o co chodzi ?

anya15

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Znamy się ponad rok, ja jestem w nim zabójczo zakochana, kiedyś mu to wyznałam po czym dowiedziałam się że nie pasujemy do siebie(przedtem dogadywaliśmy się, było bardzo fajnie). Zakończyliśmy znajomość ale on nie pozwala mi zapomnieć albo się zaczyna odzywać i później cisza przez długi czas, coś na pisze na nk, facebooku. Nie rozumiem jego zachowania. Ktoś może to rozumie?
 

Koooba

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pomorze
Po prostu nie chce byś była szczęśliwa z kimś innym. Prawdopodobnie sam nie jest szczęśliwy. Ale jak napisałaś że zrozumiałaś że ten mężczyzna nie jest dla Ciebie, po tym jak wyznałaś mu miłość, to może teraz zrozumiał kogo mógł mieć i liczy na coś. A to że się nie odzywa przez dłuższy czas, oznaczać może że nie potrafi sam zapomnieć o Tobie i czeka na ponowne zaangażowanie z twojej strony? Najlepszym rozwiązaniem było by ponowne spotkanie i przeprowadzenie poważnej rozmowy być może wtedy się dowiesz czemu tak się zachowuje. A jeżeli wiesz że to spotkanie było by bez sensu, nie odpisuj mu, z czasem odpuści.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Jest tak jak ktoś wyżej napisał albo po prostu się nudzi i już. A może nie chce stracić przyjaciółki :) Pogadaj o tym z nim :) Tylko spokojnie. Pozdrawiam.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Być może chciałby abyś się za nim trochę pouganiała? odzywa się, robi Ca nadzieję by później zamilknąć i może liczy na to że będziesz pisać?
 

barbaros

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
30
Punkty reakcji
2
Znamy się ponad rok, ja jestem w nim zabójczo zakochana, kiedyś mu to wyznałam po czym dowiedziałam się że nie pasujemy do siebie(przedtem dogadywaliśmy się, było bardzo fajnie). Zakończyliśmy znajomość ale on nie pozwala mi zapomnieć albo się zaczyna odzywać i później cisza przez długi czas, coś na pisze na nk, facebooku. Nie rozumiem jego zachowania. Ktoś może to rozumie?
Wydaje mi się że mam od ciebie dużo większy problem z facetem pomyślałam sobie trawił mi się trudny charakter nie odbierałam telefonów od niego myślałam że to go czegoś nauczy,ale nie nauczyło nawija podobnie jak wcześniej niby nie chcę go stracic,ale już mnie to za bardzo zaczęło męczyc pisząc tutaj to myślę czy są jeszcze normalni faceci czy lepiej dac sobie z nimi spokój i pozostac do póżnej starości samotną.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Wierz mi że jest bardzo wielu normalnych facetów. Tylko trzeba dobrze trafić. Czasami trzeba się po prostu pare razy naciąć by potem tego idealnego docenić :p Pozdrawiam.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Znamy się ponad rok, ja jestem w nim zabójczo zakochana, kiedyś mu to wyznałam po czym dowiedziałam się że nie pasujemy do siebie(przedtem dogadywaliśmy się, było bardzo fajnie). Zakończyliśmy znajomość ale on nie pozwala mi zapomnieć albo się zaczyna odzywać i później cisza przez długi czas, coś na pisze na nk, facebooku. Nie rozumiem jego zachowania. Ktoś może to rozumie?
To typowy pies ogrodnika, sam nie jest zainteresowany, ale nie pozwoli na to zebyś ułożyła sobie zycie z kimś innym. Zaproponuje ci przyjażń, bo wtedy będzie mógł nadal manipulować twoim życiem, równocześnie zostawi sobie otwartą drogę na wyrywanie okolicznych lachonów. A tobie będzie zdawał relacje ze swych podbojów.
Odizoluj sie jak najszybciej od niego, bo i tak nic z tego nie będzie. Poszukaj moze mniej atrakcyjnego chłopaka, ale ze zdrowym podejściem do życia.
 

barbaros

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wierz mi że jest bardzo wielu normalnych facetów. Tylko trzeba dobrze trafić. Czasami trzeba się po prostu pare razy naciąć by potem tego idealnego docenić :p Pozdrawiam.
Może masz trochę racji,ale wiesz ja już nie jestem taka młoda dogania mnie prawie pięcdziesiątka,a za czym go trawie to myślę że będę staruszkom i nie daj Boże to jeszcze nie ten i użyraj się babo na stare lata ze starym zgredem :phi:
 

