Nowy pies w domu

latinolove

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam, tak jak w temacie, chodzi o to, ze bedziemy mieli jeszcze jednego psa. Nie wiem od czego zaczac. Moze od tego, ze przeprowadzilismy sie do Norwegii. W Polsce meilismy Yorkshire terriera, lecz zostal on z dziadkami w Polsce, bo bardzo sie znimi zzyl. Ozzy (nasz pierwszy piesek)byl juz u Nas w swieta na okolo miesiac i teraz jest tu z dziadkami od okolo kwietnia czyli okolo 2-3 miesiace. Jutro przyjezdza znajoma z Polski, ktora przywozi ze soba dla Nas szczeniaczka(tak,tak z Polski, bo tutaj w Norwegi zadnego rodowodowego yorka nei moglismy znalezc ;/ )
Ptanie jest takie: Co zrobic, aby nie bylo konfliktow meidzy psami? Jak powinno wygladac pierwsze spotkanie pieskow? Prosze o szybka odpowiedz gdyz juz to jturo bedzie u Nas maly Moriss!
 

Kojec Gryfino

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Pierwsze spotkanie psów powinno odbyć się przede wszystkim na neutralnym gruncie. Dajcie psom się obwąchać, ustalić zasady, nie reagujcie histerycznie kiedy duży będzie próbował ustawić małego. :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Oj wątek już troszkę ma, pewnie szczeniaczek zagościł u Was już na dobre :)? Ciekawa jestem jak wyglądalo to spotkanie? Ja kiedys przez jakis czas mialam dwa psy i tez bylo tak ze jeden z nich (notabene mniejszy) był w domu jako pierwszy, mial kilka lat kiedy dołączył drugi pies (większy od niego), którego przygarnęliśmy. Niby się polubiły ale między nimi panowały smieszne relacje, tzn ten większy wchodząc np. do pomieszczenia w którym byl ten mniejszy musial za kazdym razem 'prosić o aprobatę' i objawialo się to tak, ze większy podchodzil do mniejszego, lizal go po pysku ;D i jak ten mniejszy się nie najeżył to bylo ok:D Czasem się gryzły, wojny też sie zdarzaly ale takie juz są te psie relacje :) Wszystko zalezy od charakteru i temperamentu psów, moze się dogadają od razu.
 

xtoxiqueex

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Szukam domu dla porzuconej suczki. Jest ona łagodna i potrzebuje szybko domu . Niestety nie mam warunków na trzymanie jej u siebie , bo mam psa a ona jest suczką . Schroniska są przepełnione ,a psy usypiane . Tel 74 867 80 88 lub e mail xtoxiqueex@wp.pl
 
Do góry