Nowy Taniec (no nie taki nowy)

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
kolejnośc jest zupełnie przypadkowa :D

potocznie mówimy na to hardcore (obecnie to nu style gabber), doomcore, frenchcore, splittercore, terrorcore, speedcore i extratone ;P Jest jeszcze hardtek, ale nie jest oficjanie uznany za styl w hardcore, czy techno. Z gatunku techno masz schranz i hardcore techno (to nie jest jedno i to samo wbrew pozorom)

jeżeli szukasz czegoś spokojniejszego od hardcore, ale mocniejszego od hardstyle, to polecam drum and bass (tylko niektóre odmiany) ;)

Pewnie i tak o czymś zapomniałem i zaraz zjawi się ktoś aby mnie pouczac :D
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
dzieki za porady, popróbuje, zobacze czy jestem gotowy na cos mocniejszego :)
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
ostre, jeszcze nie jestem gotowy, ale jeszcze rok temu nie wiedzialem co to hardstyle wiec niczego nie wykluczam :D
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
Bardzo przypadł mi do gustu 3 utwór. W ogóle dzięki za linki.:)
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Nie ma za co ;) Trochę się zainteresowałem całym tym Melbourne Shuffle i muszę przyznać, że większe wrażenie robi na mnie jumpstyle.. nie wzbudza śmiechu, jest bardziej widowiskowy i chyba trudniej jest się go nauczyć... Nie rozumiem też dlaczego niektórzy mówią, że MS jest lepszy od JS.. Oba gatunki są porównywalne, a samo twierdzenie, że jeden jest lepszy od drugiego nieco mija się z faktem. Oczywiście jeśli chodzi o muzykę zdecydowanie wolę HS od Jumpa :D A co tańców... Obydwa są fajne i każdy szanujący się koneser mocniejszych uderzeń powinien się ich nauczyć :]
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3
U mnie jest tak ze łatwiej mi było Jumpa sie nauczyc, odmiana HardJump tez poszla w miare gledko, za to MS-a za diabła nie mogę się nauczyć, moze za mało cwiczylem i za szybko się zniechęciłem ;) w MS strasznie wazne sa stopy i ich praca, ja tego nie ogarniałem :)
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Aha, skoro umiesz Jumpa i HardJumpa powinieneś się jeszcze nauczyć StarStyle ;) A propos.. Znasz jakieś dobre linki do nauki Jumpstyle i Melbourne Shuffle? Oczywiście poza tymi wymienionymi w temacie ;)
 

szatek92

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
197
Punkty reakcji
3

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Ehh.. dałem sobie spokój z całym tym Jumpstyle :D Fajnie jakbyś znał jakieś dobre linki do MS ;) Niestety większość filmów na yt to porażka przez duże "P" :p
Dlaczego? Bo wiele osób robi RM na raz, częściej z rowerkiem xD Podobnie jest z przejściami :] Nauczy się taki łepek parę kroków i od razu robi tuta aby pochwalić się kolegom :D I weź się tu człowieku naucz dobrze tańczyć :] Dla początkujących (takich jak ja) bardzo przydatne są tutoriale od Big Milana :) Polecam również zajrzeć na tę stronę http://www.melbshuffle.pl/
 
Do góry