Nowy Selekcjoner Reprezentacji Polski!

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wiadomosc onet

co sadzicie o nowym trnerze ja uwazam ze ma stary styl proawdzenia druzyn a nam potrzeba swiezosci zmian na nowoczesna pilke. :/
Ale zobaczymy jak sobie poradzi z naszą kadrą :)
 

dzery

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Jedno jest pewne malutki kroczek do przodu to wybor trenera z zagranicy. Ciekawe czy dlugo u nas wytrzyma :p
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
hehe..to że jest stary..nie znaczy, ze ma stary styl prowadzenai drużyn :D

w sumie bardzo dobrze się stało, ze mamy trenera z zagranicy..może sie mylę..ale trenerów piłkarskich z zagranicy można policzyć na palcach jednej ręki..o ile to nie jest pierwszy....jest to jakiś policzek dla 'polskiej mysli szkoleniowej' i dlatego Gmoch czy Strejlau są przeciw..ale to może być jakaś metoda na sukces..

oczywiście jest takie powiedzenie: "siła złego na jednego" i zobaczymy czy Leo będzie sobie umiał ustawić pzpn, tak jak Lozano PZPS...mam nadzieje, zę tak...pojawił się cień szansy na nutę profesjonalizmu w polskiej piłce i warto to wykorzystać....mam nadzieje, ze będzie on chciał być poza wszelkimi układami..tak jak właśnie wspomniany Lozano czy Petrescu...

Jestem dobrej myśli..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja się tam nie znam, ale wyglądał sympatycznie :p ^_^

To holender, tak?
Niech wreszcie "coś" zrobi :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mam tylko 1 pytanie! czy z polska reprezentacja da sie cos zrobic?? :/ bo to co pokazali na MŚ to juz jest szczyt ich nieumiejetnosci... no wiec czy ktos potrafi mi odpowiedziec na to pytanie??
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
czy z polska reprezentacja da sie cos zrobic??
Nikt nie odpowie Ci na pytanie dotyczące przyszłości :D
Na to musimy poczekać.
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
No ciekawe co z tego wyniknie :) miejmy nadzieje, ze Poslka rep poprawi sie grze.....

Ja to bym sie z checia zamienila sie na drozyny z Portugalia lub z Wlochami...
(jesli myslisz, ze bardiej lubie te druzyny od polskiej.... masz racje! Ja to nie przepadam za Polakami... wiem, wiem.. brzmi to tak jak bym nie lubila Polski i Polakow... ale tak nie jest... ja po prostu nie lubie naszej druzyny!!!!!!)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
jesli myslisz, ze bardiej lubie te druzyny od polskiej.... masz racje! Ja to nie przepadam za Polakami... wiem, wiem.. brzmi to tak jak bym nie lubila Polski i Polakow... ale tak nie jest... ja po prostu nie lubie naszej druzyny!!
Nie lubisz bo nie radzą sobie w piłce.
Ciekawe co powiesz jak Polska zdobędzie MŚ w 2010 :lol:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wierze :D
Ty nie musisz, ale nigdy nie mów nigdy ;)
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
No ok.... luz :D postram sie uwiezyc w nasza druzyne.... jednak cos mi trudno uwierzyc w to ze mamy wygrac MŚ w 2010.... ALe sie postaram :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
jednak cos mi trudno uwierzyc w to ze mamy wygrac MŚ w 2010....
Ej, ale nie miej do mnie żalu jak nawet na nie nie pojedziemy :lol:
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
NIe bede miec zalu :D
Ale na mundial to pewnie pojedziemy... bo AZ tak slabi to nie jestesmy :)

Oho... juz robie postepy :p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
yes! yes! yes! cytując pewnego bardzo znanego polityka :D
Bardzo się ciesze, że w końcu PZPN poszedł po rozum do głowy i zatrudnił takiego trenera. Jedyne co mnie martwi to straszna wrogoś jaką okazują polscy trenerzy wobec Benhakkera. Po prostu mną trzęsie jak słysze pana Bońka, Tomaszewskiego czy Majewskiego, którzy mówią, że to zła decyzja. Boniek to w ogóle nie powinien się zbliżać do tematu reperezentacji po tym jak przegrał nam ostatnie el. ME. Tomaszewski to umie tylko na wszystkich wyzywać, a sam nie umie nic zdziałać. Majewski też nic wielkiego dla polskiej myśli szkoleniowej nie zrobił. Z tym wszystkim najlepiej zachował się Janas, który zaoferował nowemu selekcjonerowi pomoc w zakresie wizerunku zawodników reprezentacji Polski. Trochę mnie martwi też to, że Benhakker trafił na trudne el. ME ponieważ po słabym wyniku reprezentacji (co nie będzie jeszcze jego winą) może wylecieć. Nie spodziewam się żeby te eliminacje nam dobrze poszły z powodu silnej grupy i tego, że Benhakker w ciągu miesiąca nie zrobi przecież mocnej drużyny, a punkty z pierwszych meczów z Finlandią i Serbią będą bardzo ważne w ostatnim rozrachunku tabeli. Mam nadzieje, że nawet jeśli nie awansujemy do ME (co jest zresztą tradycją) to Benhakker poprowadzi kadre w meczach el. do MŚ 2010 i do tamtej pory zbuduje silną drużynę reprezentacyjną.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
To dobry trener , jednak w w 2 miesiące nie nadrobi zacofanego o 20 lat systemu szkolenia młodzieży .
Zobaczymy co z tego wyniknie , wreszcie mamy profesjonalnego trenera .
Jedank tak jak mówie my powinniśmy się wziść za szkolenie młodziezy bo Praktycznie takowego szkolenia nie ma :] Najlepsz talent marnują się w "a" klasowych boiskach (oczywiście w wieku młodzieżowym) .

----
Musimy mięc profesjonalne szkolenie młodzieży od najniższej ligi . Porządnych wyksztąłconych trenerów , a nie to co teraz dzieje się w "a" , "b" klasie :lol:

Ostatnio byłem na trenigu (popatrzec się ) na trening trmakarzy b klasowego klubu . Wyglądało to mniej więcej tal :
-Przyszedł spasły trener , przywitał się z chłapcami . Rzucił im piłkę a sam gdziesz poszedł . Prawdopodobnie walić w kocioł z zarządem tego klubu ...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Cóż, jego wyniki zobaczymy już za dwa lata w finałach Euro 2008.
 

ihtisaman

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Życzę mu z całego serca żeby przeszedł do historii jako pierwszy trener któremu udało się awansować z naszą reprezentacją do finałów Mistrzostw Europy
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Życzę mu z całego serca żeby przeszedł do historii jako pierwszy trener któremu udało się awansować z naszą reprezentacją do finałów Mistrzostw Europy
rywali nie ma byle jakich w grupie, to bedzie prawdziwy test w 2 miesiace zbudowac druzyne do meczow o stawke :p
 
Do góry