Numer Prywatny

Status
Zamknięty.

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Mam pewne pytanie. Wątpię czy to możliwe ale zapytam. Da się jakoś zdobyć numer osoby która do mnie dzowni a ma ukryty numer tj. jak dzwoni do mnie to wyświetla mi się "numer prywatny" ??
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No podobniesz jest widziałem raz u kumpla cos takiego na dosc starym samsungu ze dzwoni pisało numer prywatny a pod spodem nunmer ale nie wiem jak to sie nazywa.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wiem ze tak idzie jezeli masz praypisany dzwonek do tej osby konkretny to jak dzwoni prywatny to slychac dzownek tej osoby co mas zwybrane do niej ten konkretny dzwonek.
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
No podobniesz jest widziałem raz u kumpla cos takiego na dosc starym samsungu ze dzwoni pisało numer prywatny a pod spodem nunmer ale nie wiem jak to sie nazywa.

Hmm szkoda, że nie wiesz <_< . A może pamiętasz model tego samsunga?

wiem ze tak idzie jezeli masz praypisany dzwonek do tej osby konkretny to jak dzwoni prywatny to slychac dzownek tej osoby co mas zwybrane do niej ten konkretny dzwonek.

Problem w tym, że NA PEWNO nie mam tej osoby w swojej liście kontaktów. :(
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
samsung c100
ale to było bardzo bardzo dawno temu a z gosciem juz kontaktu nie utrzymuje zadnego
 

sarnaziom

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kłodzko
Skoro jest taka opcja, że jeżeli ktoś do nas dzwoni z prywatnego numer (i niekoniecznie musimy go miec wpisanego na liste) to mozna zrobic jakis programik na telefon zeby pokazywal sie nam ten numer! bo skoro włącza sie przypisany dźwiek a numeru niema, to telefon i tak musi wiedziec kto do nas dzwoni!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry