Nowy czat na forumowisko.pl

Status
Zamknięty.

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Przepraszam moderatorów za zamieszanie - proszę pisać na prv do jakiego działu byłaś/byłeś przypisany - a wrócimy do poprzednich ustawień...
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
angel napisał:
Galeria (album) będzie jeszcze w tym tygodniu.

Blog też będzie w tym tygodniu.

Czata chyba jeszcze nie - bo ten co był polegał na flashu - i dlatego taki wolny...
[snapback]62590[/snapback]​
o co chodzi z tym blogiem?
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Mam dużo pracy w panelu admina - proszę o cierpliwość i dziękuję za zgładzanie problemów.

Zaraza to poprawię.

Blog to możliwość prowadzenia pamiętnika - będzie taka możliwosć na forumowisko.pl...

Informuję też phpBB strasznie źle chodziło, były problemy a duże tematy nei dały się otworzyć... Co pewnie znacie z działu "gry forumowiczów"

Zmiana wyjdzie na lepsze każdemu z nas!

Zmienię skina i powinno być OK :)
 

michx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kielce
angel napisał:
Mam dużo pracy w panelu admina - proszę o cierpliwość i dziękuję za zgładzanie problemów.

Zaraza to poprawię.

Blog to możliwość prowadzenia pamiętnika - będzie taka możliwosć na forumowisko.pl...

Informuję też phpBB strasznie źle chodziło, były problemy a duże tematy nei dały się otworzyć... Co pewnie znacie z działu "gry forumowiczów"

Zmiana wyjdzie na lepsze każdemu z nas!

Zmienię skina i powinno być OK :)
[snapback]62597[/snapback]​
to zglosze jeszcze jeden problem:brak cytowania selektywnego
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ajajaj....ja chce swojego behamuta bobede płakał hehe żartuje...ale jeżeli da sie daćbehemuta to poprosze :D
hmm a może ktoś poda zalety i wady TEGO forum i zalety i wady TAMTEGO forum ??
 

Majuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
A co myslicie aby zamiast czatu stworzyć kanał irc #forumowisko. Myślę że byłoby to ciekawsze miało więcej opcji, tym którz używają łatwiej by się poruszało miedzy kanałami i zminimalizowałoby wszelkie problemy.. a nawet jesli ktos niechciałby miec klienta irca to moznaby zainstalować aplet mIrca :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Majuz napisał:
A co myslicie aby zamiast czatu stworzyć kanał irc #forumowisko. Myślę że byłoby to ciekawsze miało więcej opcji, tym którz używają łatwiej by się poruszało miedzy kanałami i zminimalizowałoby wszelkie problemy.. a nawet jesli ktos niechciałby miec klienta irca to moznaby zainstalować aplet mIrca :)
[snapback]67455[/snapback]​

Myśle, że to dobry pomysł, irc działa o wiele szybciej niz czaty i każdy mógłby uzywać jakiego chce klienta, niezaleznie od systemu czy przeglądarki.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
czarnaaa napisał:
gdzie jest ten czat bo go niewidzę :( ;( pomóżcie
[snapback]67507[/snapback]​

No ja też go nie widze :(, pewnie dlatego, że go jeszcze nie ma, chyba trzeba poczekać.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No i o to mi chodziło :)
Czuję się spokojniejsza.
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
czat jest zbędny, wymiatajacy tam ludzie, rownie dobrze mogliby tutaj pisac
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
czat nie jest zbedny , bo nam jest czat potrzebny bo to jedyne miejsce gdzie nie musisz czekac az ci ktos odpisze, tam jest live; i bysmy chcieli miec nasz czat spowrotem
 
Status
Zamknięty.
Do góry