Nowy Glupi Pomysl:)

Status
Zamknięty.

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no mi się taki temat nie widzi, zresztą i tak będą kłótnie w innych tematach bo sporo rzeczy "na biegu" wychodzi" :p Jeśli już to PW. Chociaż pewnie wiele osób będzie chciało udowodnić swoją wyższość przy ludziach, że niby ego im się podbuduje czy cuś :)

yeti - mam inne zdanie od Twojego jak widać. Jak masz jakieś niejasności w tej kwestii to rozstrzygniemy w piątek przy jakimś bro :p ;) Może jakaś walka na butelki :D

I w ogóle zdania są mocno podzielone widzę...

Jestem na NIE
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
czemu miałbym sie zawziąć??
nie jestem mściwy i nie chce na każdym kroku pokazać swojej wyższości ani tego, że mam władze czy cos..
Przecież zmieniłem sygnature.
no własnie widze :/
radze Ci zmień ją..


yeti jak widzisz nam nie trzeba jakiegoś tam specjalnego działu zeby sie kłócić :p
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Jeśli to powstanie to mam dziwne przeczucie, że Taboretix tam gwiazdą będzie:D

padaka.... :hahaha:
No nic mnie to tak czasem potrzeba, żeby komóś najpierw wygarnąć i często bez cenzury bo mnie szlag trafia.. ale zastanawiam się czy naprawde potrzebny jest nowy dział czy tam coś tam :p
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
po co to wszystko wyciągać na forum??
od czego jest priv i gg ??

jak komuś się coś niepodoba co do mojej osoby to zapraszam na priv z pretensjami..
zapewniam że odpowiem :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
wiecie co to moze zrobcie sobie w tym temacie zadymiarnie:D
zreszta widze ze juz zrobiliscie:p
golem...teraz to akurat nie biore Twojej strony, wybacz <_<
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Moim zdaniem to ten temat stał się już ejdną wielką zadymą więc zaczynam się zastanawiac czy wogóle jest sens zakładac taki dizał, skoro tutaj już chyba wszystko jest powiedziane :)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
bezsens. To tak jakby utworzyć osobny temat tylko do OT,uważacie że wtedy OT zniknąłby z innych tematów?
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
tylko z tymi kłótniami to jest tak, ze nigdy nikt nie wie o co jest kłótnia, a całego tematu przenosić nie można, no i jest kłopot. ja radziłabym to jeszcze dobrze dopracować
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
A ja widze ze pomalu cale forum zamienia sie w zadymiarnie :/. Wiekszosc postow wogole nie jest na temat, wszyscy zalatwiaja sobie swoje prywatne sprawy na forum :/.
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
A ja zmieniam zdanie ,bo doszłam do wniosku ,że taki temat to się nie za bardzo przyda. :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
A ja zmieniam zdanie ,bo doszłam do wniosku ,że taki temat to się nie za bardzo przyda. :)

No jasne, że sie nie przyda, po co czytac czyjes klotnie. Prywatne sprawy mozna zalatwiac przez PW, albo jak tak bardzo chca to niech sobie zaloza wlasne forum specjalnie do tego celu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry