Nuda Na Lekcji

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Ym. Ja przeważnie rysuję w brudnopisie nazwy zespołów, imiona i inne pierdoły.
Nawet jak nie ma nudy. Jakoś tak zawsze ciągnie mnie do tego brudnopisu.
Ale my jesteśmy klasą integracyjną i mamy dodatkową nauczycielkę, która uczy tych słabszych.
Oczywiście nie ma jej na wszystkich lekcjach, szczególnie na religii.
Co wtedy się dziejeee. Współczuję naszej katechetce czasami.
Ale kiedy jest babka to trzeba uważać, żeby nie przyłapała.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
A Ja sobie pisze liściki z kumpelami i kumplami :p
Bazgrole z tyłu zeszytu itp. :p:p
 

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Śpię, gadam z ludźmi z klasy.
Robie jaja z nauczycieli.
Ewentualnie słucham nauczyciela, ale to rzadko :kropla:
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja gapię się przez okno i zgaduję jakiego koloru będzie następny przejeżdżający samochód ;). A gdy nie mam dostępu do żadnego okna to po prostu siędzę i patrze się na ścianę... Wtedy czas tak szybko leci... :D
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
A gdy nie mam dostępu do żadnego okna to po prostu siędzę i patrze się na ścianę... Wtedy czas tak szybko leci... :D

Hmm, muszę spróbować :D

Ja często śpie, leże, pisze po ławce. Albo z kimś gadam. I to jest prawie na każdej lekcji tak, bo na każdej jest nuda <_<
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
u mnie za wysokie okna w klasie :]
piszę smsy
albo z kimś gadam
może coś bazgrolę.

zapomniałam.
zwalam zadanie na następną lekcję xDD
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
gadam, leżę rozwalona na ławce, bazgram po kartkach albo ławkach, jak się uda to smsuje, lub słucham mp3 ;D
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
najgorzej jest u mnie chyba na matmie, bo musisz calą godzine gapic sie na tablice i na babke...i spac nie mozesz bo co jakis czas trzeba odpowiadac "tak"...nie wazne o co pyta ale zawsze jest "tak" z przyzwyczajenia ;)
Ejj cichy997 moje lekcja matemy wygląda tak samo :D I też się tak odpowiada :D

A wracając do tematu, to u nas sie maluje coś na kartkach :D

A qmple to kanapki etc. wcinają :D
 

marcio

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja kanaptki zawsze do szkoly biore jak mam religie, wtedy najlepeij smakuja xDDDD
ogolnie to chyba na religi jest najwieksza faza xD kazdy gada, kumple sie smieja, ktos zawsze uwage dostanie;p
a na matmie treba sluchac, bo jak nie sluchasz to zarazsie czepia i na zebraniu pieprzy ze nie uwazam, albo ze spie, jak leze na lawce;p
pozdro
 

xanas29

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja prawie co lekcje wyrzucam podstawke od kwiata za okno ^_^ raz gdy nauczycielka wyszla podeszlem do tablicy i wzialem kredy WSZYSTKIe z tablicy i wrzucilem je za szafke w klasie :p nauczycielka sama się zdziwila czemu to kredy nie ma?? :D nauczycielka wychodzi do klasy obok po krede a ja w tym czasie i biorę gombkę z pod tablicy i wywalam ją przez okno BB) nauczycielka przychodzi i mowi GDZIE SIĘ TERTAZ PODZIALA GOMBKA?? wychodzi do klasy obok po gombkę a my bierzemy ta krede co wziela z klasy obok i za okno ta krede...i tak w kolko i ubywa nam tak cala llekcja :p
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Granie w karty [ost. lawka ofkoz] +statki, rysowanie[najczesiej po zeszycie], gadanie o pjerdółkach ;].
 

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
my zawsze na matmie jemy albo cos w tym stylu a na innych przedmiotach ja cala karte zapisuje PAJĄK PAJĄK PAJĄK itd. a jak mnie potem reka boli to gadam z kumpela z lawki
 

quietone

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzów Wlkp.
Jak wiele osób - gapię się w okno ;) <najczęściej na chemii, bo nudno, a okno wychodzi na krajową trójkę ;)> A jak nie ma czego za oknem wypatrywać, to skupiam się na czymś w klasie albo rysuję <o ile rysowaniem można nazwać mazanie długopisem po kartce xD>
 
Do góry