Nuda

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Mam takie pytanko,co można robić w domu gdy jest się chorym jak nie mozna wejść na komputer? Jakie wy macie sposoby żeby przetrwać ten czas?
 

lulami

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
Kraków
...polecam puszczanie baniek mydlanych, to bardzo relaksujace, i te kolory ktore sie na nich pojawiaja... A wogole to zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Czerwony kolor używają tylko moderatorzy
 

Attachments

  • banka.jpg
    banka.jpg
    2,9 KB · Wyświetleń: 21
  • banki_mydlane.jpg
    banki_mydlane.jpg
    2,1 KB · Wyświetleń: 19
  • kolorowe_banki.jpg
    kolorowe_banki.jpg
    2 KB · Wyświetleń: 19

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Hmm...można czytać ciekawą książkę albo jakies gazety :p
To zależy co kto lubi..jak ktoś lubi rysować to w wolnym czasie rysuje..jak ktoś lubi
gotować to robi obiad dla rodzinki :] Itd.itp. ;)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
film mozna obejrzec mozna sobie paznokcie ladnie zrobic :p mozna poczytac tjw ;) hmmm mozna sobie kogos zaprosic np kolezanke na ploteczki :p
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
hej:)zależy kto co lubi jest bardzo wiele możliwości np dobra książka,ciekawy film,telefon do przyjaciółki albo przyjaciela...a ja wogóle jak mam dużo wolnego czasu to część go przeznaczam na różnego typu przemyślenia i często wyciągam z tego konkretne wnioski które pomagają mi w stawaniu się kimś lepszym:)
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
rety, nie macie pojęcia, jak ja bardzo chciałabym móc kiedyś powiedzieć "nudzę się" ... nie znam tego słowa, jeszcze nigdy nie nudziłam się, dla mnie doba powinna trwać co najmniej 48 godzin
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
eszcze nigdy nie nudziłam się, dla mnie doba powinna trwać co najmniej 48 godzin
U mnie jest tak samo :) Jak można się nudzić ? :niepewny: :p

BTW temat o sposobach na nudę już jest...
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Oj mozna...Jak trzeba cały dzień leżeć w łóżku to można zwariować. Zwłaszcza że rysować i pisać i właściwie czytać też niezbyt mogę, bo prawie cały dzień mi się wszystko rozmazuje przez gorączkę i mi się ręcę trzęsą :p (nie żebym była stara babcią :p)
PS
Dzięki LULAMI ;]
 

nestO

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Dziewczyno, nawet nie wiem wiesz jak ja Ci zazdroszcze :D Ja tak jak osoby wyżej już nie pamiętam co to znaczy odpoczynek, wolny czas, nuda :( Bardzo czesto marze sobie zeby tak na tydzien odciac sie od wszystkiego, zaszyc sie w swoim pokoju i rozkoszować sie nic nie robieniem. Położyc sie na łózku rozluznic wszystkie mięsie i rozmyslac nad wszystkimi rzeczami na które nie mam czasu (ehh :p ... ) W moim przypadku na to sie nie zanosi, ostatnio chorowałem jakieś 2 lata temu, może to i dobrze ale nie zmartwiłbym sie gdybym przeziebił sie raz na kilka lat ;)
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
O matko, Ty idź na odwyk, to się nazywa UZALEŻNIENIE!
Ja czytam, ucze się (teraz wybitnie), oglądam telewizje, idę na spacer, pograć w siatkę, na gitarze.
No poprostu wszystko!
albo bawię się z bratem!
Komputer to jak keczup do pizzy :D
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Heh :p ja naukę olewam bo mi się po prostu nie chce,a swiadectwo z paskiem i tak jest,więc po co czas marnowac?:p
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ale uzależnienie od czego ?
Od komputera!

Heh ja naukę olewam bo mi się po prostu nie chce,a swiadectwo z paskiem i tak jest,więc po co czas marnowac?

Mozna robić wiele pożytecznych rzeczy! A jak już skrajnie nie masz co, to idź przed dom papierki pozbierać, zapobiegniesz globalnemu ociepleniu :p
 
Do góry