abnormity

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmm.. ja powiem tak .. facet wie, ze Ci sie podoba.. a kazdy lubi miec swiadomosc, ze znaczy cos wiecej dla drugiej osoby, nawet jesli nie chce z nia byc. nawet jesli nie robi tego z premedytacja to to jego zachowanie ma na celu albo dowartosciowanie sie albo faktycznie tak Cie lubi ze nie chce tracic z Toba kontaktu.. tyle, ze nie moze pisac za czesto, zebys nie robila sobie nadziei .. konflikt tragiczny.. jesli chodzi o opcje nr 2 - to szkoda mi go... bo wiem co znaczy rezygnowanie ze znajomosci, gdzie jedna ze stron zaczyna czuc cos wiecej.. pogadaj z nim.. a jak nie chcesz bezposrednio zapytac o co chodzi to wybadaj grunt w inny sposob..
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
kazdy lubi miec swiadomosc, ze znaczy cos wiecej dla drugiej osoby, nawet jesli nie chce z nia byc. nawet jesli nie robi tego z premedytacja to to jego zachowanie ma na celu albo dowartosciowanie sie albo faktycznie tak Cie lubi ze nie chce tracic z Toba kontaktu..
W jednym i drugim przypadku jego zachowanie to czysty egoizm, bawi sie kosztem dziewczyny i nie zastanawia się, że jego manipulacje moga ją ranić. To jest podłe.
 
M

malina.

Guest
Zakończyliśmy znajomość ale on nie pozwala mi zapomnieć
I co, myślisz, że JEDNAK mu się podobasz? Cuda nie istnieją i żadne zbliżające święta tego nie zmienią. Nie każda może by Afrodytą, i nie z każdym facetem pójdziesz do łóżka.


W jednym i drugim przypadku jego zachowanie to czysty egoizm, bawi sie kosztem dziewczyny i nie zastanawia się, że jego manipulacje moga ją ranić. To jest podłe.
Podłe to mogą byc frytki z majonezem. Przecież jej powiedział, że do siebie nie pasują, czyt. nie podoba mu się, ale może fajnie mu się z nią rozmawiało.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Podłe to mogą byc frytki z majonezem. Przecież jej powiedział, że do siebie nie pasują, czyt. nie podoba mu się, ale może fajnie mu się z nią rozmawiało.
Frytki mogą być wstrętne, a podłe sa baby wskakujące do łózka cudzych facetów. :p
 
M

malina.

Guest
Frytki mogą być wstrętne, a podłe sa baby wskakujące do łózka cudzych facetów.
A kto komu wskakuje? :D
Ci faceci są tacy sami jak te kobiety, więc chyba dobrze, że wyszło to wcześniej. Żadna normalna kobieta, po kimś takim nie płacze.
 
M

malina.

Guest
Jak dla mnie sens nie trafiony, one nie są podłe tylko nieszczęśliwie. Jak patrzymy w kwestiach oceniania, oczywiście.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Jak dla mnie sens nie trafiony, one nie są podłe tylko nieszczęśliwie. Jak patrzymy w kwestiach oceniania, oczywiście.
rzeczownik podłość

synonimy: łajdactwo, niegodziwość, podłość, podły uczynek, łotrostwo

synonimy: bezeceństwo, cios poniżej pasa, draństwo, podłość, łajdactwo, łotrostwo, niegodziwość, nikczemność, zberezeństwo, szubrawstwo, świństwo

Klasyfikowanie tych kobiet jako "nieszczęśliwe" graniczy z absurdem.
 
M

malina.

Guest
Klasyfikowanie tych kobiet jako "nieszczęśliwe" graniczy z absurdem.
Absurd? A jak nazwiesz kobiety, które mają na tyle niską samoocenę, że godzą się byc 'tą drugą'?
Poza tym nie rozumiem Twojego poglądu, kobiety są podłe, a mężczyźni co? Tylko przechodzili ulicą, i tak jakoś wyszło, że 'podła kobieta' rozłożyła nogi, a oni chcieli popatrzec?


Kufa frytki z majonezem są :cenzura: co się czepiacie?
Z sensu zdania, wnioskuję, że pod cenzurą jest 'zaje.biste', więc powiem tylko, że wolę te z ketchupem. :D
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Absurd? A jak nazwiesz kobiety, które mają na tyle niską samoocenę, że godzą się byc 'tą drugą'?
Poza tym nie rozumiem Twojego poglądu, kobiety są podłe, a mężczyźni co? Tylko przechodzili ulicą, i tak jakoś wyszło, że 'podła kobieta' rozłożyła nogi, a oni chcieli popatrzec?


Z sensu zdania, wnioskuję, że pod cenzurą jest 'zaje.biste', więc powiem tylko, że wolę te z ketchupem. :D
A ja na to wszystko odpowiem że wole frytki z serem i zamiast soli troszke magi polać na nie pycha
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Absurd? A jak nazwiesz kobiety, które mają na tyle niską samoocenę, że godzą się byc 'tą drugą'?
Desperatki...
Poza tym nie rozumiem Twojego poglądu, kobiety są podłe, a mężczyźni co? Tylko przechodzili ulicą, i tak jakoś wyszło, że 'podła kobieta' rozłożyła nogi, a oni chcieli popatrzec?

Zajęci męzczyżni lecący na inne rozłożone nogi, jak to poetycko określiłaś... to zwyczajni dziwkarze. :p


Z sensu zdania, wnioskuję, że pod cenzurą jest 'zaje.biste', więc powiem tylko, że wolę te z ketchupem. :D
Coś nam sie temat w kącik kulinarny przemienił. ;)
 
Do góry