nowoczesny odkurzacz

lopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam, planuje z żoną zakup nowego odkurzacza. Myślimy już o takim nowoczesnym,ale nie znamy się na tym. Chcielibyśmy, aby radził sobie z jak największą ilością powierzchni, bezworkowy. Jeżeli ktoś posiada aki odkurzacz prosimy o radę.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
My mamy Rainbowa, dobry jest, ma wiele tam funkcji i bajerów, nie ma tam worków, zamiast tego jest pojemnik z wodą, który się opróżnia po kazdym odkurzaniu. wiem, ze są drogie, ale mamy go ponad 10 lat i nie ma zadnych problemów z nim, działa bez zarzutu,
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
My mamy Rainbowa, dobry jest, ma wiele tam funkcji i bajerów, nie ma tam worków, zamiast tego jest pojemnik z wodą, który się opróżnia po kazdym odkurzaniu. wiem, ze są drogie, ale mamy go ponad 10 lat i nie ma zadnych problemów z nim, działa bez zarzutu,
Mam podobne doświadczenia.
Znam jeszcze zepterowski odkurzacz, który jest tańszy, ma więcej funkcji, ale który lepszy to trzeba wierzyć na słowo.
Oba jednak są atrakcyjne.
 

mlody_20

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
A my mamy Dysona był dość drogi ale radzi sobie świetnie. Nawet ja odkurzam i w porównaniu do tego co było za czasów zwykłego workowego odkurzacza to teraz jest wielka różnica. Teraz raz / dwa przejedziesz i sierści krezola (pies) nie ma. Teraz planujemy jeszcze zakup takiego ręcznego co będzie sprzątał samochody.
 

ulysses

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jako ze ostatnim czasy tez szukalem i to tez Dysona. To moge powiedziec co nieco, maja taki kosmiczny przenosny odkurzacz. Kosztuje 799zl. Aczkolwiek jakosc i mozliwosci jego bardzo duze. Noi ludzie jak i sprzedawcy mowia ze Dysony sa nie zawodne i naprawde solidnie zrobione. Maja gwarancje na 5lat takze spory okres czasu.

tutaj linka do danych technicznych: http://www.dyson.pl/range/feature_frame.as...;sinavtype=menu
 

mlody_20

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
cena Dyson'ów niestety nie jest dość niska, ale ja wychodzę z założenia, że jest to zakup na lata i warto zainwestować.Poza tym odkurzaczy jest mały lekki (ok.5 kg) i bardzo łatwo się nim manewruje także sprawdzi się również w mniejszych mieszkaniach. Moc ssania jest naprawdę imponująca, zresztą wyposażony jest też w komplet ssawek, dzięki czemu wyczyści każdą powierzchnię i dociera w każdą dziurę.
 

lopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
a czy ktoś z was posiadaczy dysona korzystał z gwarancji? albo słyszał że komuś ten odkurzacz się popsuł?
 

ulysses

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja pierwsze slysze zeby komus sie popsul, co do gwarancji to maja bodaj door to door wiec bez obaw:)
 
Do góry