Ale jak sie tak zastanowic, to nigdy wczesniej sie nie cenili w Dziewczynie np. szalenstwa (podane losowo). Ale gdy spotkaja juz super fajna i szalona Dziewczyne, automatycznie traktuja to jako wielka zalete. Ja gdybym mial wymienic tylko jedna ceche, na ktorej mi naprawde zalerzy to tylko wiek. Chcialbym, zeby byla o od 3 do 5 lat starsza (i co za tym idzie powarzniejsza, madrzejsza, doswiadczona). Choc to wcale nie znaczy, ze nie pokochalbym 5 lat mlodszej.

Podsumowujac- masz racje, nie ma sensu sie rozwadniac jakie cechy sie ceni w Kobietach, bo moim zdaniem, to oklamywanie samego siebie.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Od razu mówię że takiej nie trafię :
- wyrozumiała ;
- przewidywalna ;
- pomysłowa ;
- kochająca ;
- miła choć bez przesady ;
- szczera ;
- wierna ;
- nie może bać się życia, musi być odważna ;
- kręcone włosy ;
- szatynka ;
- oczy piwne ze sporą ilością zieleni ;
- szczupła ;
- może być mądrzejsza ode mnie, albo na tym samym etapie rozwoju, głupszej nie zaakceptuję ;
- mile widziane poglądy prawicowe, antysemickie, rasistowskie ;
- I PRZEDE WSZYSTKIM RODOWITA POLKA ;

U mnie te poglady to by sie też zgadzały :D i Polka, ale nie koniecznie, byle nie żydówa albo hilda :D :p
 

Darker

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z nieba
Idealna??? :D Nawet nie potrzebuje wymyślać, wystarczy opisać: :p
Dość wysoka brunetka o pięknych kasztanowych włosach. Zaradna, obrotna, czasami rozkapryszona, nieznośna, roztrzepana ale zawsze kochana. Można pogadać na każdy temat, pośmiać się gdy jest smutno, pomarzyć gdy jest się w dołku. Która zawszę pocieszy, pójdzie z tobą na imprezę i bawi się z tobą do upadłego.
A gdy myślisz że jesteś najważniejszy na tym świecie... szybko cie sprowadzi z powrotem :D .
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Postanowiłem że w tym temacie nie będę poruszać sprawy żydowskiej, ja biorę pod uwagę tylko białe dziewczyny pochodzące z Polski.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Nie trudno zauważyć, że właściwie każdy chce kochającą, szczerą i z poczuciem humoru. :D
Czyli ja jestem skazana na samotność. :)
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
A nie uważasz,że każdy ma inny gust i to,że dla jednego Twoje poczucie humoru jest "kiepskie" nie znaczy,że dla wszystkich takie jest. A co do szczerości...sama chyba wiesz jaka była prawda.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Taka była prawda, że nie byłam szczera udając zimną jak lód - takie zachowanie wyklucza mnie z listy 'szczerych' i 'kochających'.
 
Do góry